Castlevania: Lords of Shadow 2 – Znajdź kawałki lustra losu, unikaj ugody, zagraj w puzzle, zabij twórcę zabawek

Startseite » Castlevania: Lords of Shadow 2 – Znajdź kawałki lustra losu, unikaj ugody, zagraj w puzzle, zabij twórcę zabawek
12. lutego 2024
14 minutes
41

By Jhonny Gamer

W następnym rozdziale Lords of Shadow 2 są dwie zabawne walki, ale zanim będziesz mógł się w nich utknąć. Pomożemy ci powstrzymać go od jego uścisku, nie przerywając potu, a następnie szczegółowo opiszą niezbędną taktykę, aby zdjąć go w dość krótkim porządku.

Znajdź kawałki lustra losu

Idź na górę, a następnie wejdź na korytarz. Teraz przejdź przez drzwi po lewej stronie. Po lewej stronie znajduje się urządzenie, które można użyć do otwarcia drzwi przed sobą. Wchodzić z nim, a następnie idź w kierunku drzwi, aby wyzwolić scenę wycinającą. Kiedy się skończy, idź do zaciemnionego pokoju po prawej stronie, aby uzyskać wjazd dziennika żołnierza od powalonego żołnierza przez gruz.


Castlevania: Lords of Shadow 2: Porównanie grafiki

Zostaw pokój i idź w prawo, w dół korytarza. Kiedy przychodzisz do widelca na ścieżce, weź opcję prawej strony, zauważając – obecnie – niedostępne pudełko bólu po lewej stronie. Weź jeszcze jeden wjazd dziennika żołnierza od poleganego rycerza po lewej stronie, a następnie zabij wszystkich wrogów przed sobą. Na końcu ścieżki wejdź do nowego pokoju i wchodzą w interakcję z urządzeniem, aby otworzyć następne drzwi. Przejdź przez niego, aby rozpocząć następną scenę cięcia.

Jak uniknąć ugody

Twoim kolejnym wyzwaniem jest Przejdź przez środowisko bez wykrycia przez Umasus. Składanie się na martwe liście to pewny sposób, aby to zrobić, więc uważaj na swój krok, jeśli nie chcesz zacząć od nowa.

Na szczęście, Możesz odwrócić uwagę ugoda, strzelając szarpnięciami w dzwonki dekorując ściany w tym obszarze. Nie polegaj jednak na tym całkowicie, ponieważ musisz również pozostać w pewnym zakresie od Umagus – jeśli dostanie cię wąchanie, bardzo trudno będzie go stracić. Należy pamiętać, że jest tu również kilka tajnych obszarów bocznych, ale nie będziesz w stanie uzyskać do nich dostępu, dopóki nie zdobędziesz kolejnej specjalnych umiejętności Draculi.

„Możesz odwrócić uwagę ugoda, strzelając szarpnięciami w dzwonki dekorując ściany w tym obszarze.”

Uwolnij jednego z swoich szarpnięć cienia w dzwonku wiszącym na ścianie po lewej stronie, a następnie poczekaj po prawej. Jak tylko on cię odejdzie, skocz do przodu i w prawo. Teraz chwyć konstrukcję, która jest po prawej, i podróżuj, aż dojdziesz do przeciwnej strony. Możesz faktycznie odciągnąć ten manewr bez dzwonienia, Ale tylko jeśli jesteś wyjątkowo flotą stopy.

Zejdź na dół, a następnie idź na drogę przed i po prawej stronie. Przeskocz nad wszelkimi liśćmi, na które natkniesz się, a następnie złap konstrukcję przed sobą i poruszaj się na drugą stronę, abyś mógł znów opuścić. Pamiętaj, aby mieć pod ręką umiejętności sztynowe Jeśli wygląda na to, że ugoda jest na ciebie i wystrzel strzał w dzwonek przy wejściu.

Przejdź do ściany prawej, a następnie użyj konstrukcji, aby uniknąć liści, gdy kontynuujesz róg. Jak tylko się do niego dojdziesz, niedź. Zakładając, że w tym momencie ugoda nie jest blisko ciebie, biegnij tak szybko, jak to możliwe, po prawej stronie i nie martw się o przejście przez liście.

Kieruj się w prawo, skocz do konstrukcji tak szybko, jak to możliwe, a następnie przejdź na drugą stronę. Jeśli zrobisz to wystarczająco szybko, ugoda się wycofa, ponieważ powinieneś być zbyt daleko, by cię poczuł. Jeśli spojrzysz w stronę wejścia, Możesz zobaczyć kolejny dzwonek na lewej ścianie. Nie musisz się teraz martwić o zrobienie więcej hałasu z liśćmi, ponieważ powinieneś być w stanie dostać się do szeroko otwartej sekcji w pobliżu środka tego regionu, zanim przeciwnik może zbliżyć się zbyt blisko.

Wróć do przeciwnej strony konstrukcji, na której się znajdujesz, a następnie zeskocz do bezpiecznego miejsca przed tobą. Przeskocz na górę poręczy po prawej, a następnie przesuń się, aż będziesz w nowym bezpiecznym obszarze. Wejdź do rogu i skocz do drugiej struktury – po prostu Upewnij się, że robisz to szybko, ponieważ robisz całkiem rakietę, robiąc to wszystko.

Masz kilka opcji do zabawy po dzwonieniu dzwonkiem na lewej ścianie. To zależy od tego, jak zwinny jesteś naprawdę. Jeśli nie czujesz się pewnie, biegnij tak szybko, jak to możliwe, do rogu, w którym jest urządzenie. W ten sposób zrobisz dużo hałasu, ale powinieneś dotrzeć tam na czas, aby wchodzić w interakcje z urządzeniem, zanim ugoda cię dostaniesz. Brama otworzy się i możesz biegać w jego stronę po drugiej próbie.

Aby wykonać zadanie za jednym razem, będziesz musiał wykorzystać dzwonki, aby odwrócić uwagę. Odpal sztylet cieni, abyś mógł pobiec w kierunku urządzenia, a następnie wystrzelić kolejnego, aby dotrzeć do bramy. Faworyzujemy pierwszą metodę przybicia tej sekcji – trwa to trochę dłużej, ale czas może być irytująco kwiecszy, jeśli weźmiesz inną opcję.

Gdy tylko przechodzisz bramę, podążaj ścieżką do końca, a następnie użyj jej, aby podjechać na następny poziom. Możesz uzupełnić swoją magię i zdrowie, kiedy tam dotrzesz. Teraz idź ścieżką, zwolnić projekcję pustki w stworzenie przed tobą, i chwyć lustro losu, który pozostawia za sobą. Zaraz po tym rozpoczniesz walkę z samym ugodą – i to na pewno zrobi dużo hałasu…


To znacznie łatwiejsze do walki, niż unikanie go. Na szczęście.

Jak zabić ugodę

Unikanie ugoda może być trudne, ale zabicie go jest znacznie łatwiejsze. W tej walce ma parę różnych rodzajów broni – dwóch scimitarów i długiego oszczepu – i przełączy się między nimi podczas walki. Uważaj na niezblokowany atak włóczni który przychodzi do ciebie w dwóch szybkich ujęciach. Unikaj z drogi, aby uniknąć tego zapory, w przeciwnym razie będziesz musiał ukończyć QTE, aby powstrzymać najgorsze szkody.

„Gdy tylko uchylałeś się od jednego z jego rzutu, upewnij się, że użyjesz Dodge’a, aby ponownie wrócić do twarzy.”

Jeśli chodzi o Scimitars, Umagus rzuci je na ciebie, a następnie natychmiast później kontynuuj atak prosty. Nie wyprowadzaj się z środkowej pozycji, gdy latają miecze (Unikanie spowoduje tylko obrażenia), ale bądź gotowy, aby rzucić się w lewo lub w prawo, gdy tylko pierwsza faza ataku się skończy.

Niezależnie od tego, który broń ugoda wyposażał się, używa również ataku, którego po prostu nie można zablokować, więc przygotuj się na unikanie lewej lub po prawej, aby go przegapić. Blokuje sporo twoich własnych ataków na niego, ale Nie kusi się, aby przejść na pazury chaosu. Zrobisz równie dobrze ze swoim batem i lepiej zarządzasz swoim zasięgiem w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o ujęcia pocisków, które ulegają ugoda, jeśli trzymać się go wystarczająco blisko niego, nie będzie w stanie ich użyć, pozostawiając tylko atak Lunge, oprócz jego podstawowych obrażeń w zwarciu. Gdy tylko uchylałeś się od jednego z jego rzutu, upewnij się, że użyjesz Dodge, aby ponownie wrócić do twarzy. Zauważ, że Nie może zablokować żadnych z twoich ataków tuż po rzuceniu się, Dlatego dobrze wykorzystaj tę okazję, aby przyspieszyć walkę, zadając wiele szkód.

Uzgoda nie będzie długo z tym zbytnio nie znieść tej akcji, więc po prostu odrywanie się od jego zdrowia. Kiedy blokuje twoje ataki, po prostu walisz z nim, dopóki się nie przebijesz – będziesz w stanie uzyskać kilka trafień, zanim odzyska na tyle, aby znów cię zacząć oderwać.

Docieranie do teatru

Po zakończeniu bitwy zeskocz do wody, która jest po prawej i weź wejście w pamiętnik żołnierza, badając upadł rycerza przy drzewie. Wróć z powrotem do miejsca, w którym byłeś, skieruj się w lewo, przesuń ścieżkę, a następnie wróć do korytarza. Jest urządzenie, z którym możesz wchodzić w interakcje, aby otworzyć drzwi. Po przejściu przez drzwi, kontynuuj most i zabij napotkane harpie.

Podróżuj dalej ścieżką, a w końcu natkniesz się na więcej harpi. Kiedy już nie żyją, idź do zamku i biegnij w kierunku Trevora. To zaczyna się nowa scena przecinająca. Kiedy się skończy, biegnij przez drzwi po lewej stronie wchodzić w interakcje z dźwignią, która znajduje się na środku pokoju.

Czas przetestować swój cel z twórcą zabawek. Odwróć swoje strzały poprawnie w gobeliny, a następnie wystrzel sztylet cienia, gdy tylko zobaczysz, że twarz się pojawia. Jeśli uda ci się to zrobić trzy razy, zostaniesz nagrodzony dodatkowymi punktami doświadczenia.

Kontynuuj korytarzem, przejdź przez drzwi i zakończ walkę z duchownym i jego kumplami. Skieruj się w kierunku filarza przy klifie Uzupełnij QTE, aby utworzyć most w kierunku następnej platformy. Bądź szybki na nogach, gdy będzie na swoim miejscu, ponieważ nie będzie długo trzymał się.

Jeśli przejdziesz na drugą stronę platformy, znajdziesz pudełko z klejnotem życia. Możesz Użyj mocy mgły, aby przejść przez bramę iz powrotem do miasta przeklętych Jeśli chcesz, w przeciwnym razie po prostu wróć do filaru, rozszerz most i wróć.

Wejdź do zamku i weź schody po prawej stronie, aby zdobyć pudełko bólu z klejnotem Chaos. Wskocz do obszaru pod tobą, zabij wszelkie potwory na drodze, a następnie weź kolejny wpis dziennika żołnierza od biednego upadłego rycerza w rogu.

Wspinaj się po drzwiach rybnych, ale głowa w lewo, a nie prosto w górę. Jeśli będziesz iść korytarzem. Wróć do miejsca, w którym się wspinałeś i wybierz się prosto w górę. Kiedy jesteś na górze, biegnij wzdłuż korytarza, a następnie spuść się do obszaru pod tobą.

Kiedy jesteś w tym nowym pokoju, Upewnij się, że roztrzaskałeś wszystkie meble, które możesz zobaczyć, Ponieważ otrzymasz przydatne punkty doświadczenia w tym. Jeśli pójdziesz na lewą stronę tego pokoju, istnieje podobny filar do tego, którego użyłeś nieco wcześniej. Jeśli z nim wchodzisz w interakcje, otrzymasz dostęp do wnęki, w której możesz przywrócić swoją magię. Bądź jednak szybki, ponieważ nie wisi na zawsze.


Twórca zabawek zapewnia jedną z bardziej interesujących walk w Lords of Shadow 2.

„Po drugiej stronie pokoju jest dźwignia, ale nie będziesz w stanie z nią wchodzić w interakcje, dopóki nie włączycie mocy.”

Jak rozwiązać zagadkę teatralną

Po drugiej stronie pokoju znajduje się dźwignia, ale nie będziesz w stanie z nią wchodzić w interakcje, dopóki nie włączysz mocy. Wejdź na scenę, a następnie udaj się na balkon, który jest po prawej stronie. Chwyć wjazd dziennika żołnierza z ciała rycerza, a następnie przejdź przez otwór i do następnego pokoju.

Jest tu pudełko bólu, które zawiera kolejny klejnot pustki. Przesuń się w formularz szczura za pomocą zacienionych obszaru tuż przed tobą. Przejdź przez otwór wentylacyjny w rogu, a następnie przejdź na drugą stronę sceny. Po prawej stronie jest plamka ciemności, której możesz użyć do zmiany w formie Dracula. Usuń swoją magię tutaj, jeśli potrzebujesz, a następnie zapal piec jedną z bomb chaosu, aby włączyć sok z powrotem.

Wróć ponownie do formularza szczura i Wpadnij po rampie w kącie za piecem. Zatrzymaj się, gdy dotrzesz do kolców i poczekaj, aż pierwszy z nich porusza się dwa razy szybko, zanim spróbujesz przejść przez niebezpieczeństwo. Kiedy dotrzesz do następnego kolca, poczekaj, aż skończy swoje szybkie ruchy, a następnie znów rzuć się przez przerwę. Trzeci skok, z którym się spotykasz, zachowuje się dokładnie tak, jak pierwszy, więc postępuj zgodnie z tą samą strategią, aby przejść w jednym kawałku.

Jak tylko dotarłeś bezpiecznie w tej sekcji, Miej skubisko na linie, która jest po lewej stronie. To zabije jednego szczura, a następnie weź drugiego. Zignoruj kolce podczas podróży powrotnej – jedzenie przez linę wypłacone temu niebezpieczeństwu. Kiedy znów wyszedasz z otworów wentylacyjnych, wróć do zwykłej postaci z bąk.

Teraz idź po ścianie, a następnie zeskocz, aby dostać się do dźwigni. Współpracuj z urządzeniem, które pojawia się po wyciągnięciu. Teraz Musisz umieścić wszystkie postacie i dekoracje na scenie we właściwym czasie – Za każde miejsce, które pomyślnie ukończyłeś, otrzymasz 500 punktów doświadczenia. Jeśli poprosisz o powtórzenie historii, będziesz zadokowany o 300 punktów, więc po prostu użyj naszego wykresu poniżej, aby wszystko po raz pierwszy.

  • Zabawki + warsztaty
  • Walter Bernhard + bez dekoracji
  • Zmiana + dekoracja zamku
  • Demon + bez dekoracji
  • Dekoracja dla dzieci + teatr

Gdy tylko skończysz grę, wstań na scenę i Weź serce zabawki od dziecka. To wywoła scenę przecinającą, a wkrótce potem walka z twórcą zabawek.

Jak zabić twórcę zabawek

Na samym początku walki możesz tylko zaangażować się w pobliską marionetkę. Ten wróg ma trzy różne ataki, na które należy uważać. Wzdłuż płaszczyzny poziomej jest uderzenie, jeden wzdłuż pionowego i tupający atak po skakaniu. Puppet przełącza się między atakami poziomymi i pionowymi, więc unikaj w odpowiednim kierunku dla kąta ataku. Jeśli wskakuje do obszaru szybko unikać, aby uniknąć wpływu, gdy uderzy w ziemię.

Po zabiciu pierwszej marionetki otrzymasz swoją pierwszą szansę na huśtanie się w samym twórcy zabawek. Uważaj na fale uderzeniowe, gdy uderza pięściami w ziemię – Można je łatwo unikać, utrzymując odległość lub skakając w powietrzu. Kiedy ostrzegasz o odblokowowaniu, unikaj bardzo szybko od producenta zabawek. Jeśli zostaniesz złapany przez ten atak i zepsuć QTE z nim związane, będziesz podjąć poważne paskudne obrażenia.

Jeśli chodzi o twoje własne ataki, Trzymaj się napaści lotniczych za pomocą bicza, aby go zdjąć i ostatecznie spawnuj drugą marionetkę. Ten wąż zapewnia cztery osobne ataki, a twórca zabawek da ci wskazówki, co będzie dalej. Tak jak poprzednio, pozostań w powietrzu i użyj bata, aby poradzić sobie z tym nowym zagrożeniem.

„Uważaj na fale uderzeniowe, gdy uderza pięściami w ziemię- można je łatwo unikać, utrzymując odległość lub skacząc w powietrzu.”

Odskocz, jeśli wąż oddycha do ciebie i robi się trochę zbyt blisko dla twoich upodobań. Możesz uniknąć najgorszego ataku, pozostając w powietrzu tak bardzo, jak to możliwe. Kiedy wąż podskakuje, przygotuj się na zejście z podłogi, aby uniknąć fali uderzeniowej, gdy uderzy w ziemię. Ostateczny atak spinowy jest telegrafowany przez węża, który zaczyna się obracać – Po prostu unikaj tego.

Po zniszczeniu marionetki węża nadszedł czas, aby ponownie utknąć w twórcy zabawek. Użyj taktych taktyk jak w pierwszej fazie walki, ale Uważaj na dodatkowe kręgi płonących, które pojawiają się między jego atakami. Pozostań w powietrzu na środku tych kręg. Jeśli unikniesz ich, zanim przestaną się poruszać, po prostu pójdą za tobą i spalicie.

Po pewnej ilości uszkodzeń producent zabawek wstanie i zacznie rzucać ostro, liniowe ataki na drogę. Użyj albo pocisku pustego lub bomby chaosu, aby powalić go z powrotem do rozmiaru, Następnie zaatakuj go wszystkim, co masz, gdy on jest na dole i – prawie – wychodził. Po prostu zachowaj tę strategię, dopóki nie spadnie na dobre.

Wróć do Trevora, zabijając wrogów i duchownych, których napotykasz po drodze. Gdy tylko się do niego zbliżysz, uruchomisz kolejną scenę, która kończy rozdział.

Walcząc o pokonanie wewnętrznej Draculi? Spójrz na nasz pełny przewodnik po walce z bossem.


Poprzedni

How do you rate Castlevania: Lords of Shadow 2 – Znajdź kawałki lustra losu, unikaj ugody, zagraj w puzzle, zabij twórcę zabawek ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *