Call of Duty: Znikające mapy współczesnej wojny powróciły

Startseite » Call of Duty: Znikające mapy współczesnej wojny powróciły
9. lutego 2024
2 minutes
42

By Jhonny Gamer

Pamiętaj o tych Call of Duty: Mapy współczesnej wojny, które były zaskoczone (a następnie usunięte) wcześniej w tym roku? Cóż, po raz kolejny wrócili i mam nadzieję, że tym razem pozostaną trochę dłużej.

Powracającymi mapami dla wielu graczy to baza powietrzna Al -Raab (6v6) i drenaż (strzelanina), przy czym ta pierwsza została przywrócona jako 24/7 odtwarzania, a druga dostępna teraz w strzelaninie i strzelaninie – snajpers tylko listy odtwarzania.


DORSZ Współczesna wojna: Tryb WARZOONE – Triumf dla technologii Infinity Ward?

Mapy zostały pierwotnie dodane do gry w aktualizacji w marcu, Oczekiwano, że zaskoczyli graczy, biorąc pod uwagę aktywność, skupił się na wsparciu Czarny ops Cold War i WARZONE. Baza lotnicza i drenaż Al-Raab były krótko do gry w prywatnych meczach, ale w kwietniu Activision usunęła dwie mapy, później wyjaśniając ich potrzebowałem więcej czasu w piekarniku. W każdym razie wrócili i powinni pomóc mieszać rzeczy dla tych, którzy wciąż grają Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer.

🚨#Nowoczesna Wojna Aktualizacja listy odtwarzania!🚨 żyć teraz na platformach:
– Dodanie ‘Baza powietrzna al-Raab’ 24/7
– Dodanie ‘Drenaż’ Do strzelaniny i gunfight-snajpers tylko listy odtwarzania
– Usuwanie wyszukiwania i niszczenia podwójnego

— Infinity Ward (@infinityward) 30 czerwca 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Ponowne wprowadzenie tych map spowodowało Modern Warfare gracze (po raz kolejny) poprosić o dodanie niepublikowanej broni, takich jak CX-9, co jeden gracz twierdzi, że oni twierdzi Niedawno udało się zdobyć spadek broni. Widząc, że Activision nie zapomniał całkowicie Modern Warfare, myślę, że wciąż jest nadzieja. A może nawet mydło.

How do you rate Call of Duty: Znikające mapy współczesnej wojny powróciły ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *