Crisis w Hyrule Castle Walkthrough The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Crisis w Hyrule Castle Walkthrough The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
14. lutego 2024
13 minutes
36

By Jhonny Gamer

Crisis w zamku Hyrule to główna misja, w której możesz zacząć wcześnie w podróży The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Ale, aby to skończyć, ty’najpierw musi ukończyć część gry’S fabuła.

To dlatego, że Kryzys w zamku Hyrule jest podzielony na dwa akty – pierwsze występujące w godzinach otwarcia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Po tym, jak sekunda została odblokowana po tobie’VE zakończyło zjawisko regionalne główne zadanie.

Ten Crisis w Hyrule Castle Strokhrough koncentruje się na drugim akcie, w którym znajdziesz siedem Lokalizacje Zelda z zamkiem Hyrule, i zawiera linki do miejsca, w którym my’VE obejmował pierwszą część zadania, abyś mógł ukończyć tę część gry’S fabuła.

Hej! Słuchać! Podczas gdy my’Zrobili naszą jak najlepiej, aby uniknąć poważnych ujawnień, ten przewodnik zawiera niewielkie spoilery!

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Crisis w Hyrule Castle w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Crisis w Hyrule Castle jest interesującym zadaniem w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ponieważ, podobnie jak Księżniczka Znajdź Zelda zadanie, musisz wypełnić inne główne zadania, dopóki nie można go zaznaczyć z listy.

Możesz zaczynać Kryzys w zamku Hyrule wkrótce po opuszczeniu Wielkiej Wyspy Sky i zakończeniu Królestwa Hyrule poszukiwanie. Tutaj ty’Porozmawiaj z Purah, która zadowa ci znalezienie kapitana Hoz a po powrocie daj ci paralotnik. To rozpocznie zjawisko regionalne, który jest zakończony przez ukończenie świątyni wiatru, Świątynia wodna, Świątynia ognia i błyskawica.

Kiedyś’ukończyło te cztery świątynie, to’czas na powrót do lądowania ponownie i porozmawiać z Purah. Ty’Znajdź ją stojącą przy teleskopie nad jej laboratorium, a po rozmowie z nią, ty’Będę mógł kontynuować pracę Kryzys w zamku Hyrule, a twoje pierwsze zadanie jest dotarcie do samego zamku.

Wejdź po drabinach w pobliżu laboratorium, aby znaleźć Purah.

Jak dotrzeć do zamku Hyrule w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Dotarcie do zamku Hyrule może być dość trudne The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ze względu na to, jak unosi się nad przepaścią. Zanim odejdziesz na to Kryzys w zamku Hyrule, it’jest dobrym pomysłem, aby zapewnić Ci’dostałem trochę posiłków przywracających o wysokim zdrowiu i wybór silnej broni. Przywdziewać’Nie martw się jednak, że jesteś zbyt cenny z bronią, którą przynosisz, ponieważ zamek jest pełen silnego sprzętu, który możesz „pożyczyć”.

Możesz dotrzeć do zamku na wiele sposobów, na przykład tworzenie latającej maszyny za pomocą urządzeń Zonai lub po prostu teleportacja do świątyni Serutabomac, jeśli ty’ve już odwiedził zamek i odblokował ten świątynię.

Metodą, którą wzięliśmy, była używanie wieży Landing Skyview, aby zastrzelić nas w powietrze, a następnie paralotnicę do zamku. Zarządzaliśmy dwoma ulepszeniami wytrzymałości i użyciem ślubu Tulina, który jest zarabiany przez ukończenie świątyni wiatru.


Jeśli przystąpiłeś’Nie zaktualizowałem wytrzymałości, ale nadal chcesz użyć paralotniczki, aby dotrzeć do zamku Hyrule, a następnie upewnij się, że przyniesiesz energetyzujące eliksiry, ponieważ pozwolą one przywrócić wytrzymałość w połowie lotu lub trwałe eliksiry na dodatkowe koła wytrzymałe. W naszym przewodniku przepisów można znaleźć przepisy na oba przepisy.


Wszystko Lokalizacji Zelda podczas Kryzys w zamku Hyrule w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kiedyś’przybył do zamku Hyrule w Kryzys w Hyrule Castle Main Quest of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’Muszę podróżować po zrujnowanym zamku, aby znaleźć Zelda w siedmiu różnych lokalizacjach.

Zelda zadzwoni do ciebie, kiedy po raz pierwszy przyjedziesz do zamku Hyrule, a jej obecna lokalizacja pojawi się na mapie. Podczas wizyty w tej lokalizacji zostaniesz zasadzony przez kolekcję potworów i, aby sama się ujawnić, musisz pokonać te potwory.


Poniżej przechodzimy cię przez siedem Lokalizacji Zelda w Kryzys w zamku Hyrule i jak do nich dotrzeć. To’Ważne jest, aby zauważyć, że nasza początkowa lokalizacja była poza sanktuarium i, gdy ty nie’T muszę zacząć od, Zelda będzie postępować zgodnie z zamówieniem lokalizacji’ułożone poniżej.

Jeśli zaczynasz swoją podróż po zamku poza sanctum, zalecamy złapanie mistrza’S kradzieży, gdy ty’są tam. Ten kawałek zbroi zaczyna się od obrony 5, więc jeśli przystąpicie’zbierałem i modernizowałem pancerz, może się przydać podczas bitwy potworów w tym zadaniu.

Zelda Lokalizacja 1 – Druga brama na B1

Zelda można najpierw znaleźć na poziomie B1 drugiej bramy.


Druga brama siedzi na południowy wschód od sanctum, więc po prostu idź ścieżką z tego pokoju, unikając mroku, i przesuwaj się, kiedy ty’re -przeciwne. Teraz musisz tylko sprowadzić się do miejsca Zelda ’S Stać.

Niespodzianka! To’S właściwie nie Zelda, ale czarny bokoblin i niektóre czarne bokobliny. Musisz je pokonać, aby kontynuować tę misję, a ponieważ jest to zamknięty obszar, zalecamy użycie ślubów szałwii, zwłaszcza ślubu Riju, aby je pokonać.

Po pokonaniu potworów możesz również otworzyć klatkę piersiową, aby znaleźć królewską hala.


Zelda Lokalizacja 2 – Biblioteka na B3

Zelda’S Kolejna lokalizacja znajduje się w bibliotece na poziomie B3 zamku Hyrule.


Biblioteka znajduje się na północ od drugiej bramy, więc wyjdź z prawej strony i przeskocz przez rzekę. Następnie musisz wspiąć się na klif i wejść do wieży. W Tobie’Znajdź strzały, żołnierz’łuk i klatka piersiowa zawierająca tarczę królewską.

Teraz musisz wspiąć się na drabinę wewnątrz wieży, a po wyskoczeniu na drugą stronę ściany, skieruj się na północ. W tym obszarze będzie kilka niebieskich Lizalfos, których można uniknąć lub pokonać.


Kierować się przez tę drogę.

Kierując się przez ciebie’Przyjdź do klifu, z którego ty’Będę w stanie zobaczyć świątynię Serutabomac, którą powinieneś odblokować, jeśli przystąpisz’już to zrobiłem, a niektóre czarne mobliny. Będziesz także mógł dostrzec dach w odcinku dachu obok klifu.


Idź do tego klifu.

To, co teraz musisz zrobić, to paralotniarstwo do tej dziury i upadnąć do niej, aby dotrzeć do biblioteki.


Zmierza do Zelda i ty’Znajduje się, że stoicie w obliczu czarnego Hinoxa, wraz z jednym ogniem Chuchu, lodowym chuchu i elektrycznym chuchu. Polecamy najpierw wyjąć Chuchu, aby ułatwić bieganie po Hinox. Możesz także użyć ascend dotrzeć do balkonu, aby uniknąć niektórych Hinox, ale rzuci w ciebie wybuchowe beczki, kiedy ty’są tam.

Po pokonaniu potworów, to’czas na znalezienie Zelda. Jednak zanim wyjdziesz, to’S warto używać Ultrahand Aby przenieść fałszywy regał pod północnymi gwiazdami i odwiedzić króla’badanie s. W Tobie’Znajdź królewską tarczę, Royal Broadsword i skrzynię zawierającą buty Royal Guard.


Zelda Lokalizacja 3 – Schody na północ od biblioteki na B3

Następny Lokalizacja Zelda ISn’t daleko od biblioteki i, aby się z nią dotrzeć, wystarczy wejść po schodach na północnym krańcu pokoju.


Trzeci Zelda Lokalizacja w zamku Hyrule.

Tym razem siły, z którymi się spotykasz. Od ciebie’Będę z nimi walczyć w małej przestrzeni, zalecamy użycie ślubu Riju, zarobionego na ukończeniu świątyni błyskawicy, ułatwić zabijanie tych potworów. Należy również pamiętać, że niektóre z Gibdos ukryją się po schodach, więc Don’Nie zaatakuj się!

Zelda Lokalizacja 4 – Księżniczka Zelda ’sypialnia S na B1

Musisz teraz odwiedzić Princess Zelda ’sypialnia S, która znajduje się po zachodniej stronie na poziomie B1 Hyrule Castle.


Czwarty Zelda Lokalizacja w zamku Hyrule.

Aby do niego dotrzeć, kontynuuj schody i podążaj ścieżką, którą ci przynosi. Ta ścieżka zabierze Cię po zamku, ale wymaga przejścia przez tunel wypełniony horriblinami w różnych kolorach.

Jeśli chcesz uniknąć tego tunelu, możesz użyć paraglidera do latania wokół tunelu i lądowania na części ziemi po drugiej stronie. Wybranie tej trasy będzie jednak oznaczać, że będziesz musiał wspiąć się na ścieżkę. W tym obszarze jest też podobny do zawieszania się!


Przesuń się do półki, którą możesz zobaczyć na tym zrzucie ekranu, jeśli chcesz uniknąć tunelu horriblin.

Bez względu na to, którą trasę wybierzesz, po tunelu’Przyjdź do części zamku, w którym ty’zobaczę lód taki jak wisiał z łuku, z niebieskim Lizalfosem i Czarnym Moblinem stojącym na ścianie powyżej. Możesz na razie zignorować lód, ale będziesz musiał pokonać dwa potwory na ścianie, zanim będziesz musiał przejść przez nie, aby dotrzeć Zelda.


Gdy potwory zostaną pokonane, udaj się po schodach w pobliżu miejsca, w którym kiedyś stała Niebieska Lizalfos.

Kiedy dotrzesz do góry, użyj Ascend przed upuszczeniem przez otwór w podłodze do miejsca, w którym Zelda jest. To doprowadzi cię do zmierzenia się z trzema oddechami Lizalfos. Na szczęście można je łatwo pokonać za pomocą ataków na lodowe, takie jak łączenie białej galaretki Chuchu do strzałki.

Zelda Lokalizacja 5 – Zachodni pokój na B3

Zelda Teraz będzie czekał w pokoju pod swoją sypialnią na poziomie B3 zamku.


Piąty Zelda Lokalizacja w zamku Hyrule.

Najszybszym sposobem na dotarcie do tego pokoju jest przejście przez otwór w ścianie Zelda ’sypialnia S i stamtąd użyj paralotniczki, aby zlecieć na właściwy poziom. To’S warto umieścić medalion podróży Jeśli go masz, więc jeśli popełnisz błąd, możesz szybko wrócić do tego punktu w zamku.


Skocz z tego balkonu…

Drzwi ty’Szukanie znajduje się pod wieżą, która jest prawie równoległa Zelda ’sypialnia S, na zachodnim krańcu zamku Hyrule.


i przesuń się do tych drzwi.

Kiedyś’Re wewnątrz pokoju zawierającego Zelda, ty’Muszę pokonać srebrnego moblina i kilka Ice Keese.

Zelda Lokalizacja 6 – Południowo -zachodni pokój na B3

Chwila Zelda jest nadal na poziomie B3 zamku Hyrule i na południowy wschód od obecnej lokalizacji, możesz’nie idź bezpośrednio do pokoju’s teraz w.


Szósty Zelda Lokalizacja w zamku Hyrule.

Zamiast tego użyj Ascend, aby opuścić obszar’obecnie, aby znaleźć się blisko lodu, tak jak zignorowałeś w drodze do Zelda ’S Czwarta lokalizacja. Tym razem jednak musisz zabić tego potwora.


Po tym, idź dalej, aż znajdziesz zestaw schodów u podstawy zrujnowanej wieży po prawej stronie. Teraz musisz po prostu zejść po schodach i skierować się po lewej stronie, który tam znajdziesz.

Zejdź po schodach, a następnie skieruj się w lewo.

Zelda znów zniknie i tym razem ty’Muszę pokonać trzy polubienia szoku.

Zelda Lokalizacja 7 – sanctum na 1f

Teraz to’Czas na powrót do początku naszej podróży po zamku Hyrule – sanctum.


Siódmy Zelda Lokalizacja w zamku Hyrule.

Aby go dotrzeć, zalecamy powrót po schodach, a nie po prostu używać wznoszenia się, ponieważ może to pozostawić w kałuży mroku. Możesz jednak użyć Ascend, gdy ty’re na szczycie schodów przed wspinaniem się na jedną z objętych gładkami sekcji klifu na Wschodzie. W zależności od tego, które potwory pokonałeś wcześniej i Krwawego Księżyca, Może być niebieska lizalfos, którą musisz pokonać.


Użyj ASCED tutaj.

Na szczycie tej ściany wspinaj się na następną ścianę, aby znaleźć się poza sanktuarium. Zanim wejdziesz do środka, zalecamy zapewnienie Ci’Re na pełne zdrowie, wraz z gromadzeniem potężnej broni i dobrych posiłków, jeśli donisz’T mam już już. To’jest także dobrym pomysłem na aktywację wszystkich ślubów mędrca, ponieważ pomogą one zwrócić uwagę od ciebie podczas nadchodzącej walki, a także umożliwić dostęp do ich umiejętności. Możesz także zwiększyć swój atak i obronę.


Kiedy ty’Ready, udaj się do sanktuarium i ciebie’Wkrótce znajdziesz się w obliczu 10 Phantom Ganon. Jeśli przystąpiłeś’T stanął przed tym potworem wcześniej, zalecamy podanie naszego pokonania Phantom Ganon Prowadź szybki odczyt.


Pierwsza runda Five Phantom Ganon’s wszyscy będą używać mieczy, a kiedy ich pokonasz, pięć kolejnych Phantom Ganon’pojawi się. W następnej rundzie Phantoms przejdzie przez całą ich możliwą broń, od mieczy do klubów po włócznie.

Podczas tej części walki jeden z Phantom Ganon’S czasami zacznie rozprzestrzeniać mrok przez Battlefield. Jeśli nie masz’T Zatrzymaj to, wtedy możesz łatwo znaleźć się w otoczeniu niebezpiecznego mroku i osaczony przez Phantom Ganons.

Zapukać do mroku rozpowszechnionego fantomu Ganona.

Na szczęście możesz łatwo to zatrzymać, uderzając trzy razy. Najłatwiejszym sposobem na to jest użycie strzał, ponieważ wygrałeś’T muszę wkroczyć w mrok. Phantom Ganon będzie również oszołomiony przez kilka sekund później, co pozwala uzyskać dobre trafienia.

Po pokonaniu wszystkich Phantom Ganons i obejrzeniu przerywnika przerywnika, zbierz pojemnik na serce, jeśli tak wybierzesz przed powrotem do lądowania, aby porozmawiać z Purah.


Kryzys w Hyrule Castle będzie teraz technicznie kompletny, ale aby wyrzucić swoją listę misji, najpierw będziesz musiał znaleźć piątą szałwię. Obejmuje to ukończenie Find The Fifth Mędrca i sekret ruin pierścieniowych Główne zadania wraz z wizytą w świątyni duchowej.

Jeśli ty’Jednak już znalazłem piątego mędrca, wtedy ty’Będę traktowany raczej zabawną przerywnikiem, a następnie być w stanie walczyć z Ganondorfem. Chociaż możesz również chcieć kontynuować eksplorację Hyrule, a jeśli to’S Case, a następnie sprawdź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Crisis w Hyrule Castle Walkthrough The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *