Cyberpunk 2077 Judy Alvarez Quests, lokalizacja mieszkania Judy i jak teraz rozpocząć obie strony

Startseite » Cyberpunk 2077 Judy Alvarez Quests, lokalizacja mieszkania Judy i jak teraz rozpocząć obie strony
15. lutego 2024
10 minutes
52

By Jhonny Gamer

Judy Alvarez jest jedną z najwybitniejszych postaci w Cyberpunk 2077.

Nie tylko ma wiele opcjonalnych zadań – co wymaga wykonania wielu głównych misji Na początek – ale z odpowiednimi wymaganiami, jest jedną z opcji romansu gry.

W obu przypadkach musisz Teraz obie strony Wykonując określony zestaw głównych misji pracy. Podczas tych różnych prac pobocznych w Cyberpunk 2077, Zostaniesz poproszony o dokonanie wyborów opowieści, które wpłyną na twój związek z Judy i ostatecznie zdecydować, czy stanie się to romantyczne – pod warunkiem, że możesz oczywiście.

Po wejściu do związku z Judy możesz również przejść do romansów z nią.

Na tej stronie:

Pobrane prace i wybory opowieści dla romansów Judy:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony na ścieżkach życia i atrybuty.

Jak rozpocząć misje poboczne Judy w Cyberpunk 2077

Judy zostaje po raz pierwszy wprowadzona w ustawie 1, informacjach, ale nie będzie to dopiero 2 Akt.

Musisz ukończyć główne misje Linia zadań, dopóki nie osiągniesz transmisji, czyli siedem misji w Akt 2.Po zakończeniu transmisji będziesz mógł rozpocząć poboczny łańcuch pracy, który doprowadzi do romansów Judy. Jak większość prac pobocznych Cyberpunk 2077, te wymienione nie odblokują się automatycznie po zakończeniu poprzedniego zadania. Zamiast tego będziesz musiał poczekać kilka godzin, aby się pojawią, co możesz zrobić, wypełniając inne działania w grze lub za pomocą opcji „Skip Time” w menu głównym.

To są:

  • Teraz obie strony
  • Były współczynnik
  • Dyskusja na temat rewolucji
  • Ryby
  • Pyramid Song (dostępna tylko wtedy, gdy zgadzasz się na określone wybory w Rybach)

Uwaga, jeśli chcesz romans Judy in Cyberpunk 2077, musisz nie tylko wybrać szereg wyborów dialogowych w powyższych misjach, ale także mieć rodzaj kobiecego ciała (i prawdopodobnie także ton głosowy). To wybór, który dokonujesz na początku gry i nie można go później zmienić.

Istnieją inne opcje romansu Dostępne, jeśli nie spełniasz tego wymagania.Lokalizacja mieszkania Judy w Cyberpunk 2077

Zanim zaczniemy patrzeć na prace Judy Side, dobrym pomysłem jest dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się mieszkanie Judy Cyberpunk 2077, ponieważ będziesz go odwiedzić dużo i, chyba że umawiasz się z nią, nie zostanie oznaczony na mapie.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie mieszkania Judy jest szybka podróż do Karter St w Watson.Po dotarciu do szybkiej lokalizacji Charter St, skieruj się na zachód, aż wkrótce dotrzesz do otwartej bramy z niebieskim budynkiem za nią.Wejdź do tego budynku, a następnie w górę trzech schodów, aby dotrzeć do podłogi z płaską Judy.

Ważne jest, aby pamiętać, że drzwi wejściowe Judy nie otworzą się automatycznie i, w przeciwieństwie do innych drzwi, patrzenie na to nie spowoduje pojawienia się monitu „otwartych drzwi”. Zamiast tego otworzysz drzwi, naciskając dzwonek po prawej stronie, chociaż Judy może nie chcieć, abyś odwiedzał cały czas.Jak rozpocząć obie strony, teraz Cyberpunk 2077 w Cyberpunk 2077

Obie strony, teraz jest pierwszą pracą boczną w łańcuchu, która, jeśli grasz w swoje karty Cyberpunk 2077. Rozpoczęcie pracy pobocznej jest jednak trochę mylące.

Aby rozpocząć obie strony, teraz musisz ukończyć główne misje, Transmisja, w akcie drugim.

Około dwadzieścia cztery godziny po zakończeniu tej misji otrzymasz telefon od Judy i obu stron, teraz zaczniesz.Możesz przekazać czas, używając funkcji pomijania czasu w menu lub po prostu spędzając czas, wykonując różne działania w Night City.W momencie pisania istnieje błąd, który uniemożliwi Judy zadzwonić do ciebie po upływie dwudziestu czterech godzin. Ominiliśmy ten błąd, ręcznie oszczędzając, zamykając Cyberpunk 2077, a następnie ponownie rozpoczynając grę. Po zrobieniu tego Judy zadzwoniła do nas natychmiast.

Ważne jest, aby pamiętać, że otrzymasz wiadomość od Judy podczas M’AP Tann PèLen. To nie jest początek obu stron, teraz i nie będzie miał wpływu na to, czy możesz ją romansować, więc możesz wybrać dowolne odpowiedzi.Wybory byłych czynników w Cyberpunk 2077

Na szczęście decyzja, którą musisz podjąć w byłym czynniku, aby upewnić się, że możesz romansować Judy Cyberpunk 2077 jest dość łatwy.

Najpierw musisz pominąć lub poczekać 12 godzin w grze, aby Judy mogła Ci wysłać wiadomość. Nie ma znaczenia, którą opcję wybierzesz, po prostu upewnij się, że odpowiesz.Następnie musisz pominąć dodatkowe sześć godzin, a następnie poczekać, aż Judy zadzwoni do do niej. Upewnij się, że jesteś w dużej odległości od mieszkania Judy, bo inaczej nie otrzymasz telefonu – odkryliśmy, że spędzanie czasu w Heywood dało nam potrzebny odległość.

Podczas tej rozmowy istnieje wiele wyborów dialogowych, ale jedyną odpowiedzią, która wpływa na twój związek z Judy, jest to, że prosi o twoją odpowiedź.

Musisz odpowiedzieć „Tak, pomogę” W przypadku podpowiedzi, jeśli chcesz w końcu romans Judy.Jeśli tego nie zrobisz, misja się skończy i nie będziesz w stanie kontynuować związku z Judy.

Po tym musisz po prostu zagrać w pracę poboczną, podejmując dowolne wybory historii, które preferujesz.

Rozmawiać o rewolucji Cyberpunk 2077

Podobnie jak były fakt, rozmowa o rewolucji ma tylko jeden wybór historii, który wpływa na to, czy możesz romansować Judy Cyberpunk 2077.

Sama praca boczna rozpocznie się, gdy otrzymasz wiadomość od Judy sześć godzin po ukończeniu byłego współczynnika, a następnie poczekaj kolejne sześć godzin.Następnie musisz odwiedzić mieszkanie Judy między 17:00 a północą, aby wziąć udział w spotkaniu, które organizuje.

Otrzymasz szereg wyborów dialogowych w tej scenie, ale jedyną, która ma znaczenie, jest to, że Judy pyta, czy jesteś w jej planie. Jeśli chcesz ją romansować, musisz odpowiedzieć ’Możesz na mnie liczyć.’Pod koniec tej misji Judy zapyta, czy chcesz otrzymywać zapłatę za podjęcie tej pracy i możesz pracować za darmo lub powiedzieć tak. Ten wybór nie wpływa na twoje romantyczne szanse z Judy, więc możesz wziąć pieniądze.


Zapraszam do zabrania pieniędzy.

Wybory ryby w Cyberpunk 2077

W przeciwieństwie do poprzednich prac bocznych, wybory opowieści, które wpływają na twój związek z Judy w Rybach, są terminowe, więc dobrym pomysłem jest wiedzieć, którą decyzję chcesz podjąć, zanim osiągniesz ten punkt w misji.

Aby rozpocząć tę pracę, musisz poczekać lub pominąć około sześć godzin na SMS -a od Judy, a następnie ponownie dodatkowe sześć godzin na telefon. Po otrzymaniu obu możesz rozpocząć misję.Wybory opowieści, które wpływają na twoje romantyczne szanse z Judy, gdy dotrzesz do biura Hiromi i, obok Maiko, konfrontujesz się z członkami gangu Tiger Claw. Twoja decyzja podczas tej konfrontacji będzie głównym czynnikiem decydującym o tym, czy dojdziesz do romansu Judy, ale pamiętaj, że te wybory mają timer, więc nie trajcie w podejmowaniu decyzji.Jeśli chcesz romansować Judy, musisz albo ogłosić niezależność Cloud, po stronie Judy i Co.

Aby zadeklarować niezależność chmur, musisz wybrać „Chmury deklarują swoją niezależność” Podczas rozmowy z szefami Tiger Claw. Ostrzegamy – spowoduje to, że będziesz wchodzić w walkę z trzema członkami Tiger Claw i wszelkimi innymi egzekwatorami, których mogłeś pozostawić przy życiu w mieszkaniu.Po zakończeniu walki będziesz mógł zmierzyć się z Maiko, a tutaj otrzymasz dwie opcje – ’Co?’ Lub ’Ja robię. Albo opuszczasz chmury, albo zabiję cię następnego.’Wybór „co?„Doprowadzi do dalszego dialogu z Maiko i jej pozostając przy życiu, ale jeśli wybierzesz drugą opcję, wejdziesz do walki z Maiko. Zabicie Maiko nie wpłynie na twój związek z Judy, ale będzie zszokowana twoją morderczą decyzją.Jeśli chcesz zgodzić się z planem Maiko i mieć związek z Judy, musisz wybrać „Hiromi musi iść” śledzony przez „Maiko będzie działać tak, jak teraz.’Po odejściu pazurów tygrysa musisz odrzucić ofertę płatności Maiko, wybierając „Nie chcę twoich wir.’ Judy będzie zirytowana twoją decyzją, ale nieco ją zrozumie, a nadal będziesz miał szansę ją romansować.Jeśli zgodzisz się na plan Maiko, a następnie weź jej pieniądze, jednak nie będziesz w stanie nawiązać romantycznego związku z Judy, a jej ostatnia praca poboczna, Pyramid Song, zostanie od ciebie zablokowana.

Piramida wyborów w Cyberpunk 2077

Pyramid Song ma kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji o tym, czy romantujesz Judy Cyberpunk 2077, ponieważ dokonasz wielu opcji, które bezpośrednio zdecydują dokładnie, jakie są twoje relacje z nią.

Ta praca poboczna stanie się dostępna około dwa do trzech dni (około 48 godzin) po ukończeniu Ryb. Stwierdziliśmy również, że prawdopodobnie nastąpi w ciągu dnia, a nie w nocy.Pamiętaj – aby uzyskać dostęp do tej pobocznej pracy i wreszcie romans Judy, musisz albo nie zgodzić się z planem Maiko lub zgodzić się, ale odrzuć płatność podczas Ryb.

Istnieją dwa opowieści w piramidzie, które zdecydują, czy wejdziesz w związek z Judy.

Pierwszy to wybór czasowy i występuje, gdy znajdziesz Judy w łazience po włączeniu generatora dla bungalow. Judy pochyli się nad tobą, a właściwy wybór jej romansowania jest „[Dotyk] to nasza.’Drugi ma miejsce rano, kiedy znajdziesz Judy na molo i ostatecznie zdecydujesz, czy wejdziesz z nią w związek. Jeśli wybierzesz „Początek czegoś niesamowitego” A teraz będziesz spotykać się z Judy.Jeśli zmieniłeś zdanie, wybierz „przyjemne odwrócenie uwagi”, ale pamiętaj, że nie będziesz w stanie zmienić tej decyzji.

Co się stanie z Judy po piosence Piramid Cyberpunk 2077

Jeśli zawarłeś związek z Judy, w Cyberpunk 2077, wystąpi szereg zmian.

Po pierwsze, Judy będzie miała nową zalotną linię, kiedy albo do niej zadzwonisz, albo zaczniesz rozmowę osobiście.

Jest też nowe, ale małe drzewo konwersacyjne, jeśli rozmawiasz z Judy w jej mieszkaniu.Co ważniejsze, uzyskasz pełny dostęp do jej mieszkania, które można otworzyć, po prostu naciskając na jej dzwonek do drzwi. Mieszkanie będzie teraz zawierać małą szafkę, która pozwala uzyskać dostęp do zapasów broni, która wcześniej była dostępna tylko w twoim mieszkaniu.Mieszkanie Judy pojawi się również jako dodatkowe mieszkanie na mapie, co ułatwia znalezienie.Judy może również pojawić się na scenie epilogu, aby zakończyć twoją ścieżkę Cyberpunk 2077 prowadzi do. Natura tego wyglądu będzie jednak zależeć od zakończenia, które chcesz i czy zdecydujesz się do niej zadzwonić, gdy będziesz miał szansę.

Wreszcie, zanim zapytasz, nie ma żadnych dodatkowych scen seksu.

How do you rate Cyberpunk 2077 Judy Alvarez Quests, lokalizacja mieszkania Judy i jak teraz rozpocząć obie strony ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *