Call of Duty Wkrótce wyłączy spadochrony oszustów i powodują śmiertelne chmielom 10 000 stóp

Startseite » Call of Duty Wkrótce wyłączy spadochrony oszustów i powodują śmiertelne chmielom 10 000 stóp
7. lutego 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Cokolwiek możesz pomyśleć Call of Duty, nie możesz oskarżyć jego zespołu antycheatowego o brak wyobraźni;Wcześniej spowodował chaos dla oszustów dla wielu graczy, odrywając broń i przekształcanie przeciwników niewidocznych, Wkrótce będzie to przecinać sznurki spadochronowe i spowodować, że ich chmiel króliczki wystrzelił je w powietrze o 10 000 stóp przed bardzo niechlujnym końcem.

Ten ostatni kawałek psot jest pracą zespołu Rozwiązanie antychetacyjne Call of Duty , Oficjalnie znany jako Ricochet, który nakreślił swoje ostatnie kroki w wojnie z online ne’er-do-wells-szczególnie rola uczenia maszynowego w ulepszaniu swoich systemów antycheatowych-w terminowy post na blogu Zbiega się z dzisiejszą premierą Współczesna wojna 3.

„Łączenie wszystkiego [rozwinęliśmy się] w ciągu ostatnich dwóch lat z nowymi postępami uczenia maszynowego”, napisał: „Richochet: Anti-Cheat przygotowuje się do uruchomienia Call of Duty: Modern Warfare 3 z silniejszym i szybszym procesem zwalczania oszukiwania.”

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: kto powinien zagrać Legenda Zelda: film?Obejrzyj na YouTube

Krótko mówiąc, zespół koncentruje się na „wydajności i sile” swoich działań przeciw szwu oraz modelu uczenia maszynowego – który jest przeszkolony w celu identyfikowania podejrzanych zachowań, takich jak hacki na ścianie lub szaleństwo, a następnie powiadomić człowieka o natychmiastowymRecenzja – może teraz wygenerować około 1000 klipów podejrzanego zachowania dziennie na komputer.

Team Ricochet twierdzi, że Ranked Play jest obecnie głównym celem w swojej pracy – w szczególności, uniemożliwiając graczom niesprawiedliwie przeskakując tablice liderów – a także nakreśliła kilka nowych sztuczek, aby utrzymać oszustów pod kontrolą. Przyznaje, że najzbawniejsze z nich są po prostu „dla zabawy” i najwyraźniej głównie przeznaczone do denerwowania oszustów, aby wiedzieli, że Richochet wie, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Wcześniej Ricochet włączył tryb Boga Dla wszystkich przeciwników, gdy zweryfikowane oszusty są wykryte w meczu lub włączone osłony obrażeń Aby uniemożliwić oszustom zadawanie krytycznych uszkodzeń. Inne inicjatywy – technicznie określane jako „łagodzenie” – obejmują wyżej wymienionych niewidzialnych przeciwników i znikających broni, ale zespół wprowadza również SPLAT.

Splat losowo wyłączy oszustów Warzone spadochron, jeśli zostaną złapane przed ich wdrożeniem, wysyłając ich w gronie. A dla tych przypadków, w których oszustwo jest wykrywane po wdrożeniu, właśnie tam wchodzi nadludzki hop króliczki, strzelając do Partii Bezpośredniej 10 000 stóp w powietrze, aby mieli 10 000 stóp, aby pomyśleć o tym, co zrobili, gdy wrócili na ziemięi lepki los.

Deweloper twierdzi, że te nowe łagodzenie zostanie wdrożone w Modern Warfare 3 -trybnik 3, a także Call of Duty: Warzone, zachowując jednocześnie stare ulubione, takie jak tarcza obrażeń. Zauważa jednak, że pewne łagodzenie będą podawane prywatnie (a zatem mniej spektakularnie), szczególnie w celu utrzymania oszustów w dopasowaniu i pochłaniania jak największej ilości informacji z ich zachowania, jak to możliwe.

„Chociaż fajnie jest denerwować oszustów, które wchodzą w gry” – dodaje programista, „naszym celem jest zapobieganie im zbliżania się do meczu. Zapobieganie ma kluczowe znaczenie dla dalszej ewolucji rykochet: anty-Cheat.”

Modern Warfare Oczywiście, że wieloosobowy gracz 3 jest oczywiście po wydaniu gry. Eurogamer nie miał wystarczająco dużo czasu, aby sformułować opinię po tej stronie Najnowsza część Call of Duty, ale Chris Tapsell zdecydowanie nie zrobił wrażenia W swojej recenzji kampanii. „Wyraźnie rzucił się na rynek” – napisał ” -Modern Warfare Kampania 3 kleje razem źle pomyślane otwarte obszary, rozczarowujące liniowe misje i bezsensowna historia.”

How do you rate Call of Duty Wkrótce wyłączy spadochrony oszustów i powodują śmiertelne chmielom 10 000 stóp ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *