Cyberpunk 2077 Jak uwolnić cegłę i rozbrajanie pułapki w pickupie

Startseite » Cyberpunk 2077 Jak uwolnić cegłę i rozbrajanie pułapki w pickupie
14. lutego 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Uwolnienie cegły Cyberpunk 2077 jest możliwym opcjonalnym celem w misji ACT 1 Odbiór.

Pod warunkiem, że cegła przetrwała w misji, będzie misja boczna Znajdź sposób na uwolnienie cegły Po zakończeniu głównego zadania ucieczki wszystkich produktów spożywczych Cyberpunk 2077.

Gdy to zrobisz, nie jest jeszcze w stanie uciec rozbrojenie pułapki zapobiegają ucieczce cegły.

Ta strona wyjaśnia, jak wykonać oba cele przed zakończeniem odbioru.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony Nagrody Cyberpunk GOG, Ścieżki życia i atrybuty.

Jak uwolnić cegłę Cyberpunk 2077 misja Pickup

Pod warunkiem, że przeżył do tego momentu, cegła odbędzie się w pokoju w pierwszym obszarze, gdy uciekniesz ze wszystkich potraw w pickupie. Kiedy zbliżasz się do drzwi, ‘Znajdź sposób na uwolnienie cegły’ Pojawi się cel.Aby otworzyć drzwi, aktywuj tryb skanera i spójrz na terminal drzwi po lewej stronie.To wymyśli wiele opcji. Wybierz zdalną dezaktywację, a drzwi szybko się na Ciebie otworzą. Pozornie proste rozwiązanie, ale ponieważ jest to misja wczesnej gry, jest to coś, co można łatwo przeoczyć.Jeśli nie masz wystarczającej ilości Cyberdeck RAM – potrzebujesz 2 automatów do zrobienia tego konkretnego hacka – pamiętaj, jeśli masz jakieś punkty profit dostępne w inteligencji, możesz odblokować umiejętność biosynergy, umożliwiając bierne odzyskiwanie pamięci RAM podczas walki.Jak rozbroić pułapkę zapobiegając ucieczce cegły Cyberpunk 2077 misja Pickup

Gdy zbliżasz się do cegły, wspomina, że jest obecnie uwięziony przez kopalnię. Jeśli poruszy cal, jest toastem – więc do ciebie jest rozbrajanie pułapki i uwolnienia.


Jak rozbroić kopalnię i darmową cegła.

Jest kilka sposobów na to. Jednym z nich jest bezpośrednie rozbrojenie kopalni – spójrz na nią i pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo atrybutów W umiejętnościach technicznych powinieneś być w stanie to wyłączyć.

W przeciwnym razie można znaleźć detonator. Opuść pokój i wprowadź drzwi natychmiast po lewej stronie. Z boku jest detonator.

Podnieś to, a następnie rozbrajaj ładunek. (Możesz również zdecydować się na wysadzenie w powietrze – ostatecznie wybór jest twój.)Teraz cegła została uwolniona, możesz przeprowadzić właściwą rozmowę na temat danej misji. Podsumowując, możesz wybrać „jesteś nam winien” – sugerowanie, że przysługę zejdzie z linii.Po zakończeniu odbioru wciąż masz pytania dotyczące wczesnych gry – w tym sposób korzystania z szybkiej podróży i jak czekać na zablokowanie.

How do you rate Cyberpunk 2077 Jak uwolnić cegłę i rozbrajanie pułapki w pickupie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *