Call of Duty: Warzone Hakowanie po raz kolejny trafia na nagłówki, gdy znani gracze rezygnują z oszukiwania

Startseite » Call of Duty: Warzone Hakowanie po raz kolejny trafia na nagłówki, gdy znani gracze rezygnują z oszukiwania
8. lutego 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Call of Duty: Warzone Hakowanie ponownie uderzyło w nagłówki po tym, jak nadwyżka znanych graczy przestała oszukiwać.

BBC Zgłosił się o decyzji YouTuber Vikkstara o odejściu za darmo Battle Royale Activision po wydaniu filmu powiedzenia Warzone był w „najgorszym stanie, jakim kiedykolwiek był”.


Eurogamer news -News obsada – czy Sony wydawało zwroty za Kontrola na PS5?

Vikkstar, którego prawdziwe imię to Vikram Singh Barn, ma ponad siedem milionów subskrybentów na YouTube. Jego wideo oświadczające, że jego decyzja o rzuceniu się zostało przeglądane ponad 1m razy.

„Activision nie zajmuje się tym, ilu hakerów jest w grze” – powiedział Vikkstar. Ujawnił, że wpadł na hakera, który sam się przerywał na żywo, aktywnie hakował na Gaming na Facebooku. „Baza graczy gry jest teraz tak nasycona hakerami, że znajdziesz je w każdym lobby.”


Decyzja Vikkstara o odejściu Warzone przychodzi w niepokojącym czasie na grę. Wybitni gracze zakwestionowali rzekomo nieskuteczne anty-Cheat Activision, z pewnymi wątpliwościami dotyczącymi rentowności turniejów, w których setki tysięcy dolarów są do zdobycia.

„Niestety bez antycheatu, autentycznego Warzone Turnieje po prostu nie są już możliwe – powiedział Kolcheff, członek Faze Nicholas „Nickmercs” Świergot Ostatnio.

Twitch Streamer Jaryd „Summit1g” Lazar również zabrał Świergot narzekać na WaTzone Oszukiwanie, choć później przeprosił za kwestionowanie zaangażowania programistów w rozwiązanie problemu.

Call of Duty YouTuber Drift0r, który ma ponad 1.5 milionów subskrybentów, niedawno opublikowało film zatytułowany „Hakerzy zabijają WARZONE! Dlaczego nie ma antycheat!?„Drift0r ujawnia, że regularnie wpada na hakerów w grze.


Odkąd Warzone ukazał się w marcu 2020 r, z niektórymi graczami konsoli, którzy wyłączają Cross Gromplay z graczami PC, aby uniknąć wpadania na hakerów.

Podczas gdy Activision wydawał zakazy w przeszłości i powiedział, że ma zerową tolerancję dla oszustów, teraz wydaje się, że prawie rok po uruchomieniu, Warzone nie jest bliżej zrzucenia swojej reputacji jako gry, która ma problem z hakowaniem niż dziewięć miesięcy temu.

Rzeczywiście, problem ten wzrósł w ostatnich tygodniach, a historie uderzające w główne strony z wiadomościami, takie jak BBC, stawiają Activision pod zwiększoną presją, aby ogłosić nowe środki zaprojektowane w celu ograniczenia oszustwa.

How do you rate Call of Duty: Warzone Hakowanie po raz kolejny trafia na nagłówki, gdy znani gracze rezygnują z oszukiwania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *