Capcom twierdzi, że „nie można wdrożyć” Monster Hunter Rise Cross-Saves/Cross-Play

Startseite » Capcom twierdzi, że „nie można wdrożyć” Monster Hunter Rise Cross-Saves/Cross-Play
9. lutego 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Jest kilka potencjalnie rozczarowujących wiadomości Monster Hunter Rise graczy;CAPCom ujawnił, że „nie będzie w stanie zaimplementować” cross-cross i odgrywania między oryginalną wersją przełącznika a nadchodzącym portem PC.

Po niedawnym potwierdzeniu Capcom, że Monster Hunter Rise zostanie uruchomiony na PC 12 stycznia przyszłego roku, gracze natychmiast zaczęli kwestionować, w jaki sposób obie wersje mogą się ze sobą współdziałać. Niektórzy gracze zastanawiali się, czy mogliby połączyć siły z przyjaciółmi grającymi na innej platformie, podczas gdy inni, chętnie skorzystać z zwiększonej wierności graficznej na PC, zapytali, czy CAPCom może zapewnić sposób na przeniesienie potencjalnie setek godzin czasuInwestycje od konsoli Nintendo do PC – szczególnie po oficjalnym kwestionariuszu wydawało się sugerować Krzyżowanie i podmioty krzyżowe były funkcjami, które wydawca rozważał.


Monster Hunter Rise: Sunbreak – zwiastun.

Niestety, pomimo odgrywania krzyżowych i krzyżowych staje się coraz bardziej powszechna w tytułach wieloplatformowych, nie będzie to żadne zaimplementowane dla Monster Hunter Rise na PC i przełącz. W Oświadczenie opublikowane na Twitterze, Capcom potwierdził prośby gracza o funkcje, ale dodał: „Po przejrzeniu ich przez cały proces rozwoju stwierdziliśmy, że tym razem nie jesteśmy w stanie wdrożyć [ich]. Jak zawsze doceniamy twoją dalszą opinię i wsparcie.”

Ci gracze nie zniechęcają wiadomości, będą mogli zdobyć ręce Monster Hunter Rise na PC – który będzie zawierał takie jak 4K Resolution i Ultrawide Monitor obsługi, a także ulepszone frameraty i tekstury – 12 stycznia przyszłego roku. Niedawno odsłonięte rozszerzenie Sunbreak, W którym występuje Starszy Dragon Malzeno jako charakterystyczna bestia, pójdzie na PC i zmienią się w przyszłym lato.

How do you rate Capcom twierdzi, że „nie można wdrożyć” Monster Hunter Rise Cross-Saves/Cross-Play ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *