Call of Duty: Modern Warfare 3 otrzymuje bezpłatny proces wieloosobowy

Startseite » Call of Duty: Modern Warfare 3 otrzymuje bezpłatny proces wieloosobowy
7. lutego 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Modern Warfare 3 oferuje bezpłatną próbę dla wieloosobowych w ten weekend, podczas premiery sezonu 2.

Modern Warfare Sezon 2 zaczyna się później o 17:00 GMT / 12:00 ET i doda trzy nowe mapy 6v6 o nazwie Stash House, Vista i odlot.

Zarówno Vista, jak i odejścia są mapami średniej wielkości, podczas gdy Stash House ma małą wielkości. Oto krótkie spojrzenie na nich z Activision.


Mapy wieloosobowe sezonu 2 | Call of Duty: Współczesna wojna III

Aby wesprzeć premierę sezonu 2, Activision prowadzi bezpłatną próbę od 8 do 12 lutego. Nowa mapa Stash House wraz z ośmioma innymi mapami będzie dostępna do gry w drużynie Deathmatch, Hardpoint, Kill potwierdzenie, dominacja i tryby gry w drużynie.

Proces przyniesie również dostęp do Modern Warfare Zombie, które zobaczą nowe wyzwania i będą kontynuować historię ciemnego eteru w trakcie sezonu 2


Infografika na [NoEdit] Modern Warfare 3 sezon 2 Bezpłatna próba
Kredyt obrazu: Activision

W zeszłym tygodniu materiał z anulowanego science fiction Gra Call of Duty Opracowany przez studio Tony Hawk Neversoft wyciekło.

Modern Warfare 3 programisty Sledgehammer Games doznało zwolnień Pod koniec ubiegłego miesiąca, który wpłynął na około 30 procent (szacowany na 150 do 300 osób) jego personelu w ramach szerszej rundy zwolnień właściciela Microsoft które wpłynęły ogółem 1900 osób.

How do you rate Call of Duty: Modern Warfare 3 otrzymuje bezpłatny proces wieloosobowy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *