Call of Duty: Warzone Wydaje się, że anty -cheat wywiera wpływ – a oszuści go nienawidzą

Startseite » Call of Duty: Warzone Wydaje się, że anty -cheat wywiera wpływ – a oszuści go nienawidzą
9. lutego 2024
3 minutes
43

By Jhonny Gamer

Infinity Ward’s Call of Duty: WARZONE Wydaje się, że wysiłek anty-szanowny ma wpływ na bezpłatne bitwy Royale.

W tym tygodniu programista włączył dwustopniowe uwierzytelnianie SMS-a dla nowego WARZONE Użytkownicy komputerów, którzy logują się jako darmowa gra.

Było to postrzegane jako kluczowy krok w walce z WARZONE oszusty, z których wielu po prostu stworzyło nowe konto, pobierze bezpłatną play Warzone i wskocz prosto do akcji po zakazie.

Ten ruch nastąpił obok szeregu nowych środków bezpieczeństwa z Infinity Ward, w tym udzielanie tych, którzy zgłaszają podejrzane potwierdzenie oszustów w grze, gdy gracz jest zakazany, i zaktualizowany łączenie się, aby razem dopasowywał podejrzanych oszustów.


Oczywiście są wczesne dni, ale wydaje się, że Infinity Ward zaczyna się chwycić Warzone oszustwo – i ci, którzy wydali setki dolarów Warzone kody wyrażają swoją frustrację.

Jeden teraz blokowany post Reddit, w którym w tym tygodniu 15 000 posiłków zawierał obraz postu forum od oszusta, który ostrzegł innych przed zakupem bezużytecznego oszustwa z powodu cieni i konieczności posiadania zupełnie nowego numeru telefonu za każdym razem, gdy nowy konto jest nowym kontopowstał.

Forum oszustów są teraz pełne marudzenia ludzi, którzy nie mogą już grać. Co za cudowne uczucie. Dziękuję, iw. z R/CODWarzone
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Spojrzałem na fora znanych witryn z gier wideo, do których nie wymienię ani nie link, i jest kilka świeżych postów WARZONE Oszute z prośbą o pomoc w zwalczaniu nowych cieni, które są powiązane z sprzętem komputerowym. Jeden członek nawet zastanawia się, czy oszustwo jest teraz warte wysiłku, mówiąc: „Czy COD to COD Warzone naprawdę warte tego kłopotów, to gra, która jest zabawna lub oszukuje w niej i pokonuje dzieci warte tyle kłopotów? Gdybym został zbanowany, to byłoby to. Nie stworzyłbym nawet nowego konta.”

Oczywiście żaden anty-szarot Warzone jest dalekie od doświadczenia bez oszustwy. „Programy walki z oszustwem nie kończą się”-przyznał niedawno producent wykonawczy PUBG Taeseok Jang. Ale Infinity Ward zaczyna się wgdywać Warzone Oszukiwanie – do tego stopnia, że być może gracze konsoli, którzy wyłączyli Cross Gromplay, aby uniknąć oszustów na PC rozważy ponowne włączenie funkcji.

How do you rate Call of Duty: Warzone Wydaje się, że anty -cheat wywiera wpływ – a oszuści go nienawidzą ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *