Civilization 6 Strategie – Jak opanować wczesną grę, średnią i późną fazę gry

Startseite » Civilization 6 Strategie – Jak opanować wczesną grę, średnią i późną fazę gry
13. lutego 2024
10 minutes
36

By Jhonny Gamer

Radość z tej gry, podobnie jak wszystkie poprzednie wpisy z tej serii, jest to, że istnieje wiele sposobów gry i niezliczona ilość Civilization 6 strategii że możesz przejść do jednego z wielu typów zwycięstwa.

Po konsumowaniu różnych stron tego przewodnika z podstawowych wskazówek i sztuczek szczegółowe spojrzenie na liderów i zarządzanie dzielnicami, Jesteś dobrze przygotowany, aby samodzielnie uderzyć i poprowadzić Cywilizacja do chwały.


Civilization 6 Wywiad – 18 minut z głównym projektantem, Ed Beach (plus nowa rozgrywka)

To powiedziawszy, ostrzeżenie jest z pewnością przedwczesne i mamy o wiele więcej do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy jesteś głodny solidnych strategii startowych, zastanawiając się, jak najlepiej rządzić swoją populację w połowie meczu, czy szukasz tego późnego pchania gry, mamy do czynienia z mocnymi grami na każdej z trzech głównych faz gry.

Szybka uwaga: odświeżyliśmy przewodniki Civ 6 do premiery gry w Nintendo Switch, ale pamiętaj, że zawierają informacje dotyczące wzrostu i upadku DLC, a także gry podstawowej, co oznacza, że niektóre rzeczy mają zastosowanie tylko wtedy, gdy masz, jeśli maszten DLC! W przeciwnym razie… rozwijać się!

Wczesne strategie gry w Cywilizacja 6, aby zająć najlepszy start

Temat Cywilizacja 6 to wiek eksploracji, który powinien dać ci bardzo dużą wskazówkę, jaka jest najważniejsze wczesne taktyki. Zanim jednak zaczniesz wypchnąć krawędzie mgły wojny, musisz znaleźć swoje pierwsze miasto.

Jeśli twój osadnik zaczyna obok rzeki, istnieje bardzo niewielki powód, aby przeprowadzić się gdziekolwiek przed założeniem tego miasta, ponieważ dostęp do słodkiej wody jest najważniejszym czynnikiem wcześnie ze względu na zwiększenie mieszkania, które zapewnia, i wynikowy zakres rozwoju miasta. Poza tym idealnie szukasz ładnej mieszanki pobliskiego terenu, przy czym góry są szczególnie korzystne dla wykorzystania premii przylegających do świętego miejsca i okręgów kampusowych, a także zapewnianie dobrej naturalnej obrony przed najeźdźcami.

Ustanowione miasto, pierwszymi wyborami kompilacji powinno być zwiadowca, slinger i pomnik, który da ci opcje eksploracji i przyspieszenia twoich badań obywatelskich. Powstrzymaj się od tworzenia budowniczych na razie;Dzięki ich zdolności do natychmiastowego wprowadzania ulepszeń nie ma potrzeby ustawiania ich do pracy, tak jak z pracownikami w poprzednich grach obywatelskich i będzie to kilka zwrotów, zanim populacja wyrosła do tego stopnia, że możesz skorzystaćulepszenia.

Co więcej, tworzenie ulepszeń płytek bez kilku podstawowych żołnierzy do obrony twojej ziemi jest po prostu proszenie barbarzyńskiej imprezy najeżdżania, aby przyjechała pukanie. Zwiadowcem, slinger i początkowym wojownikiem możesz wypchnąć się w różnych kierunkach, aby ocenić, gdzie mogą być playposty barbarzyńskie. Jeśli zobaczysz zwiadowcę barbarzyńskiego, nie odrzucaj go jako nieszkodliwego, ale zamiast tego poluj na to i zabij, ponieważ z powrotem z powrotem do najbliższej placówki i obniży nędzę na niszczących Cywilizacja.W zależności od wielkości mapy cała ta eksploracja powinna prowadzić do spotkania z inną Cywilizacja lub przynajmniej miasto-państwo. Wczesne badania handlu zagranicznego obywatelskiego i utworzenia handlowca umożliwią wykorzystanie lukratywnej możliwości handlowej;Pamiętaj tylko, aby śledzić trasę handlowca (stworzą drogę podczas podróży tam iz powrotem) i upewnij się, że jest to zręczne zagrożenia barbarzyńskie.

Wybierz polityki rządowe, które mają najbardziej sens dla twoich obecnych okoliczności;Urbanistyczne planowanie dodatkowej produkcji jest zawsze przydatne, a jeśli wygląda prawdopodobne, że wpadniesz na kilku barbarzyńców, pulchne dyscyplinę, aby zwiększyć siłę ataku na nich, aby uchylić zagrożenie, zanim zamieni się w zagrożenie.

Z pierwszym tuzinem obróconym za pasem możesz szukać stworzenia budowniczego, który wystąpił w rosnącej populacji twojego pierwszego miasta i osadnika wkrótce potem. Tutaj możesz trochę dłużej, aby ustalić, gdzie zbudować następne miasto, wykorzystując różnorodny teren, ale zapewnienie, że opuścisz przestrzeń wokół swojego miasta na dzielnice i cuda, z których każde zajmuje przestrzeń kafelkową.

Wczesna gra Cywilizacja 6 jest bardziej elastyczna niż poprzednie wpisy z serii dzięki wielu, różnorodnym bonusom, z których korzystają zarówno liderzy, jak i obywatel. Ogólnie rzecz biorąc, poświęć trochę czasu na to, jak najlepiej wykorzystać bonusy przyznane przez twojego lidera i Civ, w jaki sposób najlepiej wzmocnić badania Civic and Tech Research oraz co możesz zrobić, aby zwiększyć badania, które najbardziej chcesz realizować. Po ustaleniu planu działania i pracując nad nim z sprytnym umieszczeniem okręgów i powiązanych budynków, będziesz na dobrej drodze do etapu konsolidacji w połowie gry.

Strategie średniej gry w Cywilizacja 6

Gdy przechodzisz do środkowej gry, mniej więcej w czasie ery renesansu, będziesz mieć przyzwoitą przyczółek na początkowym kontynencie. W zależności od mapy, w której grasz i konkretnego lidera lub bonusy obywatelskie, możesz również rozprzestrzenić się na wodzie z technologią stoczniową, a może nawet kartografią, co pozwala Twoim jednostkom wejść do płytek oceanicznych. Tutaj, gdy przejdziesz przez renesans i epoki przemysłowe, będzie badanie technologii i obywatelskich, które wspierają twój cel końcowy.

Typy rządów w połowie gry wspierają sześć zasad, które pasują do szeregu priorytetów. Cel dla monarchii typu rządowego, dostępnego poprzez badania boskiego prawego obywatelskiego, aby wzmocnić twoje wojsko;Teokracja (poprzez reformowany kościół obywatelski) za wsparcie dla religii;Merchant Republic (za pośrednictwem Exploration Civic) dla elastycznego typu rządowego, który zawiera dwa szczeliny polityki wieloznacznej i zwiększa pozyskiwanie złota poprzez dodatkowe trasy handlowe i rabaty na zakup.

Chociaż system rządowy jest elastyczny i pozwala na zmianę, ustal, co chcesz osiągnąć, a następnie trzymaj się jednego typu rządu, aby to zrobić. Zapewnia to, że premia do dziedzictwa rządowego, która z czasem się rozwija, będzie najpotężniejsza, gdy przejdziesz do późnej gry.

Z drugiej strony zasady, które wchodzą w te typy rządowe, są uczciwą grą i należy rozważyć regularne przejrzenie ich, aby upewnić się, że najlepiej wspierać Twoje obecne priorytety. Jeśli nie planujesz budowy jednostek wojskowych przez jakiś czas, przejdź od polityki wojskowej, która zwiększa produkcję jednostkową do tej, która zmniejsza konserwację jednostki lub sprawia, że jednostki są tańsze. Może to pomóc przekształcić te wczesne jednostki gier w potężniejsze żołnierze w połowie gry.

Jeśli chodzi o technologię, powinieneś teraz mieć inżynierię wojskową, która pozwala ręcznie budować drogi za pomocą jednostki inżyniera wojskowego. Jest to przydatne do łączenia miast, które nie widziały wizyty handlowca we wczesnej grze. Jeśli jesteś objęty kilkoma stronami przez rywalizujących liderów jostujących o pozycję, istnieje wiele potężnych opcji walki w połowie gry, zarówno ofensywnie, jak i defensywnie, pasującej do nastroju.

TAKTICS SIEGE to nieciekawe według doskonałego sposobu na podwyższenie statystyk obrony w miastach za pomocą renesansowych ścian. Tymczasem nauki wojskowe i balistyka mogą dać ci przewagę w usuwaniu upartych przywódców, którzy osiedlili miasta zbyt blisko twoich granic dla wygody.

Do tej pory będziesz mieć wiele dzielnic w swoich miastach i będziesz patrzeć, jak najlepiej zmaksymalizować premie, które przyznają. Ponownie, typ rządu i wybory polityczne mogą tutaj coś zmienić, ale ważniejsze jest to, że poświęcenie czasu na zastanowienie się, w jaki sposób dzielnice wchodzą w interakcje ze sobą i jak służą zarówno Twoim aktywnym celom, jak i podtrzymaniu imperium pasywnego.

W przypadku większości liderów dzielnica sąsiedzka pojawi się w drugiej połowie środkowej gry i pomoże zapobiec utknięciu rozwoju miasta. Po prostu upewnij się, że utrzymujesz tę rozwijającą się populację zadowoloną z dostępu do wielu udogodnień, gdy przejdziesz do wszystkiego ważnego fazy końcowej.

Jeśli masz pożądanie Cywilizacja 6 Wiedza wciąż jest silna, właściciele ekspansji powinni spojrzeć na nasz przewodnik obywatelski i upadku Hub, który prowadzi Cię przez podstawy wszystkiego nowego, podczas gdy mamy dedykowane strony na temat gubernatorów i lojalności, wraz z jak zdobyć złote wieki, punkty ERA i ERA w historycznych momentach, oraz pełna lista nowych Civs in Civ 6 Rise and Fall i inne DLC. W przeciwnym razie nasz Cywilizacja 6 Przewodnik, wskazówki i sztuczki Obejmuje niezbędne rzeczy przed opanowaniem strategii wczesnej gry, średniej gry i późnej gry. Mamy również wskazówki dotyczące nowych dzielnic Funkcja, lista liderów z ich cechami i programami, Plus najlepsze sposoby na zdobycie złota, Nauka, i wiara, Jak wygrać przez zwycięstwo religijne, i jak zdobyć nieuchwytne zwycięstwo naukowe i zwycięstwo wojskowe. Wreszcie, oto zwycięstwo kultury, turystyka zagraniczna i turystyka krajowa dogłębnie.

Późne strategie gry w Cywilizacja 6

Niszczycielskie jednostki wojskowe, zdumiewające przełom naukowe, niesamowite cuda religijne i konieczne zobaczenie turystycznych hotspotów charakteryzują późną grę w Cywilizacja 6. Jeśli pracowałeś nad zwycięstwem naukowym, wyścig trwa teraz, aby zbadać Rocketry dla dedykowanego okręgu kosmicznego, odblokowuje.
Uważaj na wszystkich agresywnych przywódców, którzy są już niezadowoleni lub zagrażali do tego momentu. Jednostki wojskowe, które przynosi późna gra, nie wspominając o zagrożeniu wojny nuklearnej, rzuca długi cień na próby bardziej pokojowych typów zwycięstwa, a zatem pakt defensywny z wiarygodnym liderem jest przydatnym czynnikiem odstraszającym dla przyszłych podżegaczy.

Mimo to koniec epoki informacyjnej drzewa technologicznego jest wypełniona bronią masowego rażenia, a więc bez względu na cel końcowy, opłaca się stworzenie potężnych jednostek obronnych. Może zainicjować wyścig zbrojeń, ale przynajmniej wyjdziesz z bloków z powietrzną wojownikiem i ciężką kawalerią lub dwiema zamiast lewej, trzymając pistolet początkowy i strzelający puste pola.Jeśli do tej pory zabezpieczasz swoje zakłady dotyczące warunków zwycięstwach (niebezpieczny sposób gry, na pewno), jest czas, aby wybrać ścieżkę i przejść do niej pełną prędkość. Istnieje wystarczająco dostosowującej się zasad, potężne bonusy okręgowe i końcowe grę Civics, aby umożliwić ci utracone podstawy do lidera, ale zmiana planu w ostatniej chwili zawsze będzie walczyć z dobrze przygotowanym wrogiem, który planował zwycięstwo kulturowePrzez ostatnie kilka tysięcy lat.

To powiedziawszy, powódź mapę świata wśród mówców religijnych w celu masowego nawrócenia miast i pośpiechu Zwycięstwo religii zostało działające, ponieważ mogą one poruszać się bez przeszkód przez terytorium i zatrzymane tylko przez rywalizujące jednostki religijne lub akt w całości wojny.

Ostatecznym celem udanego zwycięstwa kulturowego jest jak najszybsze osiągnięcie końca drzew obywatelskich informacji. Tam znajdziesz Civic, który ustanawia i wykorzystuje wszechobecność mediów społecznościowych, która zapewnia dostęp do polityki ekonomicznej społeczności internetowych, aby zapewnić oburzająco przydatne +50% wzrostu turystyki Cywilizacja, do której masz drogę handlową.

Co więcej, jeśli nikt nie wydaje się chwycić inicjatywy w żadnym warunku zwycięstwa, zarówno media społecznościowe, jak i globalizacja mogą być wielokrotnie badane, aby pomóc w zwycięstwie wyników.

Mimo to jesteśmy pewni, że wykorzystasz wszystkie wiele wskazówek i wskazówek na tych stronach przewodników, aby zostały wystarczająco zorganizowane, aby wygrać w inny sposób, ale jeśli nie, wygrana jest nadal wygrana i będziesz miałNauczyłem się okropnie dużo po drodze, gotowy na następny raz. W międzyczasie możemy kusić się, abyś zabrał jeszcze jeden obrót?

How do you rate Civilization 6 Strategie – Jak opanować wczesną grę, średnią i późną fazę gry ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *