Cities: Skylines 2 Dev mówi „największy żal” brakuje obsługi modów, ponieważ nadal naprawia grę

Startseite » Cities: Skylines 2 Dev mówi „największy żal” brakuje obsługi modów, ponieważ nadal naprawia grę
12. lutego 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

„Największy żal” programisty za miastami: Skylines 2 to ciągły brak modyfikowania wsparcia, Colossal Order Mariina Hallikainen.

Pisanie w najnowszym studio Dziennik programisty, Opublikowane na forum wydawcy Paradox Interactive, Hallikainen szczegółowo opisał zmiany Kolossal oparte na opinii gracza.

Kontynuacja budowli miasta wydana w październiku ubiegłego roku na PC i natychmiast została skrytykowana przez graczy za swoje problemy z wydajnością I tak, brakujące oficjalne wsparcie modowe. W odpowiedzi na skargi fanów premiera gry była „bałaganem” i „katastrofą”, Hallikainen przyznał, że Colossal „raczej byłby w innej pozycji niż w tej chwili, ale nie możemy zmienić przeszłości”.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Miasta: zwiastun rozgrywki Skylines 2. Obejrzyj na YouTube

„Największym żalem, jaki mamy, jest to, że wsparcie moddingowe nie jest jeszcze dostępne w grze” – napisał Hallakainen, stwierdzając, że Colossal pracuje nad nią od początku rozwoju, a „zamiarem było ich w pełni gotowe do wydania”. Kolosalne trudności techniczne podczas rozwoju i „po prostu zabrakło czasu”, jak przed uruchomieniem, aby naprawić problemy z wydajnością gry i uzyskać wsparcie modowe, dodał, że Hallikainen dodał. W listopadzie Colossal powiedział, że jego wsparcie i narzędzia modowe w jednym w jednym potrzebowałby co najmniej kilku miesięcy przed początkowym wydaniem. Od tego czasu deweloper nie przekazał żadnych dalszych szacunków, kiedy będzie gotowy.

Na razie Colossal mówi, że działa to na „nadrabianie zaległości” nad brakującymi obsługą modów, zwolnień konsoli, które zostały opóźnione do tej wiosny, a opóźniona ekspansja przechodzi treść Co było również opóźnione, aby mogli najpierw naprawić podstawową grę, a jednocześnie „poprawa wydajności i naprawianie błędów w tym roku”.

Na podstawie informacji zwrotnej od graczy, Colossal analizuje również zmiany w następujących: wartość gruntów i przydatność stref, system edukacji dla dzieci i nastolatków, większa przejrzystość w systemie gospodarczym, równoważenie dotacji i importowanie usług, równoważenie negatywnych modyfikatorów szczęścia z brakiem podstawowych użyteczności. „Jesteśmy małym zespołem 30 deweloperów” – stwierdził Hallikainen. „Mogę cię zapewnić, że wszyscy robimy wszystko, co w naszej mocy. Tylko czas pokaże, czy to wystarczy, aby wszystko się odwrócić.”

Hallikainen powiedział również, że Colossal jest „świadomym, że mamy górę do Clilmb, jeśli chodzi o realizację oczekiwań” swoich graczy, po czym zobowiązuje się do ulepszenia gry tak szybko, jak to możliwe. Paradox przyznany przed Cities: Skylines 2 wydał grę pominięte przez ukierunkowane punkty odniesienia ale zdecydował, że wydanie to „najlepsza droga naprzód”.

How do you rate Cities: Skylines 2 Dev mówi „największy żal” brakuje obsługi modów, ponieważ nadal naprawia grę ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *