Call of Duty Warzone oszuści będą musieli zmierzyć się z przeciwnikami trybu Boga w tej ostatniej inicjatywie antycheatowej

Startseite » Call of Duty Warzone oszuści będą musieli zmierzyć się z przeciwnikami trybu Boga w tej ostatniej inicjatywie antycheatowej
7. lutego 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

Call of Duty Warzone Teraz da wszystkim graczom PC God Mode, jeśli wykryje oszustwo w holu.

Jak szczegółowo opisano w nowym poście na temat gry Oficjalny blog, Zespół antycheatowy testował technikę łagodzenia o nazwie „Obrażenia”, która wyłącza zdolność oszusta do zadawania krytycznych szkód innym graczom – a teraz została rozmieszczona na całym świecie.


„To łagodzenie powoduje, że oszust podatnie na prawdziwych graczy i pozwala #Teamricochet zbierać informacje o systemie oszusta”, wyjaśnia post. „Śledzimy te spotkania, aby upewnić się, że gra nie ma możliwości losowego lub przypadkowego zastosowania osłony obrażeń, bez względu na poziom umiejętności.

„Żeby było jasne, nigdy nie będziemy ingerować w strzelaninę między członkami społeczności przestrzegających prawa.”

Dodając, że istnieją inne łagodzenie „na żywo i w rozwoju”, zespół uważa, że nastąpił spadek raportowania oszukiwania, chociaż przyznaje, że „praca nigdy nie jest wykonywana”.

„W miarę upływu czasu programiści szukali nowych sposobów na wykorzystywanie gry”, dodaje post.

„Niektórzy się udało, wielu nie. Podczas gdy niedawny wzrost oszukiwania nie jest na poziomie, jaki był podczas Verdansk, według naszych danych, każdy wzrost jest frustrujący. Nasz zespół nieustannie monitoruje i będzie kontynuował wszelkie wysiłki, aby zapobiec temu i walczyć. To oczekuje się tam iz powrotem i chociaż anty-Cheat nie jest magiczną kulą, jest to bitwa, którą zobowiązujemy się do walki.”

Sezon 2 WARZONE Pacific i Vanguard jest prawie tutaj – a wraz z nim szereg nowych lokalizacji map i aktualizacji terenu, a także nowe tryby i wydarzenia w WARZONE.

Za wszystko, o czym musisz wiedzieć Warzone sezon 2 w tym czas premiery, mamy cię objęte.

How do you rate Call of Duty Warzone oszuści będą musieli zmierzyć się z przeciwnikami trybu Boga w tej ostatniej inicjatywie antycheatowej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *