Call of Duty: Modern Warfare 2 sezon 2 dodaje tylko dwa „nowe” mapy wieloosobowe 6v6, ale nie są tak naprawdę nowi

Startseite » Call of Duty: Modern Warfare 2 sezon 2 dodaje tylko dwa „nowe” mapy wieloosobowe 6v6, ale nie są tak naprawdę nowi
7. lutego 2024
2 minutes
37

By Jhonny Gamer

Activision ostatecznie potwierdził Co Call of Duty: Modern Warfare 2 6v6 Fani wieloosobowej mogą oczekiwać od sezonu 2.

Firma powiedziała, że dwie „nowe” mapy mają uderzyć strzelankę w ramach drugiego sezonu: Dome i Valderas Museum.

Jednak fani popełnili Activision nazywając te mapy nowe. Dome to remake mapy, która pojawiła się w wielu Gry Call of Duty w przeszłości, w tym Vanguard 2021. Zadebiutował w Call of Duty: World at War. W szczególności wersja, która ma się naciskać Modern Warfare 2 pochodzi z gry Infinity Ward 2011 Współczesna wojna 3.


Ian podaje tryb DMZ strzał.

I Muzeum Valderas było dostępne do zagrania w Modern Warfare 2 beta przed jej tajemniczą nieobecnością w grze podczas premiery. Valderas Museum, osadzone w Hiszpanii, było kontrowersyjną mapą podczas wersji beta, a gracze narzekali, że była zdecydowanie zbyt duża na grę 6v6 i mieli zbyt wiele otwartych linii wzroku.

Niektórzy gracze spekulowali Usunięcie mapy miało coś wspólnego z jej uderzającym podobieństwem do prawdziwego Muzeum Getty w Los Angeles. Ciekawie będzie sprawdzić, czy wprowadzono jakiekolwiek zmiany w jego powrocie.

Tak czy inaczej, Modern Warfare 2 6v6 fani czują się ciężko wykonani i wskazują – jeszcze raz – to Modern Warfare 2 cierpiała na brak treści w stosunku do darmowej gry bitwy Royale Warzone 2.0, a nawet tryb DMZ.

Prawdę mówiąc, Activision nie wydał jeszcze naprawdę nowej mapy 6v6 dla Modern Warfare 2 w czterech miesiącach od wydania w październiku ubiegłego roku. Sezon 1 dodał fan-ulubione mapy strzelania i wysyłki, które są w prawie każdym Gra Call of Duty. Być może sezon 3 okaże się bardziej owocny.


[NoEdit] Call of Duty: [NoEdit] Modern Warfare 2 sezon 2 mapa drogowa
Call of Duty: Modern Warfare 2 sezon 2 mapa drogowa. |.Kredyt obrazu: Activision

Gdzie indziej sezon 2 dodaje dwie nowe mapy bitewne do użytku w wojnie gruntowej i inwazji. Te mapy podnoszą sekcje Warzone 2.0 mapuj i udostępnij je w trybach wielooskalowych. I, jak można się spodziewać, nowa broń, nowy operator i nowe skórki pojawiają się w sezonie 2.

Zgodnie z ogłoszeniem, sezon 2 dodaje grę w rankingu Modern Warfare 2 Multiplayer. Nowe tryby obejmują zainfekowaną grę i grind podczas premiery oraz strefę upuszcza, jedną w komnacie i wszystko albo nic „w sezonie”. I wreszcie powraca tryb hardcore.

Sezon 2 rozpoczyna 15 lutego.

How do you rate Call of Duty: Modern Warfare 2 sezon 2 dodaje tylko dwa „nowe” mapy wieloosobowe 6v6, ale nie są tak naprawdę nowi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *