Cyberpunk 2077 Informacje o brazyku instruktaż

Startseite » Cyberpunk 2077 Informacje o brazyku instruktaż
14. lutego 2024
3 minutes
56

By Jhonny Gamer

Mózg informacyjny w Cyberpunk 2077 to pierwszy prawdziwy test twoich umiejętności detektywistycznych w grze.

Począwszy wkrótce po samouczku Braindance, układanka pozwala V na rozstrzygnięcie mieszkania Yorinobu, aby znaleźć relikt przed misją infiltracji.

Istnieje główny cel, aby ukończyć zagadkę – Znalezienie reliktu – a także drugorzędny, opcjonalny cel Skanowanie systemów bezpieczeństwa mieszkania.

Chociaż warstwy torów u góry ekranu dostarczają wskazówek, gdzie je wszystkie znaleźć Cyberpunk 2077, Nadal musisz patrzeć we właściwym miejscu, aby uzupełnić te cele – w tym miejscu pojawiają się te strony.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony Nagrody Cyberpunk GOG, Ścieżki życia i atrybuty.

Jak rozpocząć informacje o mózgu w Cyberpunk 2077

Podobnie jak w przypadku wszystkich mózgów, najlepiej oglądać rzeczy w widoku pierwszej osoby i w kolejności liniowej, aby poczuć historię i konfigurację pierwszą.

Jak to się dzieje, jest następujące – Evelyn wejdzie do mieszkania, w którym Yorinobu odbędzie rozmowę wideo, a następnie telefon.Ten pierwszy krok jest prosty – przełącz ścieżkę audio, a następnie tryb odtwarzania, więc jesteś w darmowym aparatu. Teraz wyśrodkuj na telefonie u głowy Yorinobu i podążaj za nim, aż do zakończenia połączenia telefonicznego.Tutaj rozpoczną się trudniejsze cele.

Jak skanować dane danych Yorinobu w informacjach w mózgu w Cyberpunk 2077

Następnie musisz zeskanować Datapad Yorinobu.

Aby to zrobić, obserwuj do końca sekwencji. Teraz, w warstwie wizualnej, skup się na danych, gdy wchodzi do szuflady nocnej.

Jak zeskanować systemy bezpieczeństwa mieszkania w opanowaniu informacji Cyberpunk 2077

Aby zakończyć ten opcjonalny cel, musisz zeskanować cztery określone punkty na poziomie.

Pierwszy to system alarmowy i kamera czujnika ruchu, położona po prawej stronie wejścia do mieszkania. Dla nas zeskanowaliśmy je w warstwie wizualnej, tak jak Evelyn wchodzi do mieszkania.

Następnie w suficie znajduje się zautomatyzowana wieża i czujnik ruchu, na zewnątrz sypialni. Dla nas zeskanowaliśmy w warstwie wizualnej około 75% na torze.

Dzięki temu Intelowi wiesz, że będziesz potrzebować płaski po zakończeniu pickupu Aby wyłączyć te systemy bezpieczeństwa.

Jak skanować wskazówki termiczne, aby znaleźć relikt w informacji o mózgu w Cyberpunk 2077

Aby zakończyć mózg informacyjny, używasz warstwy termicznej, aby szukać fajnych obiektów, aby zobaczyć, gdzie ukryta jest relikwia. Jest ich kilka w mieszkaniu – jednostka Aircon, lodówka, a nawet wiadro lodu dla szampana, aby wyrzucić cię z zapachu.

Aby znaleźć lokalizację reliktów, chcesz obserwować około jednej trzeciej w sekwencji. To wtedy Yorinobu rozmawia przez telefon po drugiej stronie mieszkania.

Przełącz się na warstwę termiczną i upewnij się, że jesteś w trybie swobodnej kamery. Teraz spójrz na daleki róg mieszkania. Jest to odległy obszar nie badany jako część sekwencji, ale ponieważ Evelyn jest wystarczająco blisko, możesz go skanować, ujawniając tajny przedział na podłodze.Z tym skanowanym możesz wyjść z mózgu – jednak warto ukończyć opcjonalny cel powyżej przed wyjazdem.

How do you rate Cyberpunk 2077 Informacje o brazyku instruktaż ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *