Cyberpunk 2077 Guide poziomowania, jak uzyskać szybki XP i Cyberpunk 2077 MAX Level Cap

Startseite » Cyberpunk 2077 Guide poziomowania, jak uzyskać szybki XP i Cyberpunk 2077 MAX Level Cap
14. lutego 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Wyrównanie Cyberpunk 2077 jest jedną z wielu rzeczy, których potrzebujesz, aby zostać legendą w Night City – obok zarabiania pieniędzy i poprawa kredytu ulicznego.

Wszystkie trzy pomogą ci stać się jednym z najsłynniejszych najemników w Cyberpunk 2077 – Ale tylko jeden fizycznie i psychicznie poprawia twoje statystyki: zarabianie XP.

Z doświadczeniem gracze będą mogli nauczyć się nowych umiejętności, które pomogą Ci się rozwijać w całej nocy City. Nagradza także graczy różnymi punktami, niektórzy, którzy trafiają bezpośrednio do twoich „statystyk”, takich jak ciało i fajne – co poprawia twoje zdrowie i ukrycie oraz inne, które poprawi twoje umiejętności.

Tak więc, jak zapewne możesz się zgromadzić, w twoim najlepszym interesie jest wyrównywanie, więc nocne miasto nie czuje się tak przerażające jak to jest.

Na tej stronie wyjaśnimy Jak szybko zdobyć XP Cyberpunk 2077, Jak Cyberpunk System poziomu 2077, a także co Cyberpunk 2077 maksymalnie czapka jest dla gry podstawowej. Trzymaj się nas, a będziesz legendą w mgnieniu oka.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony na ścieżkach życia i atrybuty.

Cyberpunk Wyjaśnił system poziomowania 2077

Doświadczenie, jak w większości gier, pomaga twojej postaci graczowi wspiąć się przez szeregi, dając ci więcej zdrowia, wytrzymałości, magii itp. Nie jest tak inaczej Cyberpunk 2077, choć doświadczenie działa w sposób podobny do Bethesdy Skyrim.

Jeśli szybkie, poprawiasz swój netrunning, jeśli używasz ostrzy do kroju i kostki wrogów, otrzymasz doświadczenie w shinobi. W rzeczywistości, jeśli coś robisz, prawdopodobnie zarabiasz punkty doświadczenia, a jeśli brzmi to tak prosto, to dlatego, że tak jest.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Jedyną częścią, w której zaczyna się trochę trudna, jest zrozumienie różnicy między punktami atrybutów a punktami Perk. Szczerze mówiąc, gra nie wyjaśnia tak dobrze, ale dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Punkty atrybutu – W Cyberpunk 2077 masz 5 różnych atrybutów, które składają się na twoją postać. Te atrybuty to ciało, zdolności techniczne, odruch, inteligencja i chłód. Kiedy osiągniesz wystarczające doświadczenie, aby awansować jako całość – jak powiedzmy, poziom 14–15 – otrzymasz jeden punkt atrybutu.

Punkty atrybutu są używane do zwiększenia atrybutów i są podawane tylko wtedy, gdy wyrównujesz, w przeciwieństwie do punktów Perk. Punkty atrybutowe mogą wzrosnąć tylko do 20, a na razie nie można ich wszystkie do 20 – więc bądź mądry na tym, na co spędzasz punkty.


Atrybut reliktu jest wyłączny dla Phantom Liberty. Musisz zdobyć punkty relikwii Zamiast punktów atrybutu, aby go zaktualizować.Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Aby wydać punkt atrybutu, musisz przypisać go do jednego ze swoich atrybutów. Przypisanie punktów może być początkowo trudne do zrozumienia, ale pomaga, jeśli wiesz, jakie chcesz mieć mocne strony V. Na przykład wybrałem V, który był bardziej oparty na technicznym i nie polegał zbytnio na surowej sile, ale inżynierii i rzemiosu – więc umieściłem wiele moich punktów atrybutów w atrybucie umiejętności technicznych.

Odwrotnie, jeśli wolisz, aby twój V był trochę głowicą mięśni, wówczas większość punktów w ciało, aby pomóc zwiększyć zarówno zdrowie, jak i wytrzymałość.

Punkty Perk – Punkty Perk są nieco inne niż punkty atrybutów, ale są równie ważne, aby uzyskać. Jak wspomnieliśmy wcześniej, najlepszym sposobem na ich zdobycie jest po prostu robienie rzeczy. To może być kradzież miejsca, używając określonego rodzaju broni, którego nie użyłeś wcześniej, lub szybkie. Bez względu na to, co robisz, coś poprawiasz i to jest idealny sposób na zdobycie punktów Perk. Najbardziej konsekwentnym sposobem uzyskania punktów Perk jest wyrównanie.

Ale co robią punkty Perk? Mówiąc wprost, pomagają w wyborze – a także modernizacji – co ma twój V.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Perły, które są kompletne i nie można już ulepszyć, są w pełni żółte. Jeśli punkt jest nadal niebieski lub matowy żółty, nadal musisz dodać więcej punktów profitu, aby został w pełni ulepszony.

Perk Punkty mogą być kwestią życia i śmierci, więc pamiętaj, aby zainwestować je w profity tak bardzo, jak to możliwe. W przeciwnym razie nie dostaniesz najlepszych z V, w wyniku czego gra będzie o wiele trudniejsza.

Jak zdobyć XP Cyberpunk 2077

Wprowadzanie XP Cyberpunk 2077 jest dość łatwy, ponieważ nawet najważniejsze rzeczy mogą dać ci co najmniej 100–200 xp. Ale istnieją lepsze sposoby, a na pewno sposoby, które tak naprawdę poczują się, jak postępujesz zamiast iść w tempo ślimaka.

Postępowanie przez główne misje – Granie głównych misji to gwarantowany sposób na uzyskanie XP i wyrównanie. Zakres XP, które zarabiasz, dzięki temu, jak daleko jesteś Cyberpunk 2077’s Główna historia, ale spodziewaj się 5000 do 10 000 XP.Wykonywanie prac pobocznych, koncertów i misji NCPD – Podczas gdy granie w historii jest gwarantowane, że dostaniesz XP, z pewnością nie wystarczy, aby doprowadzić cię do maksymalnej czapki i dać ci szansę na wypróbowanie wszystkiego. Właśnie tam pojawiają się misje poboczne, koncerty i NCPD.

Wszystkie trzy działania wydają około tej samej ilości XP, ale tempo XP zmienia się w zależności od trudności.

Na przykład dostaniesz o wiele więcej XP do wyjęcia celu w zadaniu oznaczonym jako „bardzo niebezpieczny” (1000-2000 xp znak) niż gdybyś wykonał to samo zadanie, które jest oznaczone jako „umiarkowanie niebezpieczne.’

Robienie własnych rzeczy – Może się to wydawać trochę otwarte, ale jak wyjaśniliśmy wcześniej, używając szybkich hacków, broni, biegania, skakania i wielu więcej, da ci punkty doświadczenia. Te punkty są minimalne w porównaniu do robienia głównej historii i misji pobocznych, ale pomimo tego wszystkiego, w końcu sumują.

Najszybszy sposób na uzyskanie XP Cyberpunk 2077

Tworzenie jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy Cyberpunk 2077. Schematy można znaleźć w większości sklepów dostawców, a tak długo, jak jesteś praktyczny z oczyszczaniem, a następnie rozpoznaniem łupów, będziesz mieć szereg różnych rzeczy do stworzenia, a następnie sprzedaży – a także dzięki przydatnemu zarabianiu pieniędzy technika.

Ale to, co jest w tym, to nie wiry, które otrzymujesz – co może być dużo, tak – ale ilość XP, którą otrzymujesz od rzemieślniczego.Mówiąc wprost, o ile masz wystarczającą liczbę komponentów, aby tworzyć rzadkie / rzadkie elementy, możesz podnieść swój poziom – i zyskać punkty atrybutu / profitu – w prawie nieograniczonym tempie.

Nawet tworzenie niektórych z najłatwiejszych rzeczy, takich jak medycyna, da ci 120xp, podczas gdy szybkie i rzadkie broń dają prawie 200 do 250 xp.

To nie jest wąchanie nosa w górę, zwłaszcza gdy możesz zdobyć potrójną ilość XP, tworząc tonę wspólnej medycyny i szybkich niż. To samo dotyczy aktualizacji – która również należy do sekcji rzemieślniczej w menu postaci.

Tak więc, jeśli chcesz zdobyć swój XP tak szybko, jak to możliwe, sugerujemy podjęcie tworzenia w celu uzyskania dostępu do korzyści i przypisywania punktów w szybszym tempie.

Jaki jest maksymalny czapek Cyberpunk 2077?

Każdy ma swój limit i chociaż nie wątpimy w to, że jest więcej niż wystarczająca ilość treści, abyś cię do poziomu 100, maksymalny poziom poziomu Cyberpunk 2077 jest poziomem 50.Nie jest też zbyt trudne do tego strzelać, ponieważ istnieje mnóstwo rzeczy do zrobienia, a jeśli zdecydujesz się na użycie naszej metody „nieograniczonego tworzenia”, dość łatwo osiągniesz wyższe poziomy.

Jeśli jednak masz Phantom Liberty DLC, Zamiast tego czapka poziomu V wzrośnie do 60!

How do you rate Cyberpunk 2077 Guide poziomowania, jak uzyskać szybki XP i Cyberpunk 2077 MAX Level Cap ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *