COD2 Ant-Cheat Patch wkrótce

Startseite » COD2 Ant-Cheat Patch wkrótce
13. lutego 2024
2 minutes
49

By Jhonny Gamer

Activision i Infinity Ward potwierdził swój zamiar łatania PC FPS Call of Duty 2 z oprogramowaniem anty-Cheat Punkbuster i innymi „ulepszeniami wsparcia”, ogłaszając, że aktualizacja zostanie udostępniona na „Na początku 2006 r.”.

Łata będzie również zawierać nowe mapy dla wielu graczy.

„Nasz zespół w Infinity Ward jest zaangażowany w wsparcie Fani Call of Duty ”-powiedział prezes IW Grant Collier, który dodał:„ Czekamy na dostarczenie nowych treści, takich jak mapy wieloosobowe, narzędzia i oprogramowanie antycheatowe, które jeszcze bardziej zwiększy wrażenia z rozgrywki.”

Pomimo silnych recenzji – i fantastycznej sprzedaży na Xbox 360, dla których gra była jednym z najbardziej uznanych przez krytyków tytułów startowych – Call of Duty 2 komponent wieloosobowy PC przyszedł za pewną krytykę ze strony fanów, którzy nawet zagrozili uderzeniem, jeśli nie zostanie podjęta jakaś akcja.

Activision zareagował dla tych fanów, obiecując rozwiązać swoje obawy. „Po 2 latach pracy non-stop nad Call of Duty 2, Infinity Ward właśnie wrócił z bardzo zasłużonej przerwy. Zespół zdaje sobie sprawę z niektórych obaw dotyczących oszukiwania dla wielu graczy w grze i analizuje rozwiązanie antycheatowe-powiedział wydawca w oświadczeniu dziesięć dni temu.

How do you rate COD2 Ant-Cheat Patch wkrótce ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *