Co ma na celu grać aktualizacja nowej generacji Witcher 3.

Startseite » Co ma na celu grać aktualizacja nowej generacji Witcher 3.
13. lutego 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Jest 2022, siedem lat później The Witcher 3: Wild Hunt wyszedł, ale oto jestem na CD Projekt Red w Polsce, grając. Była całość Cyberpunk 2077 pomiędzy – pamiętam,. Ale tutaj mówi o studio The Witcher ponownie, zarówno o nowych grach, które dokonuje, jak i nowe ulepszenia, które wprowadza do tej gry, trzecia gra, ta, która nakręciła go na sławy. Drzwi do CD Projekt czerwony są ponownie otwarte – po dwóch latach bunkrowania Cyberpunk naprawianie i zarządzanie koronawirusem – i to jest Wiedźmin 3 powitanie nas z powrotem. Jest to bezpieczny grunt, znajomy grunt;Mówi, jak ważna jest ta trzecia gra.

Ale ta łatka nie jest czymś więcej niż środkiem do czyszczenia palet dla studia;To, co staje się widoczne po spędzeniu kilku godzin z aktualizacją następnej generacji, czy nie ma w tym świetności. I nie mówię tego, aby to wyśmiewać: co jest hojne, niż sobie wyobrażałem, że aktualizacja nowej generacji – jest jakość życia i dodatków, które wykraczają poza to, czego pierwotnie się spodziewałem I myślę, czego oczekiwano studio. Ale to nie przekształca doświadczenia, Wiedźmnik 3 nie czuje się nagle ani nie wygląda jak nowa gra.

Szczerze mówiąc, zajęło mi nawet docenienie różnic między nowym trybem śledzenia promieni a wydajnością, które w szczególności przynosi aktualizacja. Studio przygotowało kilkanaście rzutów obronnych w kampanii i rozszerzenia gry, abyśmy mogli je przetestować w różnych miejscach – w idyllicznej wiosce Starter of White Orchard, w tętniące życiem mieście Novigrad, na burzliwych wiatrach Wyspach Skellige, w nasyconej fantazjiKraina Touissant i więcej.


Oto techniczna analiza Toma Morgana zmian dla cyfrowej odlewni

Ale po pewnym czasie i we właściwym świetle różnice wyjaśniają. W trybie śledzenia promieni świat wydaje się głębszy, cieplejszy i bardziej miękki – nie zamierzam stać się technicznym, ponieważ Tom z Digital Foundry to zrobił. Cienie są ciemniejsze i wypełniają pęknięcia, zakątki i krawędzie świata;Kolory są bogatsze i odważniejsze;Liście są miękkie, prawie jak w dół, gdy widzisz, jak kołysze się na wietrze.

Pod pewnymi względami łatwiej jest porozmawiać o tym, co dodaje tryb śledzenia promieni w porównaniu z trybem wydajności, który można przełączyć w menu. W trybie wydajności świat wydaje się płaski, jaśniejszy i trudniejszy, z bardziej dostrzegalnymi krawędziami – a przez krawędzie mam na myśli te między postaciami a podłogą, między przedmiotami a światem. Wszystko jest bardziej wyraźne. W trybie śledzenia promieni świat łączy się lepiej, łączy się, a wynik jest bardziej wiarygodną sceną.

Jest to szczególnie widoczne, gdy jesteś w zaciemnionej tawernie oświetlonej świecznikiem. W trybie wydajności jest jasne oświetlenie świecy, ale wydaje się, że nie wpływa to na ogólne światło pokoju, co ma ogólną jasność. W trybie śledzenia promieni cała tawerna wydaje się, jakby była oświetlona przez te świece, a w pokoju są ciemniejsze cienie w pomieszczeniu. Baseny kolorów są cieplejsze, bardziej pomarańczowe, a cała scena jest bardziej atmosferyczna, bardziej jak scena tawerny w moim umyśle. To bardziej sugestywne miejsce.


Gra Geralt, ale ubrana w zbroję Witcher Netflix, wszystkie seksowną czarną skórę i tląc się
Który nosił to lepiej, Geralt lub Geralt? Nawiasem mówiąc, odtwarzacze PC otrzymują kilka kolejnych opcji graficznych – ultra -plusy opcje – aby ich wersja była jeszcze ładniejsza. |.Obraz Kredyt: Zdjęcie: CD PROJKT RED.

Główną wadą trybu śledzenia promieni jest jednak stopień ramki. W trybie śledzenia promieni jest on ustalony na 30, podczas gdy w trybie wydajności jest 60, a różnica jest oczywista i znacząca – szczególnie gdy tak blisko dużego ekranu podczas gry, tak jak ja, tak jak ja. Tryb śledzenia promieni wydaje się wyraźnie niepewny. Być może nie byłoby to tak zauważalne, gdybyśmy nie mogli przełączyć między trybami – jak w oryginalnym doświadczeniu konsoli Witcher 3 – ale możemy i tak jest.

W pewnym sensie jest to frustrujące, ponieważ śledzenie promieni pokazuje mi świat, w którym chcę być częściej (z wyjątkiem ciemniejszych obszarów, ponieważ są lepiej oświetlone trybem wydajności, choć mniej atmosferyczne), ale jak tylko jagalop na Roach lub biegnij w Novigrad lub idź gdzieś do walki – lub zrób coś, naprawdę – od razu chcę te dodatkowe ramki. Jest to szczególnie widoczne z nowymi bliższymi kątami aparatu, które latają po ramieniu Geralta (możesz przełączać się między widokami w dowolnym momencie). Wydaje się, że zaostrzają się zbędność w trybie śledzenia promieni, podczas gdy w trybie wydajności są nowym sposobem na zobaczenie świata i sprawiają, że czuje się nieco większy.

Szkoda, że nie ma sposobu na najlepsze z obu światów w jednej aktualizacji graficznej, choć rozumiem Wiedźmnik 3 nie jest jedyną grą, która to zrobi. Warto również zauważyć, że w trybie wydajności jest coś więcej niż 60 fps – stopień ramek już osiągnięty w wielu wersjach Wiedźmin 3. Ta łata na następnej generacji zawiera wiele modów, które przerobiają tekstury HD, roślinność jest ulepszona, są nowe scenerie i typy pogody, są lepsze cienie, rozdzielczość jest wzmocniona-to wszystko, uporządkowane. Tryb wydajności to świetny sposób na powrót do gry samodzielnie, a przede wszystkim tryb, w którym gram.


Geralt i Ciri siedzą razem przy drzewie.To, co widzimy w otaczającym ich środowisku, to zielone zielone.Być może recytują sobie wiersze
Uczucia! Czy Geralt zaczyna zasnąć na tym zdjęciu? Jest teraz dość stary. |.Obraz Kredyt: Zdjęcie: CD PROJKT RED

Kolejną aktualizacją, która ma przyjemny wpływ na zabawę, jest mapowane znaki na przyciski na twarz na Control Ler teraz – no cóż, musisz przytrzymać przycisk (R2 na PS5), a następnie naciśnij przycisk twarzy. Oznacza to, że nie musisz faff z menu promieniowym za każdym razem, gdy chcesz rzucić znak, co jest dość często. Usuwa warstwę zakłóceń, a wzdłuż tych linii znajdują się różne inne odcinki i tucks, takie jak zdejmowane elementy i filtry HUD dla mapy świata.

Tymczasem nowy wiedźmer DLC jest fajny, ale nie warto być zbyt ekscytująca. To jedno zadanie, które trwa około pół godziny. Zchodzisz do dołu diabła, to intrygujące, ale w większości nieużywane miejsce w Velen, które widzisz po opuszczeniu White Orchard, i do tam kopalni (drzwi były wcześniej zamknięte), i jest trochę dochodzenia, walka z bossem.mieć i to upiorne, atmosferyczne i zabawne. To dobra misja. I twoja nagroda: diagramy, aby zrobić zapomnianą Witcher Wolven Armor and Swords, jak te, które widziałeś w serii Netflix. To dobra zbroja oparta na wzmocnieniu uszkodzeń dotkniętych YRDEN (nie spojrzałem na miecze). Ale to jest to;To nic więcej.

Naprawdę chodzi o zachęcenie cię do innej gry Wiedźmin 3 tej zimy na nowszej maszynie, a może pierwsza gra, jeśli przegapiłeś ją po raz pierwszy lub byłeś zbyt młody – to było siedem lat temu. I to, co naprawdę uderza mnie wracając, szczególnie w chwilach takich jak kulminacja krwawej linii zadań baronowej, tak może być tak niezrównana ta gra – a raczej ten świat -.

Toussaint Coin do twojego wiedźmera… Przepraszam, to tylko Yennefer, wie, kiedy ta piosenka będzie się zburzyć.

Nie mogę wymyślić innej gry, która realizuje średniowieczny świat jako wiarygodnie, jak brodawki i wszystko, jak Wiedźmin 3. Zostałem nim zaskoczony, odkąd po raz pierwszy zagrałem w grę na praktycznym wydarzeniu podglądu na początku 2015 roku. Jest brudny, zabawny, brutalny, delikatny. I gdzie inne światy mogą się ubrać i fałszywe, ten czuje się żył i prawdziwy. To spektakularne osiągnięcie.

Siedem lat później możesz zrozumieć, dlaczego CD Projekt Red jest z tego bardzo dumny i możesz zrozumieć, dlaczego to jest Wiedźmnik 3 Studio łączy się z światem. To jest przyjemniejsze tłum, a to jest przyjemna aktualizacja tłumu. zastanawiam się czy Cyberpunk 2077 będzie odgrywać podobną rolę pewnego dnia, ale na razie to nie ma znaczenia. Teraz znowu o Wiedźmin, zarówno jako przypomnienie, jak wspaniały Wiedźmin 3 był i jest, i przypomina, co studio może zrobić z nową sagą wiedźmową, nad którą działa. I to jest naprawdę bardzo ekscytująca przyszłość.

Loty i zakwaterowanie na tę podróż zostały dostarczone przez CD Projekt Red.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Co ma na celu grać aktualizacja nowej generacji Witcher 3. ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *