Call of Duty: Warzone Mobile otrzymuje globalne iSO i Android uruchamia się w marcu

Startseite » Call of Duty: Warzone Mobile otrzymuje globalne iSO i Android uruchamia się w marcu
8. lutego 2024
2 minutes
41

By Jhonny Gamer

Call of Duty: WARZOONE Mobile, iOS i Android wersja Hit Activision Blizzard Blizzard, oficjalnie wprowadza światową premierę 21 marca po ograniczonej wersji w wybranych powiatach w ciągu ostatniego roku.

Warzone Mobile, który jest opracowywany przez Activision’s Digital Legends, Berex, Shanghai i Solid State Studios, początkowo uruchomiony w Australii w listopadzie 2022 r. Po wprowadzeniu wielu innych krajów Activision ogłosił, że otrzyma pełną wersję jesienią ubiegłego roku – ale plany zmieniły się w październiku, kiedy wydawca potwierdził, że podjął decyzję o odroczeniu uruchomienia do „Spring” 2024, aby „wypolerować” doświadczenie.

Z Call of Duty: Worzone Worldwide wydanie Mobile zamknięte już do 21 marca, Activision rozpoczął gadaj szczegółów, potwierdzając, że gra zostanie uruchomiona z dwiema mapami: Verdansk – która obsługuje 120 -osobowych meczów Battle Royale – i Rebirth Island, która obsługuje 48 -graerBattle Royale dopasowuje się za pomocą zasad odrodzenia bez gułagów.


Call of Duty: Globalny zwiastun daty wydania Warzone.

Dodatkowo, WARZOONE Mobile oferuje bardziej tradycyjne działania w trybie wieloosobowym na różnych mapach (w tym wysyłce, pędach i złamaniu), z Team Deathmatch, dominacja, zabójstwo potwierdzone i wyszukiwanie & Zniszcz tryby potwierdzone w Ogłoszenie Activision.

Call of Duty: WARZONE Mobile – który obiecuje Kontrola obsługa i różne dostosowalne Control LER, grafika i HUD – oferuje szereg funkcji udostępnianych we wszystkich wersjach gry, w tym listy znajomych i kanałów czatu. Poziom graczy, poziom broni i zakupione pakiety również przenoszą platformy z platformami WARZONE mobil Współczesna wojna 3 i Call of Duty: WARZONE na konsoli i komputera.

Według Activision, ponad 50 milionów graczy już zarejestrowało się do gry WARZOONE Mobile, gdy uruchomi się na całym świecie 21 marca. Ci, którzy wstępnie rejestrowani przed wydaniem, mają dostęp do wielu przedmiotów w grze: duch „potępiony„ operator ”, M4„ Archfiend ”i x12„ Prince of Hell ”Blani BronieGoder.

How do you rate Call of Duty: Warzone Mobile otrzymuje globalne iSO i Android uruchamia się w marcu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *