CD Projekt popycha wszystkie nowe Cyberpunk 2077 aktualizacje i DLC do przyszłego roku

Startseite » CD Projekt popycha wszystkie nowe Cyberpunk 2077 aktualizacje i DLC do przyszłego roku
12. lutego 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

Cyberpunk 2077 zbliża się do rocznicy i prawdopodobnie uczciwe jest powiedzieć, że ostatnie 12 miesięcy nie minęło tak, jak liczyło CD Projekt. Rok później deweloper wciąż walczy o właściwy statek – i oszczędzaj twarz – po katastrofalnej premiery gry, i a Nowo poprawiona mapa drogowa Dla tych działań naprawczych widział teraz wszystkie nowe Cyberpunk 2077 aktualizacje i DLC formalnie wepchnięte do 2022.

Podczas gdy mapa ds. Rozwoju CD Projeckt dla Cyberpunk 2077 nigdy nie lubił zbyt szczegółowych informacji, studio rozpoczęło się 2021, ogłaszając, że jego niespokojna RPG otrzyma „wiele aktualizacji i ulepszeń”-w tym bezpłatne DLC i długo oczekiwane wydanie Enhanced Edition dla konsol nowej generacji dla konsol nowej generacji – Przez cały ten rok.

Jednak w zeszłym tygodniu CD Projekt ogłosił, co wielu już przypuszczało po braku pewności studia został ujawniony: to Wersje PlayStation 5 i Xbox Series X/S Cyberpunk nie uruchomi się już w tym roku i teraz celowali w „Pierwszy kwartał 2022 r.”. Po tym opóźnieniu studio jeszcze bardziej zmieniło mapę rozwoju, zmieniając wszystkie planowane przyszłe aktualizacje i treści na przyszły rok.


Digital Foundry – Cyberpunk 2077 Patch 1.23, PS4/Pro vs PS5.

Zgodnie z mapą drogową, Cyberpunk 2077’s 1.31 Aktualizacja – która wydana we wrześniu – będzie ostatnią z 2021. To obecnie siedzi w dość mglistym oknie docelowym Q1 2022, co oznacza, że może dotrzeć w dowolnym momencie przed końcem marca przyszłego roku.


Cyberpunk Nowo zmieniona mapa ds. Rozwoju 2077.

Do tej pory pierwsza – i tylko – bezpłatna DLC do uruchomienia Cyberpunk 2077 przybył z 1 sierpnia.3 aktualizacja, Przybierając formę dwóch nowych kurtek oraz pomarańczowego i czarnego samochodu znanego jako kwarcowy. CD Projekt nie ma jeszcze szczegółowego opisu, co jeszcze może być w sklepie.

Cyberpunk Oczywiście przyszłe treści 2077 nie są jedynym opóźnionym projektem w studio;PlayStation 5 i Xbox Series X/S wersja Wiedźmin 3 – Oczekuje się, że obiecując takich jak Ray Hoining i Szybsze czasy ładowania Wydanie Nowej Generacji Cyberpunk, z premierą przewidywaną obecnie na drugi kwartał przyszłego roku.

How do you rate CD Projekt popycha wszystkie nowe Cyberpunk 2077 aktualizacje i DLC do przyszłego roku ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *