Call of Duty: Warzone oszusty używają gogli noktowizyjnych, aby pokazać, że nie martwią się o zakaz

Startseite » Call of Duty: Warzone oszusty używają gogli noktowizyjnych, aby pokazać, że nie martwią się o zakaz
8. lutego 2024
3 minutes
41

By Jhonny Gamer

Jesteśmy przyzwyczajeni do zobaczenia Call of Duty: WARZONE Gracze korzystają z AIMBOTS i WALLHACKS, aby wygrać. Teraz używają również gogli noktowizyjnych bez żadnego prawdziwego powodu, niż się pokazać.

Gogle noktowizyjne to przedmiot, którego oficjalnie nie jest WARZONE. Jest w strzelance Infinity Ward 2019 Modern Warfare – gra na której Warzone jest zbudowany. Być może pamiętasz gogle noktowizyjne z misji kampanii Clean House, ale są one również używane podczas nocnych map wieloosobowych.


Eurogamer News obsada: Ulepszenia, których potrzebuje PS5

W tym tygodniu, WARZONE Streamer Stephen „Yungstaz” Galloway przesłał klip rozgrywki na Twitter, który pokazał jeden oszust.

W innym niezwykłym klipie Yungstaz rozmawia z tym oszustem po meczu. Oszust powiedział, że zdradzają ten sposób z tym konto przez pięć miesięcy. Oszust jest również w stanie wielokrotnie zmieniać nazwę konta – w pewnym momencie „dosłownie celu pomocy M8”.

To też nie jest jednorazowe. Redditor PerfectEfficiency8 W tym tygodniu przesłał klip rozgrywki pokazujący kolejny oszust za pomocą gogli noktowizyjnych, a także AIMBOT i Wallhack.

Nigdy nie byłem w grze z takim hakerem. Zmarł w Super, gdy jego bot AIM nie blokował się na zombie. Ale to opuściło całe lobby, kiedy umarł.. Gry to żart do końca, który ma nawet gogle noktowizyjne z R/CODWarzone
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Niepokojące jest to, że ten oszust jest poziomem 686, co sugeruje, że gracz musi jeszcze ponieść stały zakaz – lub uzyskał konto na wysokim poziomie z niektórych nielegalnych środków.

To nie jest pierwszy raz, kiedy widzieliśmy gogle noktowizyjne WARZONE. Przedmiot był używany przez oszustów do wywołania kłopotliwej nieskończonej usterki. Najwyraźniej hacki w jakiś sposób udostępniają to.

Używanie gogli noktowizyjnych w Warzone wydaje się bezcelowy. Verdansk to mapa dzienna, więc nie pomaga szczególnie w widoczności (chociaż może pomóc w wykryciu tych okropnych skórek Roze!). I oczywiście używanie gogli noktowizyjnej to wielka prezent, którą oszukujesz. W tym momencie wydaje się, że użycie gogli noktowizyjnych jest rodzajem Warzone oszustów Flex – sposób na deklarowanie lobby, że nie obchodzi cię, czy jesteś zgłaszany, a na pewno nie dbasz o konsekwencje.

Activision w tym tygodniu powiedział, że na stałe zakazał blisko pół miliona Konta Warzone Od czasu rozpoczęcia bitwy Royale w zeszłym roku, ale stoi w obliczu walki z twórcami oszukiwania.

Activision potwierdził również, że wydaje zakazy sprzętowe „powtórzenie lub szeregowe” Call of Duty: WARZONE oszusty. „To ważna część naszego wysiłku w celu zwalczania powtarzających się przestępców” – powiedział Activision.

Jednak, jak wielu zauważyło, istnieje wiele opcji, aby gracze mogą ominąć zakazy sprzętowe, aby nadal grać WARZONE.

Activision stara się również stłumić rynek komercyjny dostawców i odsprzedawców. Obejmuje to podejrzane konta, które są uprawiane i często sprzedawane dla powtarzających się przestępców, Activision powiedział. „Niedawno zakazaliśmy 45 000 nieuczciwych rachunków na czarnym rynku używanym przez powtarzających się przestępców.”

Warzone ma reputację gry dotkniętej oszukiwaniem – szczególnie na PC. Jest to wystarczająco znaczący problem, że niektórzy gracze konsoli wyłączą grupę, aby uniknąć oszustów na PC.

How do you rate Call of Duty: Warzone oszusty używają gogli noktowizyjnych, aby pokazać, że nie martwią się o zakaz ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *