Call of DutySystem antycheatowy „S zabiera teraz broń oszustów

Startseite » Call of DutySystem antycheatowy „S zabiera teraz broń oszustów
9. lutego 2024
3 minutes
89

By Jhonny Gamer

W ramach trwającej wojny z oszustami zespół za sobą Rozwiązanie anty-Cheat na poziomie Call of Duty na poziomie jądra, znane jako Ricochet, zaprezentowało nową technikę łagodzenia, która zabiera broń gracza (i pięści), gdy system identyfikuje je jako chater.

Słowo o tej najnowszej technice łagodzenia Nowa aktualizacja bloga opisując obecny stan Rozwiązanie antycheatowe Call of Duty i następuje wcześniej ujawniono techniki przeciwzakwytowe maskowania i obrażeń.

Obrażenia, pierwsza ważna technika łagodzenia Richocheta, zasadniczo działa, włączając tryb Boga dla wszystkich legalnych graczy po wykryciu oszusta w meczu. Tymczasem masku dla wykrytych oszustów, aby zobaczyć przeciwników i pociski, a nawet słyszeć dźwięki.


Call of Duty: Modern Warfare 2 – World GamepaBlay Reve Reveal Zwiastun.

Oba te systemy przeciw szwu będą nadal działać Call of Duty: Vanguard i WARZOONE jak poprzednio, ale teraz dołączy się do nowo ogłoszonego rozbrojenia. Ma to na celu zapobieganie oszustwom jakimkolwiek poziomu śmiertelności i prac, wystarczy, zabierając broń (w tym pięści), aby uniemożliwić im wyrządzenie krzywdy prawowity graczom. Jak wyjaśnia zespół Ricochet w swoim poście na blogu: „Celem łagodzenia jest utrzymanie oszustów w grze w celu analizy swoich danych przy jednoczesnym zmniejszeniu ich zdolności do wpływania na legalny gracz’S Doświadczenie.”

Podczas gdy zespół uznaje, że jego techniki łagodzenia są najbardziej przykującymi się rozwiązaniami antykłowymi, zauważa, że zakazy pozostają największym odstraszaniem oszukiwania, i twierdzi, że teraz zakazał ponad 180 000 graczy w całym Warzone i Vanguard. Potwierdza również, że Ricochet System antycheatowy – w tym sterownik na poziomie jądra PC – będzie na miejscu i będzie działał na nadchodzącą premierę Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.0.

Dzisiejszy Aktualizacja Call of Duty pojawia się podczas pełnego wydarzenia tydzień dla wydawcy Activision Blizzard. Spółka nie tylko udostępniła wiele informacji na temat Overwatch 2 Po długim oczekiwaniu, w tym dniu wydania 4 października, ogłoszono również, że – po prawie roku szokujących zarzutów Wspierał kulturę firmy, w której molestowanie seksualne, napaść i niewłaściwe zachowanie były w stanie się rozwijać – jest badane i zdecydował, że w firmie „nie ma powszechnego nękania lub nękania systemowego”.

Nalegało również, aby „nie było dowodów sugerujących, że kierownictwo Activision Blizzard Senior kiedykolwiek celowo zignorowali lub próbowali zlekceważyć przypadki molestowania płci, które miały miejsce i zostały zgłoszone”, pomimo potępiającego raportu Wall Street Journal Raport W listopadzie twierdząc, że Bobby Kotick był świadomy zarzutów niewłaściwego postępowania seksualnego i złego traktowania kobiet w wielu częściach firmy „od lat”, ale nie udało się na nich działać ani nie powiedzieć radzie dyrektorów i kierownictwu wszystkiego, co wiedział.

How do you rate Call of DutySystem antycheatowy „S zabiera teraz broń oszustów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *