Callisto Protocol Dev twierdzi, że 25 animacji śmierci nie są ograniczane treści

Startseite » Callisto Protocol Dev twierdzi, że 25 animacji śmierci nie są ograniczane treści
9. lutego 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Deweloper Striking Distance Studios odpowiedział na wiadomość o horrorze science fiction Pass Sezon Protocol Protocol będzie zawierał wyłączne animacje śmierci, nalegając, aby nie zostały one wycięte z głównej gry, aby sprzedać za dodatkową opłatą.

Jak szczegółowe na pary, Pasowanie sezonowe Protocol Callisto składa się z czterech elementów: kolekcji skóry Outer Way, Story DLC, pakietu zamieszek z nowym trybem opartym na fali ustawionym w „nieodkrytym obszarze” czarnego żelaznego więzienia oraz trybu permadeath zawartych w pakiecie zarażenia. Brwi zostały jednak podniesione, z wiadomością, że dwa ostatnie pakiety dodałyby również 25 nowych animacji śmierci – 13 dla bohatera Jacoba i 12 dla wrogów.

Znaczna część protokołu Callisto’Rozgłos przedpremierowy koncentruje się na niezliczonych makabrycznych animacjach śmierci Jako kluczowy punkt sprzedaży – Glen Schofield, dyrektor generalny dystansu, omówił swój „Gore Engine” z Eurogamer na początku tego roku – Był więc pewien niedowierzanie, gdy uderzająca dystans ujawniła, że ponad dwa tuziny z nich będzie dostępne tylko dla nabywców przepustki sezonowej, sprzedawane jako część cyfrowego Deluxe Edition dla dodatkowych £20.


Sześć rzeczy, które musisz wiedzieć o protokole Callisto.

Jednak Schofield ma teraz zabrane na Twitter naleganie do uderzenia w studio dystansu nie zmniejszyło treści z protokołu Callisto do sprzedaży w wyższej cenie. „Żeby było jasne” – wyjaśnił, „nie powstrzymujemy niczego z głównej gry na przepustkę sezonową.”

„Jeszcze nie rozpoczęliśmy pracy nad tą treścią”, kontynuował tweet Schofield. „To wszystkie nowe rzeczy, nad którymi będziemy pracować w Nowym Roku. Fani poprosili o jeszcze więcej zgonów, więc w przyszłym roku stajemy się priorytetem.”

W innych wiadomościach dotyczących protokołu CallIlisto horror science fiction 13 minut wyciekł już w Internecie przed premierą 2 grudnia na PlayStation, Xbox i PC.

How do you rate Callisto Protocol Dev twierdzi, że 25 animacji śmierci nie są ograniczane treści ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *