Coffee Talk Episode 2 Walcz o jak uzyskać najlepsze zakończenia w Hibiscus i Butterfly

Startseite » Coffee Talk Episode 2 Walcz o jak uzyskać najlepsze zakończenia w Hibiscus i Butterfly
13. lutego 2024
16 minutes
37

By Jhonny Gamer

W naszym Kawa Odcinek 2: Hibiscus i motyl instruktaż Obejmujemy Które napoje musisz zrobić, aby dotrzeć do każdej postaci’Najlepsze zakończenie.

Warzenie niewłaściwego napoju w niewłaściwym czasie w kawy Odcinek 2: Hibiscus i Butterfly może zmienić kierunek postaci’historia, więc jeśli chcesz, aby wszyscy mieli szczęśliwe zakończenia, musisz znać właściwy napój.

Poniżej my’ve nakreślił Przepisy na picie, które musisz zrobić, aby osiągnąć najlepsze zakończenia w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly A jeśli chcesz odblokować wszystkie napoje Brewpad, odwiedź naszą listę przepisów na specjalne napoje.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Kawa odcinek 2: Hibiscus & Butterfly – Ogłoszenie przyczepy – Nintendo SwitchObejrzyj na YouTube

Dzień 1 Wtorek 19 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i motyl

Dzień pierwszy – wtorek 19 września – W kawy Odcinek 2: Hibiscus i Butterfly zaczyna się od Jorji proszenie o wypróbowanie jednego z nowych herbat.

Wybierasz albo:

 • Motylny groch – Blue Pea, Blue Pea i Blue Pea
 • Herbata z hibiskusa – Hibiscus, Hibiscus i Hibiscus

Zalecamy notatkę, która herbata mu dałeś, ponieważ będzie to ważne później. Jeśli ty’D chciałbym podążać za naszą ścieżką przez grę, a następnie wybierz herbatę Hibiscus, ale znowu to’s do ciebie.

Zostaniesz również poproszony o podanie Jorji na pocztówkę.


Następnie ty’Muszę zrobić Matcha Dla Lucasa z elementami – Zielona herbata, zielona herbata i zielona herbata.

Wreszcie, Riona Zrobi jej pierwszą wizytę w kawiarni i poprosi o Blue Pea LatteNiebieski groch, mleko i mleko – z latte Art, którą można zrobić po wykonaniu drinka.


Nie jestem dobry w Latte Art…

Chociaż nie jest to wymagane do osiągnięcia najlepszych zakończeń w odcinku 2 kawy, możesz odblokować osiągnięcie „sztuka wymaga czasu”, spędzając w sumie jedną godzinę, tworząc sztukę latte w grze.

Dzień 2 Środa 20 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Dzień drugi – środa 20 września – W kawy: Odcinek 2: Hibiscus i Butterfly zaczyna się od Lucas Wróć do kawiarni. Napój on’s after jest pszczoła’n Buzzy który jest wykonany z Kawa, miód i mleko.


Twój następny gość jest Mirt A przyprawiona mleczna herbata, o którą prosi, to Shai Adeni, co potrzebuje Herbata, mleko i cynamon.

Wreszcie, wodny pojawi się z prośbą o herbatę niebieskiego grochu z dużą ilością mięty. Napój, którego pragnie wodny’S Tranquilitea zrobiony z Blue Pea, Mennica i Mennica.

Serwowanie mirt i aqua właściwe napoje wymienione powyżej odblokują osiągnięcie „przepełnione ciepło”.


Dzień 3 Czwartek 21 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Twój pierwszy klient w trzecim dniu, czwartek 21 września, w Coffee Talk Odcinek 2: Hibiscus i Butterfly Is Lua. Napój ona’Szukasz Różowa przyprawa, który jest wykonany z Hibiskus, mleko i cynamon.


Następny, Amanda Zrobi jej pierwszą wizytę, a jej napój jest Niebieska błyskawica. Jego składniki są Blue Pea, Ginger i Ginger.

Twój ostatni napój jest dla Srebro Kto chciałby czegoś kwiatowego, orzeźwiającego, słodkiego i niebieskiego. Drink to jest Kwietnik zrobiony z Blue Pea, miód i mięta.


Dzień 4 Piątek 22 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Dzień czwarty – piątek 22 września – W kawy Odcinek 2: Hibiscus i Butterfly to miejsce, w którym przekazanie przedmiotów Twoim klientom naprawdę wchodzi w grę. Jeśli chcesz odblokować wszystkie najlepsze zakończenia, musisz upewnić się’Ponownie przekazanie odpowiedniego elementu właściwemu klientowi. Możesz jednak odblokować kilka osiągnięć, przekazując niewłaściwy przedmiot lub zapominając o przekazaniu klienta’ich przedmioty całkowicie.

Pierwsza wizyta jest Rachel A jeśli chcesz zaspokoić jej pragnienie kolorowej latte, uczyń ją Kochanie latte z Hibiskus, mleko i miód.


Możesz także dać Rachelowi fidget spinner z Lucas, aby odblokować osiągnięcie „influencester” – Don’T martw się, ona’daj to z powrotem!

Dawanie jej tego drinka będzie, w dniu 13 (niedziela 1 października), odblokuj zarówno nowy utwór muzyczny, jak i osiągnięcie „First Love”.

Istnieją jeszcze trzy utwory i osiągnięcia, aby odblokować związane z napojami, które dajesz dziś Rachel, więc jeśli ty’D chciałbym zdobyć każde osiągnięcie, będziesz musiał odtworzyć ten napój, pominąć naprzód do 13 dodatkowych razy, aby odblokować je wszystkie.

Osiągnięcia wraz z potrzebnymi napojami to:

 • Dreamin’ Niebieski – Odblokowuje osiągnięcia i marzenie „tęskne noce”’ Niebieski utwór muzyczny
 • Zielona herbata mleczna – Odblokowuje utwór „wygodne z tobą” i utwór muzyczny z zieloną herbatą mleczną
 • Podawać dowolny inny napój – Odblokuj „nic do pokazania…’ osiągnięcie

Kiedyś’VE odblokowała wszystkie trzy utwory, wróć do tego dnia po raz ostatni, daj Rachel jeden na jej inspiracyjne napoje i zakończ dzień przed przejściem do dnia 13. Tym razem Rachel będzie miała pełny album gotowy dla Ciebie, który odblokuje osiągnięcie „True Fan”.


Twój następny gość jest Riona który prosi o niebieską latte z nutą słodyczy. Podać jej Dreamin’ Niebieski – Wykonane z BLue Pea, mleko i miód – I pamiętaj o Daj jej Lucas’ PersonaL INFORMACJE KONTAKTU.


Wreszcie, Gala odwiedzi. Chciałby Gala miała, który jest wykonany z Herbata, mleko i imbir. Musisz też Daj mu fidget spinner z Lucas, który odblokuje również „Dziecko’S Play 'Achievement.


Dzień 5 Sobota 23 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

W piątym dniu, sobota 23 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly Jorji będzie twoim pierwszym klientem.

On chce Słodka kawa zrobiony z Kawa, kawa i miód i Don’nie zapomnij daj mu zapalniczkę.


Hyde będzie twoim następnym klientem i poprosi o konkretny odważny czerwony napój, ale możesz’t Zrób właściwy napój jak ty’odejdź z imbiru. Przywdziewać’jednak martw się, ty’Będę miał okazję wkrótce dać mu ten drin. Zalecamy przygotowanie jednego z specjalnych napojów’Zaginięć w Brewpad i, aby uzyskać pełną listę, odwiedź nasze specjalne napoje w Coffee Talk Odcinek 2 przewodnik.

Bez względu na to, który napój wykonasz, pamiętaj Daj Hyde KeyCard. To przyniesie również osiągnięcie „zaoszczędzone 100 USD”.

Wreszcie, Lucas poprosi o napój zainspirowany latte dyni. Pij cię’RE Poszukiwanie to Latte cynamonu zrobiony z Kawa, mleko i cynamon.


Dzień 6 Niedziela 24 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Lua jest twoim pierwszym klientem w dniu szóstym, sobota 24 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly. Chciałaby mocną kawę z przyprawą, więc uczyń ją Jahe Tubruk z Kawa, kawa i imbir.


Twoim następnym klientem jest Hyde i zalecamy uczynienie go Zobo za pomocą Hibiskus, imbir i imbir. To jest napój, o który prosił wczoraj, a ponieważ Ginger wrócił do magazynu, możesz to zrobić, co odblokuje osiągnięcie „Blood (ish) Red”.


Wreszcie, Baileys przyjedzie i powinieneś uczynić go Chocobee Miruku z Czekolada, miód i mleko.

Dzień 7 poniedziałek 25 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i motyl

Musisz zrobić dwa drinki tylko w ósmym dniu, poniedziałek 25 września, odcinka 2: Hibiscus i Butterfly i oba są srebrne.

Srebro’S Pierwszy napój to Czarna cytryna zrobiony z Kawa, kawa i cytryna. Powinieneś także Daj srebrnemu agentowi’S karta identyfikacyjna. To odblokuje „Obserwuj swoją kieszeń!’ osiągnięcie.


Przywdziewać’T martw się, jeśli zapomnisz dać srebrne agenta’S karta tożsamości, nadal odblokujesz wersję Silver i Amanda’dobre zakończenie, ale, aby uzyskać najlepsze zakończenie, musisz przekazać kartę.

Srebro’S drugi napój jest Czekolada miodowa zrobiony z Czekolada, miód i miód.

Dzień 8 Wtorek 26 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Ty’Muszę zrobić sześć napojów podczas ósmego dnia, wtorek 26 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly.

Dzień zaczyna się od Gala Kto’D jak an STMJ, który jest wykonany z Mleko, imbir i miód. Jeśli zapomniałeś dać Hyde KeyCard lub chcesz przeczytać nowy dialog, podaj Galę KeyCard.


Twoim następnym klientem jest Riona A jej napój jest Rosyjska herbata. To jest zrobione z Herbata, cytryna i cynamon.

Trzeci gość na tę noc jest Jorji I chciałby Espresso, który jest wykonany z Kawa, kawa i kawa. Pamiętaj by daj mu zapalniczkę!


Twój czwarty i końcowy klient to Lucas. Jego pierwszy napój nocy to Hiszpańska Sahara zrobiony z Czekolada, mleko i imbir.

W końcu Jorji poprosi o kolejny drink. Tym razem czyni go Teh Jahe Rosella z Hibiskus, imbir i miód.

Do ostatniego drinka, zrób Lucas A Galaxy Mint Tea za pomocą Blue Pea, Mennica i cytryna.


Dzień 9 Środa 27 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

W dziewiątym dniu, środa 27 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i motyl, ty’najpierw odwiedzić Gala. Jego napój jest Gala herbaty wykonana z Niebieski groch, mleko i imbir.


Obok przybycia Hyde I, co ciekawe, on’poproś o wszystko, co ty’widziałem, jak cieszył się niedawno lub drinka, który wypił, kiedy po raz pierwszy odwiedził kawiarnię w oryginalnej grze w kawiarnię.

Poszliśmy na pierwszy napój z oryginalnej rozmowy na kawę Jahe Tubruk który jest wykonany z Kawa, kawa i imbir.


Wreszcie, Lua Odwiedzi, a ona chce napoju cytrynowego i miodowego, więc uczyniliśmy ją Czekolada miodu cytrynowego z Czekolada, cytryna i miód.

Dzień 10 czwartek 28 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i motyl

Jeśli jest to twoja pierwsza gra w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly i ciebie’podążałem za naszą zalecaną trasą, aby uzyskać najlepsze zakończenia, a potem ty’Zwróć uwagę na dzień 10, czwartek 28 września, będzie miał już zaginionego klienta’ukończył to.

Ten klient odwiedzi tylko wtedy, gdy ty’dając Rionę taką złą obsługę, ciągle dając jej niewłaściwy napój, że ona’nie odwiedzaj już kawiarni. Od ciebie’podążałem trasą’Jednak nakreślił, Riona nadal będzie często odwiedzać kawiarnię i dlatego ten odwiedzający wygrał’Nie przyjdź.

Następujący klienci, wraz z drinkiem, to kto odwiedzi twoją kawiarnię, jeśli ty’Re Idlee to The Best Endings in Coffee Talk Odcinek 2:

Jorji będzie twoim pierwszym klientem i musisz zrobić Queimada za pomocą Kawa, miód i cytryna. Jeszcze raz musisz Daj Jorji jaśniej.

Dawanie Jorji właściwy napój spowoduje, że dwie postacie, które wygrają’t Zamów, ale odblokuje osiągnięcie „porady z twardą”, aby odwiedzić.

Riona będzie Twoim następnym klientem, więc uczyń ją Noc środka letniej’Sen za pomocą Herbata, cytryna i miód.


Dzień 11 Piątek 29 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Dzień 11, piątek 29 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly zaczyna się od Baileys Odwiedzanie kawiarni. Poprosi o drinka za pomocą jednego z nich Hibiskus lub herbata na niebiesko z mlekiem i miodem. Nie krępuj się wybrać, który z dwóch wolnych herbat!

Amanda będzie Twoim następnym klientem, a ona poprosi o napój wykonany ze składników’T używana wcześniej w jej napojach. Poszliśmy na Hibiscus latte zrobiony z Hibiskus, mleko i mleko.


Na koniec musisz zrobić napój z gorącą czekoladą Srebro. Drink to jest 299.792.458 i jest wykonany z Czekolada, miód i imbir.

Dzień 12 Sobota 30 września napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i motyl

W dniu 12, sobota 30 września, w kawy odcinek 2: Hibiscus i motyl, wodny Drugą wizytę. Tym razem chciałaby filiżanki chai, więc uczyń ją Masala Chai za pomocą Herbata, imbir i cynamon.

Następny jest Hendry kto chce STMJ, który jest wykonany za pomocą Mleko, imbir i miód.

Gala poprosisz o drinka następnego, więc zrób mu Teh Jahe Rosella za pomocą Hibiskus, imbir i miód.


Będziesz też chciał Daj galę zaproszenie na ślub. Jeśli jednak zapomnisz dać mu zaproszenie, ty’Odblokuj osiągnięcie „Niezławnego bramkarza”.

Wreszcie, Jorji przyjedzie i poprosi o Espresso zrobiony z Kawa, kawa i kawa. Musisz Daj mu Rionę’S INFORMACJE KONTAKTOWE wraz z jego drinkiem.


Dzień 13 Niedziela 1 października napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Dzień 13, niedziela 1 października, odcinka 2: Hibiscus i Butterfly zaczyna się od Rachel Odwiedzanie sklepu.

Jeśli dałeś jej drinka, która zainspirowała ją z powrotem w czwartym dniu, poprosi mleko, z czego, co nie jest zaskoczone, jest wykonane Mleko, mleko i mleko. Następnie odblokujesz utwór muzyczny i osiągnięcia związane z drinkiem, który dałeś jej z powrotem w czwartym dniu.

Podczas gdy zalecamy danie inspiracji Rachel Beverage, aby zapewnić jej najlepsze zakończenie, będziesz musiał uczynić ją sypialnią – mlekiem, cynamonem i miodem – jeśli to zrobiłeś’inspiruj ją.


Riona odwiedzi także kawiarnię tego dnia i ty’Muszę zrobić napój, który smakuje jak słodkie ciasto jagodowe z hibiskusem i miętą.

Ten wyjątkowy napój jest Berry-Blue Hibiscus „Pie” zrobiony z Hibiscus, miód i mięta.


Dzień 14 poniedziałek 2 października napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i motyl

Musisz zrobić tylko jeden drink w dniu 15, poniedziałek 2 października, w kawy odcinek 2: Hibiscus and Butterfly.

Drink to jest Po północy i to’s wykonany z Czekolada, miód i mięta.

Wszyscy będą wypić tego samego drinka, więc po podaniu możesz usiąść i cieszyć się historią.

Dzień 15 Wtorek 3 października napoje w kawy odcinek 2 Hibiscus i Butterfly

Dzień 15, wtorek 3 października, to ostatni dzień kawy odcinek 2: Hibiscus i Butterfly i zaczyna się od tego, jak się zaczęło – od wizyty od wizyty Jorji.

Mam nadzieję, że zauważyłeś, który napój zrobiłeś go pierwszego dnia, ponieważ Jorji chce tego samego drinka, który zrobiłeś go pierwszego dnia. To będzie herbata Motyl Pea lub Hibiscus – wybieramy herbatę Hibiscus.

Lucas przyjedzie następny i poprosi o Blue Pea Latte z art, który jest wykonany za pomocą Niebieski groch, mleko i mleko.


Nadal nie jest dobry w Latte Art.

Twój trzeci gość będzie Riona I chce łagodnej kawy słodzonej dużą ilością miodu, więc uczyń ją Honey Coffee z Kawa, miód i miód.

Następny, Lucas poprosi o kolejny napój i ma listę kryteriów, abyś mógł śledzić. Napój musi mieć kofeinę, ale nie obejmuje kawy, mieć słodki smak i zawierać coś, co zmiękczy napój.

Napój, który spełnia wszystkie te wymagania, jest „Pięć gwiazdek!” i jest wykonane przy użyciu Zielona herbata, miód i mleko. Podanie mu tego napoju odblokuje „pięć gwiazdek!’ osiągnięcie.

Twój końcowy klient jest Freya kto gracze oryginalnej rozmowy z kawą wiedzą całkiem dobrze. Ona chce Espresso zrobiony z Kawa, kawa i kawa.


To’Ważne jest, aby pamiętać, że wielu z wyżej wymienionych klientów, takich jak Riona, pojawi się tylko wtedy, gdy ty’podał im odpowiednie napoje i zapamiętałem, aby dać im odpowiednie przedmioty w trakcie gry.

Jak wspomniano wcześniej, ten przewodnik koncentruje się na trasie, która doprowadzi Cię do najlepszych zakończeń dla każdej z postaci, więc jeśli przystąpicie’nie serwowałem odpowiednich napojów lub dając ludziom odpowiednie przedmioty, możesz być świadkiem innego zakończenia.

Przywdziewać’T martwi się jednak – odcinek 2 kawy pozwala łatwo skakać między dniami, abyś mógł naprawić błędy i tam’S dodatkowy dialog do odblokowania poprzez przyniesienie charakteru’S historie na różne sposoby.

Jeśli jednak podążałeś naszą zalecaną trasą, to ty’Znajdź to ty’VE odblokowało następujące osiągnięcia związane z historią:

 • Jeden sposób na dowiedzieć się – Zagraj w tryb fabularny na zakończenie
 • Lokalny ulubiony – Upewnij się, że wszyscy dostaną odpowiedni napój
 • Gość honorowy – Być zaproszonym do Lua i Baileya’s ślub
 • Właśnie żonaty – Ukończ Lua i Bailey’S dobra historia Arc
 • 40 075 km – Ukończ srebro i Amanda’S dobra historia (ver.1)
 • Hyde Leibovitz – Ukończ hyde’S dobra historia Arc
 • Dobra recenzja – Daj Lucasowi wszystkie odpowiednie napoje
 • Pamięć – Ukończ Jorji, Lucas i Rionę’najlepsze łuki historii jednocześnie

Gdy po raz pierwszy zagrasz dzień, możesz łatwo odtworzyć go za pomocą menu ładowania.

Pamiętaj – aby odblokować dodatkowy dialog, który ujawni więcej o świecie rozmowy kawy i postaci, spróbuj odejść od najlepszej trasy, dając ludziom złe napoje i zapominając, aby dać im przedmioty. Pomoże ci to również odblokować więcej osiągnięć, takich jak „zimne ramiona”, które są zarabiające, nie podając mirt i aqua właściwe napoje, i „duchowe”, które wymagają serwowania Rionan złożył złożył napoje, dopóki nie odwiedzi już kawysklep.

Jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie „Master Brewer”, sprawdź naszą listę przepisów na specjalne napoje na kawę odcinek 2.

Powodzenia w kawy odcinek 2: Hibiscus and Butterfly!

How do you rate Coffee Talk Episode 2 Walcz o jak uzyskać najlepsze zakończenia w Hibiscus i Butterfly ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *