Cheat Maker przeprasza „za wszelki ból, jaki wywołaliśmy graczom Call of Duty „po zagrożeniu prawnym Activision

Startseite » Cheat Maker przeprasza „za wszelki ból, jaki wywołaliśmy graczom Call of Duty „po zagrożeniu prawnym Activision
12. lutego 2024
3 minutes
37

By Jhonny Gamer

Głośna gra wideo producent kanik przeprosił za zrujnowanie Call of Duty dla legalnych graczy po prawnym zagrożeniu ze strony aktywności.

Cxcheats.Net wydał oświadczenie w sprawie niezgody, które ogłasza, że przestała rozwój i wsparcie jego Kroje Call of Duty sprzedawane na swojej stronie internetowej po pozwie z Activision.

„Przepraszamy za wszelki ból, jaki wywołaliśmy graczom Call of Duty, „Czyta wiadomość, złapana przez Redditora Mrtherevertz-. Wygląda na to, że niezgoda jest teraz offline.

Activision Stuing popularna strona instalacji hakowania z R/CODWarzone
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Cxcheat.Net Modern Warfare Zeszwy włączyło wszystko, od AIMBOT po zwiększenie rozmiaru radaru w interfejsie użytkownika. Sprzedał również Modern Warfare Narzędzie do lobby – chociaż Activision miał film promujący go z YouTube po roszczeniu dotyczącym praw autorskich.

Obecnie strona internetowa oszusta nie ma żadnych Call of Duty Kroje na sprzedaż, chociaż kody do bitwy Royales Apex Legends i PUBG pozostają dostępne. Jego wsparcie dla Zakończyło się też sprzedane już oszustwa Call of Duty, a także irytacji oszustów, którzy wydali na nich pieniądze.

„Menu BO3, za które zapłaciłem 60 USD, nie działa”, powiedział jeden oszust. „Lepiej dostanę zwrot pieniędzy.”

Call of Duty: Modern Warfare Deweloper Infinity Ward walczył z oszustami od czasu, gdy gra ukazała się w 2019 roku, ale oszustwo było szczególnie problematyczne w bezpłatnym bitwie Royale Battle Royale, WARZONE. Problem był tak zły, niektórzy gracze konsoli wyłączali grę międzyplatformową, aby uniknąć dopasowania do potencjalnych oszustów na PC.

Infinity Ward zajął trudne stanowisko w sprawie oszustów, wydając fale zakazu i grożąc tym, którzy oszukują w różnych oświadczeniach. Jednak problem utrzymuje się, a teraz zespół prawny Activision wkroczył – z wyraźnym wynikiem w tym przypadku.


Jak można się spodziewać, trudna sytuacja tego konkretnego producenta i jego klientów spotkała się z niewielką współczuciem online.

„Nigdy nie widziałem czegoś tak nieuczciwego” powiedział Redditor Maxx1993. „Nie troszczą się o graczy, których dni są zrujnowane przez oszustów. Pieprzyć ich. Cieszę się, że są pozwani i mam nadzieję, że będzie bardzo drogi.”

Aktywność oczywiście stoi przed walką z pod górę Call of Duty oszustów – odetnij jedną głowę i więcej wyrosnąć – ale ta akcja wysyła wyraźny sygnał. Mam nadzieję, że inni twórcy oszukiwania zauważają.

How do you rate Cheat Maker przeprasza „za wszelki ból, jaki wywołaliśmy graczom Call of Duty „po zagrożeniu prawnym Activision ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *