Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Lokalizacje przedmiotów, jak odblokować zapierający dech w piersiach zestaw przedmiotów

Startseite » Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Lokalizacje przedmiotów, jak odblokować zapierający dech w piersiach zestaw przedmiotów
14. lutego 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Johnny Silverhand jest kluczową postacią na świecie Cyberpunk 2077 i trudno jest zaprzeczyć jego poczuciu stylu.

Na szczęście dla v, Przedmioty Johnny’ego stać się dostępnym, aby użyć blisko punktu, w którym nie ma powrotu w głównej historii.

Musisz tylko wykonać kilka kroków, aby zebrać wszystkie osobne przedmioty, w tym jego samochód i Pistolet Johnny’ego, te ostatnie prezentowane podczas retrospekcji w głównych zadaniach.

Warto zauważyć, że wszystkie z nich są kultowymi przedmiotami i są jednymi z najlepszych w Cyberpunk 2077 jak można je zmodernizować z rzemiosłem. Oprócz dobrego wyglądu, mogą mieć ogromną różnicę w twojej pracy, zwłaszcza jeśli planujesz ukończyć jakiekolwiek czynności przed ukończeniem głównej historii.

Ten przewodnik obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć Odblokuj zestaw przedmiotów Johnny Silverhand i odblokować Zapierający dech w piersiach Osiągnięcie lub trofeum po drodze.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i zarabianie pieniędzy.

Kiedy rozpoczyna się praca Johnny Silverhand Cyberpunk 2077?

Aby uzyskać wszystkie unikalne elementy, będziesz musiał osiągnąć punkt bez powrotu w Cyberpunk 2077’s główna historia.

Ta misja to Nocturne Op55n1, i odbędzie się po przeszukaniu i zniszczeniu. Zamiast kontynuować główną pracę, zacznij podążać za boku związanymi z Silverhand.Należy pamiętać, że jeśli zdecydujesz się zagrać w Nocturne Op55n1, będziesz zamknięty w wykonywaniu któregokolwiek z tych zadań, dopóki nie ukończysz jednego z Cyberpunk 2077 Endings, W którym to momencie ponownie wrócisz w punkcie bez powrotu przed Nocturne Op55n1.

Nie ma żadnych wcześniejszych wymagań dla większości zadań Johnny’ego wymienionych poniżej, z wyjątkiem dwóch ostatnich, które szczegółowo opisaliśmy.

Najwyższa lokalizacja zbiornika Johnny’ego w Cyberpunk 2077

Odbywa się to w tapewrze. Po głównej historii, po przeszukaniu i zniszczeniu. Po prostu śledź rozmowy z Johnny i Johnny’s Tank Top pojawi się w Twoim ekwipunku po wyjściu z okna.

Lokalizacja Johnny’s Aviators w Cyberpunk 2077

Po tasiemce chippin 'będzie dostępny. Po prostu śledź historię v budzi się następnego dnia. Takie jak top zbiornikowy, lotnicy Johnny’ego zostaną automatycznie dodane do zapasów.

Replika lokalizacji kurtki samurajskiej Johnny’ego w Cyberpunk 2077

Podczas drugiej części Chippin 'in (po oczekiwaniu, aż Rogue zadzwoni), spotkaj się z nią w życiu pozagrobowym i wyjdź na zewnątrz. Wymiepi prezent dla V, a po otwarciu ciężarówki zobaczysz lśnioną kurtkę samurajską. To jest replika kurtki Johnny’ego samurajskiego.

Malorian Arms 3516 Johnny’ego Lokalizacja Cyberpunk 2077

Tak, ten fajny pistolet z retrospekcji Silverhand można faktycznie użyć z V. Po prostu przejdź do Ebunike z Rogue i pokonaj Graysona. Następnie będziesz mógł chwycić ramiona Malorian 3516 z ziemi. Nie martw się o przeoczenie tego, ponieważ nie możesz tego przegapić.

Samochód Johnny’ego Porsche 911 II (930) Turbo Lokalizacja Cyberpunk 2077

Będziesz miał okazję zdobyć samochód Johnny’ego Silverhand na końcu Chippin ’. Podejmie decyzję z Grasonem – Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się go zabić, nie uzyskasz zapierających dech w piersiach osiągnięć.

Oszczędzają mu, a on da ci klawisze, a także lokalizację pojemnika, aby. Udaj się do oznaczonego miejsca minimapu, użyj klawiszy, a pojemnik zostanie zwolniony. Po prostu użyj schodów po lewej stronie, aby skierować się w dół i skieruj się w stronę. Porsche 911 II (930) Turbo czeka w środku.Lokalizacja spodni Johnny’ego w Cyberpunk 2077

W tym celu musisz ukończyć koncert o nazwie Psycho Fan, znajdujący się w Glen, Heywood. Jeśli nie pojawi się automatycznie tak, jakby nam się stało, wykonaj kilka szybkich działań w dzielnicach – zalecamy misje NCPD, ponieważ są one dość proste.

Otrzymasz telefon od Sebastiana „Padre” Ibarry, opowiadając o tym, kiedy będzie dostępny. W celach informacyjnych byliśmy na poziomie XP 21 i z 29 Street Credit.Udaj się na dach, pozwól sobie upaść i wejść do środka. Zanim cokolwiek zrobisz, weź schody po prawej stronie, wejdź do pokoju i zrabuj walizkę po lewej stronie łóżka (był dla nas oznaczony znakiem bramki, mimo że nie jest celem).

Tam znajdziesz spodnie Johnny’ego, które wymagają poziomu 33, aby je użyć.Lokalizacja buty Johnny’ego w Cyberpunk 2077

W tym celu musisz ukończyć koncert o nazwie Family Heirloom, położony w Charter Hill, Westbrook. Tak samo jak Fan Psycho – jeśli nie zdarzy się to automatycznie, upewnij się, że ukończ kilka działań w całym dzielnicy. Warto zauważyć, że koncert nie odblokował dla nas, dopóki nie osiągnęliśmy 35 Street Credit.

To jest prostsze niż poprzednie. Zdejmij wszystkich wrogów na parkingu i wejdź do biura. W tej samej szafce co odłamek znajdziesz buty Johnny’ego.Jeśli śledziłeś nasz przewodnik, podnoszenie tego da ci zapierające dech w piersiach osiągnięcie lub trofeum. Gratulacje!

How do you rate Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Lokalizacje przedmiotów, jak odblokować zapierający dech w piersiach zestaw przedmiotów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *