CD Projekt Red potwierdza, że nowy Medalion Wiedźmowy to Lynx

Startseite » CD Projekt Red potwierdza, że nowy Medalion Wiedźmowy to Lynx
12. lutego 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

CD Projekt Red potwierdził Eurogamerowi, że medalion na zdjęciu drażni się z nową grę Witcher Rzeczywiście przypomina Lynx.

„OK, niektóre tajemnice nie powinny być takie tajemnicze”, powiedział mi po południu dyrektor ds. Komunikacji CD Projekt Red Global. „Mogę potwierdzić, że medalion jest w rzeczywistości ukształtowany po lenxie.”

Stawia to spekulacje końcowe, które wirowały od czasu wydania obrazu w poniedziałek. Podobieństwo Medalionu do lynx jest jasne (patrz zdjęcie poniżej);Problem polegał na tym, że nie istniała szkoła Lynx Kanon wiedźmy – nie w książkach, grach ani gdziekolwiek. To właśnie miało mózg ludzi.


Czy widziałeś drugą serię Wiedźmin na Netflix? Na początku jest wspaniały odcinek z Kristofer Hivju.

Jedyne miejsce, w którym istnieje, jak wyjaśniła Victoria w wiadomościach wcześniej, był fanowską fikcją – w post na Wiedźmin fandom wiki. Historia marzyła, że wiedźmin Lambert i czarodziejka Kiera Metz podróżowali na południe po wydarzeniach Wiedźmin 3 i ostatecznie dołączył i zreformował szkołę CAT jako Lynx School.

Nie wiemy, czy własna historia Lynx School Lynx School, nie wiemy, nie wiemy, nie wiemy. Wyobrażam sobie, że jest to prawdopodobnie mało prawdopodobne. Ale jest to wyraźny wskaźnik, że ta nowa gra i możliwy zestaw gier – w końcu nazywa się ją „nową sagą” – obracają się wokół różnych postaci, niż graliśmy i widzieliśmy wcześniej i widzieliśmy. Geralt i inni należali do szkoły wilka, pamiętajcie.

Kim będą te postacie, nie mamy pojęcia i wątpię, że coś o tym usłyszymy przez długi czas. Być może może to być Ciri? Jest prawdopodobnie kolejną najbardziej znaną postacią po śledzeniu Geralta Wiedźmnik 3, a już graliśmy w części gry. Jest także, podobnie jak Geralt, ma ogromne znaczenie Historia i wiedźmina.To oficjalnie lynx!

Czy może to być ktoś inny? Jeśli gra jest ustawiona w zupełnie innym czasie, może to zadziałać. Ale kto? Czy musiałoby przedstawić nas komuś tak przekonującego jak Geralt i mam nadzieję, że tak bardzo je lubimy? Wysokie zadanie.

Chyba że… Chyba że w następnej grze Wiedźminu tworzymy własnych bohaterów, co byłoby pierwszym dla serii. Być może moglibyśmy nawet podążać za nimi z dzieciństwa przez brutalną próbę traw i do dorosłości. Moglibyśmy stworzyć własne legendy.

Nowa gra Witcher nie ma daty premiery Lub wszelkie inne szczegóły – choć tak, ale wiemy, że będzie to pierwsza z wielkich gier CD Projekt Red, której nie można zbudować na wewnętrznym odkupieniu. Zamiast tego użyje Unreal Engine 5.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Cyberpunk 2077 nie zostanie jednak przeniesione do Unreal Engine 5,. Ta gra i cała przyszła treść do niej pozostaną na podstawie czerwonego silnika.

How do you rate CD Projekt Red potwierdza, że nowy Medalion Wiedźmowy to Lynx ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *