Call of Duty Problemy z serwerem WW2: Kody błędów 103295, 103294, 4128 Wyjaśnione i jak sprawdzić status serwera

Startseite » Call of Duty Problemy z serwerem WW2: Kody błędów 103295, 103294, 4128 Wyjaśnione i jak sprawdzić status serwera
6. lutego 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Call of Duty Kody błędów WW2 Czy spotkasz, jeśli coś poszło nie tak podczas sesji odtwarzania – teraz jest to problem połączenia lub serwera – ale cokolwiek to jest, zostanie dostarczone za pomocą tajemniczego kodu błędu.

Activision i społeczność odpowiedzieli pewnymi rozwiązaniami – w tym sposobem ukończenia specyficznego dla społeczeństwa pochwały innego żołnierza Wyzwanie – a także ogólne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, które powinieneś spróbować pomóc w odbudowie online. W przeciwnym razie sprawdź status serwera Aby sprawdzić, czy gra w ogóle jest online.


[4K] Call of Duty WW2: Xbox One X vs PS4 Pro Pierwszy wygląd

Call of Duty Kody błędów WW2 103295, 103294, 4128 i inne wyjaśnione problemy

Gdy nie możesz połączyć się z trybem wieloosobowym, gra da określone kody błędów, na które należy spojrzeć. Do tej pory większość z nich jest prawdopodobna, że serwery uruchamiają duże popyt, a najlepszym rozwiązaniem jest spojrzenie na status serwera (patrz później w artykule, jak).

W przeciwnym razie jest kilka oficjalnych i społecznych sugestii dotyczących określonych kodów błędów.

Kod błędu 103295 – Activision opisał to Jako problem łączności. Serwery są w górę iw dół od premiery, a także Activision od czasu do czasu zabieranie serwerów offline w celu konserwacji.

Spróbuj najpierw spojrzeć na status serwera gry (wyjaśniony później na tej stronie), w przeciwnym razie może to być tylko przypadek spróbowania ponownie.

Kod błędu 103294 – Wydaje się, że jest to takie samo co powyższe, chociaż niektórzy użytkownicy na Forum wsparcia Polecaj podwójne sprawdzenie gry jest aktualizowane do najnowszej wersji.

Kod błędu 4128 – Niektórzy użytkownicy na Oficjalne forum wsparcia sugerują twardy reset konsoli lub komputera (wyłączanie, wyciąganie wtyczki, czekanie kilka minut, a następnie ponowne uruchomienie), aby pomóc rozwiązać ten problem – w przeciwnym razie wydaje się, że jest to kolejny problem związany z serweremOprócz powyższego warto sprawdzić tę listę standardowych poprawek sieciowych zalecanych przez Activision, w tym:

 • Ponowne uruchomienie konsoli za pomocą twardego resetowania (wyłączanie, usuwanie kabla zasilającego i czekanie kilku minut)
 • Ponowne uruchomienie routera
 • Korzystanie z połączenia przewodowego
 • Posiadanie otwartego typu NAT
 • Sprawdzanie prędkości połączenia

Jak sprawdzić Status serwera Call of Duty

Jeśli masz problemy z połączeniem, warto sprawdzić, czy serwery faktycznie działają. Istnieją dwa sposoby sprawdzenia aktualnego statusu serwera gry:

Oczywiście, nawet jeśli serwery pokazują się na żywo, nadal możesz napotkać problemy w okresie premiery gry z powodu dużego popytu, ale każde przestoje z pewnością powie ci, że spróbujesz ponownie później.

Aby uzyskać więcej porad na temat wieloosobu COD WW2? Warto sprawdzić, który dywizja najbardziej Ci odpowiada, Następnie jak odblokować najlepsze pistolety COD WW2 a także różne prestiżowe nagrody Za pomocą szybkiego XP metody. Jeśli w międzyczasie nadal masz problemy z połączeniem Call of Duty Problemy z serwerem WW2 zagłębia się w kody błędów i inne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, a wreszcie możemy również pomóc ci zaznaczyć żałobę Wyzwanie w kwaterze głównej.

Inne obecnie znane Call of Duty II wojna światowa

Oprócz wyżej wymienionych problemów związanych z serwerem, Activision bada obecnie następujące problemy:

 • Utracone szeregi i statystyki
 • Wykupił kod, ale nie otrzymał nagród w grze, takich jak aktualizacja dla wielu graczy
 • Poczta nie daje przedmiotów
 • Długie czasy ładowania dla kwatery głównej
 • Puste kwatera główna
 • Krople dostaw dające błąd „niezdolny do uzyskania zapasów” lub w ogóle nie dając niczego

W momencie pisania kilku z powyższych wydaje się mieć rozwiązania;Krople dostaw najwyraźniej pojawią się w twoich zapasach po 8 godzinach, jeśli nawet wykażą błąd po otwarciu, podczas gdy zaleca się utracone problemy z rangą Znana strona problemów. Podejrzewamy Activision Wsparcie Twittera ogłosi wszelkie inne poprawki dla powyższego, gdy będą gotowi je ogłosić.

How do you rate Call of Duty Problemy z serwerem WW2: Kody błędów 103295, 103294, 4128 Wyjaśnione i jak sprawdzić status serwera ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *