Capcom sprzedaje Resident Evil 2 wszystkie nagrody w grze odblokuj za 4 £

Startseite » Capcom sprzedaje Resident Evil 2 wszystkie nagrody w grze odblokuj za 4 £
9. lutego 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Możesz odblokować wszystkie nagrody w grze Resident Evil 2 Jeśli zapłacisz £4 – w tym nieskończona broń amunicji.


Nie nazywaj tego kodem oszukiwania.

Resident Evil 2 – Wszystkie nagrody w grze odblokowują, jak się to nazywa, natychmiast odblokowuje szereg dodatków, które można również odblokować poprzez rozgrywkę. Jest dostępny Para, Sklep PlayStation i Microsoft Store.

Dla Twojego £3.99 Dostajesz czwarty przeżycie i dodatkowe tryby TOFU, niezniszczalny nóż bojowy, pistolet samurajski z nieskończoną amunicją, pistoletem podmorską LE-5 z nieskończoną amunicją, wyrzutnia rakietowa ATM-4 z nieskończoną ammą i minigun z nieskończonościąamunicja, a także kostiumy, modele i sztuka koncepcyjna.

To wszystko, co możesz odblokować, po prostu grając Resident Evil 2 – Więc za to, za co płacisz. Głównym losowaniem musi jednak być nieskończona broń amunicji, ponieważ wymagają one dużo pracy, aby odblokować i są świetną zabawą w użyciu. Oczywiście, pewnego razu te rzeczy byłyby kodem oszukiwania. Ale to było dawno temu i nie ma szczęśliwego zakończenia tej historii.


W każdym razie Resident Evil 2 Remake ma stały strumień bezpłatnych treści od czasu premiery, w tym fajne nowe kostiumy i historie DLC. A także sama gra jest niesamowita.

How do you rate Capcom sprzedaje Resident Evil 2 wszystkie nagrody w grze odblokuj za 4 £ ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *