Civilization 6 Zwycięstwo naukowe – jak wygrać wyścig naukowy naukowy w Civ 6

Startseite » Civilization 6 Zwycięstwo naukowe – jak wygrać wyścig naukowy naukowy w Civ 6
13. lutego 2024
7 minutes
37

By Jhonny Gamer

CivilizationZwycięstwa naukowe stały się najpopularniejsze z wszelkich, prawdopodobnych z powodu przerażająco kompulsywnego uczucia, które odbywają się dzięki postępowi wzdłuż tego drzewa technologicznego, a także cudownie przewidywalnej naturze tych ostatnich kroków w kierunku zbliżającego się świata przyszłego technologii.

W Cywilizacja 6, Zwycięstwo naukowe funkcje w dużej mierze w taki sam sposób, jak wcześniej. Nadal musisz dotrzeć do końca drzewa technologii i nadal montować wiele komponentów do podróży kosmicznych, choć z zastrzeżeniem, że tym razem ostatecznym celem jest kolonizacja Marsa.

Przed nurkowaniem tutaj, pamiętaj, aby przeczytać o naszych dedykowanych przewodnikach dla generała Cywilizacja 6 wskazówek i wskazówek w naszym hubie przewodników, Szczegółowe spojrzenie na dzielnice i najbardziej optymalne staże dzielnicy, Przejrzenie profili i programów lidera Civ 6, Nasze strategie wczesnej, średniej i późnej gry Civ 6, i nasz przewodnik po zarobkach i wydawaniu złota.

Szybka uwaga: odświeżyliśmy przewodniki Civ 6 do premiery gry w Nintendo Switch, ale pamiętaj, że zawierają informacje dotyczące wzrostu i upadku DLC, a także gry podstawowej, co oznacza, że niektóre rzeczy mają zastosowanie tylko wtedy, gdy masz, jeśli maszten DLC! W przeciwnym razie… rozwijać się!


Civilization 6 Wywiad – 18 minut z głównym projektantem, Ed Beach (plus nowa rozgrywka)

Naukowe warunki zwycięstwa

Zakładając, że już przeżyłeś nasze religijne zwycięstwo i zwycięstwo wojskowe Przewodniki – nie przygotowują się i nie przygotowują się do porażki, a wszystko to – czas zagłębić się w specyfiki naukowe. Zwycięstwo naukowe jest podzielone na trzy komponenty – chociaż każdy z nich faktycznie wymaga wielu kroków, aby same się konkurować. Kluczowe trzy kamienie milowe, które należy osiągnąć, to:

 • Uruchom satelitę.
 • Wyląduj człowiekowi na Księżycu.
 • Ustanowić Kolonię Marsjańską.

Wystrzelić satelitę, musisz najpierw:

 1. Badaj rakietę na drzewie technologii, co z kolei pozwala na to…
 2. Zbuduj dzielnicę sportu kosmicznego w swoich miastach.
 3. Dzięki zbudowanemu porcie kosmicznemu możesz następnie zbudować projekt satelitarny z menu produkcyjnego w dowolnym mieście z tą dzielnicą.

Wylądować człowieka na Księżycu, musisz najpierw:

 1. Badaj satelity na drzewie technologii, co z kolei pozwala na to…
 2. Rozpocznij projekt Landing Moon z dowolnego miasta z portem kosmicznym.

Ustanowić kolonię marsjańską, musisz najpierw:

 1. Badaj fuzję jądrową na drzewie technologii, co z kolei pozwala na to…
 2. Rozpocznij projekt Launch Mars Reactor z dowolnego miasta z portem kosmicznym.
 3. Robotyka badawcza na drzewie technologii, co z kolei pozwala na to…
 4. Rozpocznij projekt premiery Mars Habitation z dowolnego miasta z portem kosmicznym.
 5. Badaj nanotechnologię na drzewie technologii, co z kolei pozwala na to…
 6. Rozpocznij projekt Launch Mars Hydroponics z dowolnego miasta z portem kosmicznym.

Jak prawdopodobnie widać, osiągnięcie zwycięstwa naukowego jest w rzeczywistości trudniejsze niż się wydaje, szczególnie dlatego, że musisz nie tylko zgromadzić ogromną naukę, aby dotrzeć do końca drzewa technologicznego, ale także dlatego, że musisz to zrobićPrzesuń, że nauka koncentruje się na produkcję, gdy chodzi o ukończenie projektów wyścigowych kosmicznych. Możesz śledzić swoje postępy w kierunku zwycięstwa naukowych z zakładki Science w menu World Rankings, a także zebraliśmy każdą metodę zdobywania nauki w Civ 6 W naszym dedykowanym wyjaśnieniu naukowym również jako dodatek do tego przewodnika zwycięstwa.Jeśli masz pożądanie Cywilizacja 6 Wiedza wciąż jest silna, właściciele ekspansji powinni spojrzeć na nasz przewodnik obywatelski i upadku Hub, który prowadzi Cię przez podstawy wszystkiego nowego, podczas gdy mamy dedykowane strony na temat gubernatorów i lojalności, wraz z jak zdobyć złote wieki, punkty ERA i ERA w historycznych momentach, oraz pełna lista nowych Civs in Civ 6 Rise and Fall i inne DLC. W przeciwnym razie nasz Cywilizacja 6 Przewodnik, wskazówki i sztuczki Obejmuje niezbędne rzeczy przed opanowaniem strategii wczesnej gry, średniej gry i późnej gry. Mamy również wskazówki dotyczące nowych dzielnic Funkcja, lista liderów z ich cechami i programami, Plus najlepsze sposoby na zdobycie złota, Nauka, i wiara, Jak wygrać przez zwycięstwo religijne, i jak zdobyć nieuchwytne zwycięstwo naukowe i zwycięstwo wojskowe. Wreszcie, oto zwycięstwo kultury, turystyka zagraniczna i turystyka krajowa dogłębnie.

Jak wygrać wyścig kosmiczny – najlepszy sposób na zdobycie zwycięstwa naukowych

Jak powie każdy gracz civ, po prostu nie ma jednego sposobu na wygranie gry według dowolnego typu zwycięstwa. Zamiast tego zwycięstwo naukowe polega na dostosowaniu się do otaczającego cię świata, z całą jego złożonością dyplomacji, wojny, religii i zasobów naturalnych.

Istnieją jednak pewne definiujące zasady, które na ogół będą prawdziwe przez cały czas:

 • Podczas umieszczania dzielnic priorytetyzuj swoje kampusy przede wszystkim – Oprócz być może twojej strefy przemysłowej, która pomoże w budowaniu projektów dla wyścigu kosmicznego – i pomyśl o kampusie, ale także pozycjonowaniu cudów naukowych. Na przykład będziesz chciał na przykład krainy obok kampusu na Oxford University. Wyjaśniliśmy zaskakująco głębokie złożoność rozkładu w naszym dedykowanym przewodniku do umieszczania dystryktu, Jeśli chcesz więcej szczegółów.
 • Nie zaniedbuj innych zasobów, takich jak kultura i religia – Podczas gdy możesz i musisz specjalizować się w najlepszej szansy na zwycięstwo, będziesz również cierpieć, na przykład, na przykład, w przyzwoitym tempie. Na przykład wielka biblioteka jest cudem naukowym zamkniętym za postępem obywatelskim, podczas gdy przekonania religijne, takie jak wat, pozwalają budować generujące nauki WATS przez wydawanie wiary, co może być różnicą.
 • Cel co najmniej jednego cudu naukowego– Dwa są prawdopodobnie zbyt duże i niezwykle trudne do osiągnięcia, gdy jeden jest zamknięty w Drzewo Technologii (Oxford University) i dwóch (Oracle i Great Library) w Tree Civics Tree. Będziesz bardzo szczęśliwy, że będziesz mieć siłę dochodów kultury, jak i naukowych, aby ścigać się obiema drzewami przed wszystkimi innymi Civlizations, a także nie będziesz tak daleko w tyle, bez wszystkich cudów, aby nie być w stanie wygrać gry. Twoim priorytetem jest zapobieganie kolejnej obywatelstwa przed uzyskaniem dwóch lub więcej z tych trzech, więc wybierz jeden i popadnij do niego najpierw.
 • Obserwuj swoje mieszkania i udogodnienia jak jastrząb – Mogą wydawać się niewielkie, ale w rzeczywistości zarówno twoje mieszkania, jak i udogodnienia odgrywają ogromną rolę w twoim sukcesie. W przypadku niedoboru mieszkaniowego twoje miasta zwolnią i ostatecznie przestaną, ich wzrost, którego nie możesz stać na prawie +1 naukę na obywatele. Podobnie szczęście twojej populacji jest mierzone przez udogodnienia w Civ 6, a szczęście decyduje o premie lub ograniczeniach związanych z rentownością nieżywności (jak nauka) w każdym mieście. Spróbuj osiągnąć ten premię szczęścia tak często, jak to możliwe.
 • Kiedy badasz niezbędnych techników, wkładu Everthing do produkcji – O ile nie musisz wygrać poprzez zwycięstwo w punktach lub zdobyć niezbędną technologię nuklearną, nie ma sensu gromadzić nauki po odblokowaniu techników wymaganych do projektów wyścigowych kosmicznych. Zamiast tego umieść każde miasto, które masz na produkcji, wybierz trasy handlowe z najwyższą możliwą wydajnością produkcyjną, posiekaj wszelkie leśne płytki, które pozostawiłeś, i sprowadź te projekty do zakończenia. Dla nas, nawet przy odblokowaniu pełnego drzewa technicznego, projekty te na ogół zajęły ponad 20 tury, więc wszystko, co można się ogolić.
 • Nie bój się iść nuklearnie – Oprócz bycia maniakalnie przyjemnym do oglądania, broń nuklearna może wygrać zwycięstwo naukowe z efektywnością nachylenia. Miej oko na menu Postępu Zwycięstwa i poszukaj gruntów najbliższych przeciwników dla portów kosmicznych i, mniej ważnych, stref przemysłowych. Jeśli potrafisz uderzyć więcej niż jeden z „nukle. Po prostu przygotuj się na odrobinę dyplomatycznego uderzenia nad nadgarstkiem…

How do you rate Civilization 6 Zwycięstwo naukowe – jak wygrać wyścig naukowy naukowy w Civ 6 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *