Błyszczący tepig, wykres ewolucji tepig i najlepsze rekomendacja ruchów emboar Pokémon Go

Startseite » Błyszczący tepig, wykres ewolucji tepig i najlepsze rekomendacja ruchów emboar Pokémon Go
5. lutego 2024
6 minutes
34

By Jhonny Gamer

Tepig jest przedmiotem Lipiec 2021 Dzień społeczności W Pokémon Go , które zobaczą typ pożarowy Pokémon zwiększały odrodzenie przez sześć godzin.

To wydarzenie nie tylko oferuje możliwość wypełnienia wielu wpisów Pokédex, ale także pomaga wyśledzić błyszczące Wersja reflektorów Pokémon.

Po uchwyceniu najlepszego tepig, jaki możesz, najprawdopodobniej chcesz go ewoluować i upewnić się, że zna najlepszy dostępny dostęp.

Poniżej będziesz mógł znaleźć podgląd błyszczący tepig i dla celów ewoluujących TEPIG Evolution Chart I Najlepszy Moveset Emboara, więc możesz zdecydować, co zrobić z tymi tepie.

Na tej stronie:


Pokémon Go: Jak nauczyć się drugiego ruchu

TEPIG Evolution Chart: w co ewoluuje Tepig?

Tepig, jak wszystkie starter Pokémon, ma dwa ewolucje – Pignite i Emboar – które w w nich w Pokémon Go, wymagaj 25 i 100 cukierków odpowiednio.


Wpisowanie tego drzewa ewolucji zmienia się w ogniu i walce, gdy ewoluujesz Tepiga w Pignite. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Ta wiedza pomoże ci dokładnie dowiedzieć się, ile tepiganckich cukierków potrzebujesz, a z kolei ile TEPIG musisz złapać przed końcem dnia społeczności, który trwa od 11:00 do 17:00 (czas lokalny).

Na szczęście istnieje wiele metod, które możesz wykorzystać do zwiększenia zysków ze słodyczy, w tym:

  • Za pomocą jagód pinap podwoić swoje cukierki od 3 do 6
  • Mega ewolucja Charizard lub HounDoom otrzymać dodatkowe cukierki na haczyk
  • Czekam do godziny reflektorów We wtorek, 20 lipca, abyś mógł cieszyć się bonusem z podwójnym transferem

Powyższe jest szczególnie przydatne, jeśli planujesz grać tylko przez część wspólnoty, a nie pełne wydarzenie, aby upewnić się, że masz wystarczającą ilość cukierków, aby rozwinąć tepig i prawidłowo je zasilać.Gdy będziesz gotowy ewoluować, użyj funkcji wyszukiwania, aby znaleźć 3* lub 4* tepig, który przechwytyłeś, abyś mógł wybrać najlepszy.

Pamiętaj – masz dodatkowe dwie godziny po zakończeniu dnia społeczności, czyli 19:00 (czas lokalny), aby przekształcić Pignite w Emboar, który zna ekskluzywny ruch wydarzenia. Jeśli jednak przegapisz to okno, można go nauczyć za pomocą elitarnego naładowanego TM.

Emboar ruchy i najlepsze rekomendacja Moveset w Pokémon Go wyjaśnił

Podczas ewoluowania tepig w Emboar w Pokémon Go, zalecamy ruch Ember (szybki) I Blast Burn (naładowany). Ponieważ ten oskarżony atak jest dniem społeczności Ekskluzywny ruch, będziesz chciał ewoluować Pignite przed 19:00 (czas lokalny) na samym wydarzeniu.Niestety, Emboar nie jest świetnym wyborem dla żadnego z lig bojowych Go lub na pięciogwiazdkowe naloty. Jeśli jednak chcesz wyszkolić potężny Emboar jako scenariusz „na wszelki wypadek”, dzień społeczności TEPIG to idealny czas na to.

Ponieważ Blast Burn jest mocniejszy niż ładunek płomienia i fala ciepła, automatycznie staje się najlepszym ruchem typu pożarowego, który może się uczyć. Oznacza to, że musisz ewoluować 3* lub 4* pignite podczas Dnia Społeczności, aby upewnić się, że Emboar zna ten atak lub po zakończeniu zdarzenia użyć elitarnego naładowanego TM.

Zalecamy również odblokowanie drugiego ataku Emboara, Możesz więc wykorzystać drugorzędny typ Emboara, ucząc go walki lub rockowego ruchu. Focus Blast, choć powolny do ładowania, jest dobrym wyborem dla tego gniazda, ze względu na ilość zadanych szkód.

Jeśli chodzi o szybkie ruchy, Ember jest tylko nieco mocniejszy niż niski kopnięcie. Twój wybór zależy jednak od tego, czy chcesz, aby Emboar koncentrował się na ogniu lub ruchach typu walki.

Jest to oczywiście nasza własna opinia, a poniżej można znaleźć pełny ruch Moveset dla Emboar, który jest dostępny za pośrednictwem szybkiego i naładowanego TMS:

Szybkie ruchy:

  • Ember (ogień)
  • Niski kopnięcie (walka)

Naładowane ruchy:

  • Blast Burn (Fire) – Ekskluzywny ruch wspólnotowy
  • Ładunek płomienia (ogień)
  • Focus Blast (walka)
  • Fala ciepła (ogień)
  • Rock Slide (Rock)

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wygląda błyszczący tepig, błyszczący pignite i błyszczący emboar Pokémon Go?

Dni społeczności W Pokémon Go są, ze względu na zwiększoną szybkość odrodzenia, idealną okazją do polowania na błyszczące Wersja a Pokémon.

W rzeczywistości bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz błyszczącą wersję wyróżnienia Pokémon w dniu społeczności, ponieważ błyszcząca tempo będzie wyższa, a złapanie tego samego typu zwiększa prawdopodobieństwo, że też go znalezienie.

Łatwo jest stwierdzić, czy znalazłeś błyszczącego pokemona, ponieważ spotkanie rozpocznie się od fali gwiazd, obok jego nazwy pojawi się ikona „błyszcząca”.

Ponieważ Dzień Społeczności Tepiga oznacza również wydanie jej błyszczącej formy, w tym tych dla Pignite i Emboar, jest to idealna okazja, aby dodać go do twojej błyszczącej kolekcji!

Tepig błyszczące porównanie z R/Thesilphroad
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Dziękuje Lewymd od Reddit do tworzenia powyższego porównywania drzewa ewolucji Tepig.

Jeśli chcesz ewoluować błyszczącego tepig, zalecamy czekanie do dala od społeczności, aby upewnić się, że masz najlepsze IV. Odkrywasz, który jest szczęśliwy tepig, przeszukując Pokémon Kolekcja za pomocą 3* i 4*.

Nie zapomnij – masz do 19:00 (czas lokalny) w dniu społeczności, aby zdobyć ekskluzywny ruch albo ewolucję.

Ostatecznie dni społeczności to idealne możliwości, aby zarówno zebrać wystarczającą ilość cukierków Aby w pełni rozwinąć Pokémon i odpowiednio go włącz. Z starannym planowaniem – zarówno w kategoriach Pokémon Wybór i ruch Moveset – możesz użyć tego zdarzenia, aby dodać naprawdę potężne Pokémon do Twojej kolekcji.

How do you rate Błyszczący tepig, wykres ewolucji tepig i najlepsze rekomendacja ruchów emboar Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *