Call of Duty: Modern Warfare BETA Times, daty, jak uzyskać dostęp do beta i wszystko, co musisz wiedzieć

Startseite » Call of Duty: Modern Warfare BETA Times, daty, jak uzyskać dostęp do beta i wszystko, co musisz wiedzieć
8. lutego 2024
4 minutes
39

By Jhonny Gamer

Kolejny rok, inny Call of Duty beta, Tym razem zwrot Współczesna wojna.

Modern Warfare Daty i czasy beta Przez dwa weekendy we wrześniu zostały potwierdzone i chociaż szczegóły tego, co dokładnie jest zawarte, są cienkie na ziemi, Activision ujawniło, że będzie wsparcie krzyżowe na drugim teście i po drodze „niespodzianki”.

Na tej stronie:


Call of Duty: Modern Warfare Zwiastun – rozgrywka wieloosobowa i ujawnienie NightVision

Call of Duty: Modern Warfare BETA Times dla Wielkiej Brytanii, USA i Europy, a także wszystkie beta daty i końcowe daty

Call of Duty: Modern Warfare beta jest dostępna w dwa weekendy, debiutując najpierw na PS4, a następnie do PS4, Xbox One i PC tydzień później.

Drugi Modern Warfare Beta Weekend Weekend Times (wszystkie platformy):

 • Czwartek 19 września do piątku 20: Wczesny dostęp na Xbox One i PC, otwórz beta na PS4
 • Sobota 21 września do poniedziałku 23: Otwórz beta na wszystkich platformach

Modern Warfare czasy rozpoczęcia beta W obu wczesnych datach dostępu w obu weekendach są następujące:

 • Wielka Brytania: 18.00 (BST)
 • Europa: 19.00 (CEST)
 • Wschodni wybrzeże: 13.00 (EDT)
 • Zachodnie wybrzeże USA: 10 rano (PDT)

Co do Modern Warfare Otwórz czas rozpoczęcia beta W każdą sobotę Activision nie potwierdził jeszcze żadnych szczegółów – choć nasze najlepsze przypuszczenie jest takie samo (18:00 PST, 10am PDT), jak wspomniano powyżej.

Modern Warfare czas końca beta, Tymczasem jest taki sam jak powyższe czasy rozpoczęcia.Call of Duty: Modern Warfare BETA Access Dostęp

Poprzez zamówienie dowolnej edycji cyfrowo lub za pośrednictwem wybranych sprzedawców, dostaniesz wcześnie Modern Warfare Dostęp beta w czwartek i piątek przed rozpoczęciem otwartej wersji beta w weekend – z PS4 Early Access dostępny w pierwszy weekend, a Xbox One i PC w drugim.

Jeśli jednak nie zamówisz w przedsprzedaży, nadal dostaniesz Modern Warfare Dostęp beta – wystarczy poczekać na następujące daty beta otwarte.

Szukam pomocy wieloosobowej? Naucz się najlepszych pistoletów w Współczesna wojna , Jak uzyskać dostęp Modern Warfare tryby hardcore I Wojna naziemna współczesna . Możemy również nauczyć cię, jak QuickScope.
Wreszcie jest historia z garstką Misje kampanii współczesnej wojny ukończyć, a także jak zabić juggernaut Współczesna wojna .

Wszystko inne, co musisz wiedzieć o Call of Duty: Modern Warfare beta

Nie ma wielu szczegółów na temat tego, co jest zawarte w Modern Warfare Beta – oprócz „epickiej i ciągle zmieniającej się serii map, list odtwarzania i innych zrzutów treści w weekendy testów beta, z niespodziankami i dużą treścią dostępu”, ale Activision, alemy wiemy:

 • Pojawi się drugi weekend beta Modern Warfare Cross Play Wsparcie między konsolami a komputerem.
 • Jeśli nie zamów w przedsprzedaży bezpośrednio ze sklepów cyfrowych, musisz wprowadzić swój klucz beta do urzędnika Witryna Call of Duty i wybierz wybraną platformę.
 • Modern Warfare Dostępne jest wstępne ładowanie beta, więc pamiętaj o pobraniu go z wyprzedzeniem, abyś mógł zacząć grać, gdy tylko zostanie na żywo.
 • Jeśli pobrałeś Współczesna wojna alfa, To inny klient niż beta i wymaga osobnego pobierania.
 • Podobnie jak w przypadku poprzednich betasów, postęp lub odblokowalne nie przenoszą się do pełnej gry. Zakłada się jednak, że gracze PS4 będą mieli swoje postępy z jednego weekendu beta do drugiego.

How do you rate Call of Duty: Modern Warfare BETA Times, daty, jak uzyskać dostęp do beta i wszystko, co musisz wiedzieć ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *