Cyberpunk 2077 Life Paths Choice i które Corpo, Nomad lub Street Kid Path są najlepsze

Startseite » Cyberpunk 2077 Life Paths Choice i które Corpo, Nomad lub Street Kid Path są najlepsze
15. lutego 2024
7 minutes
38

By Jhonny Gamer

W Cyberpunk 2077, Możesz wybrać między trzema różnymi Ścieżki życia dla v – Corpo, Nomad lub Street Kid.

Twój wybór ścieżki życia nie tylko określa, który prolog doświadczysz, ale oferuje opcje dialogu i inne interakcje unikalne dla Twojej ścieżki Cyberpunk 2077.

Obok atrybutów, Wybór ścieżki życia jest jedną z pierwszych decyzji, które podejmiesz Cyberpunk 2077 i jest ważną częścią tworzenia własnej postaci w świecie Night City, jeśli jest to prawdziwe odgrywanie ról.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony Nagrody Cyberpunk GOG, szybka podróż i atrybuty.

Cyberpunk 2077 Wyjaśniono wybór ścieżki życia i różnice

Ścieżki życiowe odnoszą się do trzech wstępów, w których możesz wybrać Cyberpunk 2077, a wybory są – Nomad, Street Kid i Corpo.Każda ścieżka życia nada Twojej wersji V unikalną historię i oferuje skorygowaną grę gry. Podsumowując, różnice między trzema ścieżkami życia to:

  • Unikalny prolog – około 25 minut – z różnymi lokalizacjami i postaciami, które zapoznały się z World of Night City.
  • Jak wiesz lub spotkasz Jackie Wellesa, będzie różne w każdym z prologów.
  • Dodatkowy wybór dialogu w niektórych sytuacjach w trakcie gry. Na przykład Nomad Life Path pozwoli ci swobodnie zdobywać informacje od innych członków koczowniczego stylu życia i daje dodatkowe punkty rozmowy, jeśli chodzi o pojazdy i maszyny – rzeczy, których dzieciak uliczny lub corpo V nigdy nie byłby w stanie zrobić. Tymczasem V z Corpo Life Path będzie miał więcej doświadczenia z kontaktami korporacji i rozmowy z różnymi pracownikami.
  • Dostęp do pytań bocznych związanych z tą ścieżką życia.

Uwaga Twoja ścieżka życia nie wpływa na żaden Cyberpunk 2077 Romances Option – Zamiast tego ma wpływ typ ciała (i ton głosowy), który decydujesz V.


Jackie Welles.

Po wybraniu ścieżki życia podczas rozpoczęcia gry będziesz w stanie dostosować V do swoich upodobań, a następnie przypisz swój pierwszy zestaw punktów statystyk do swoich podstawowych atrybutów.

Otrzymasz tę samą liczbę punktów statystyk bez względu na to, którą ścieżkę życia wybierzesz, więc możesz wybrać dowolny lubisz najbardziej.

Jak wybrać prawo Cyberpunk 2077 Life Path Choice dla Ciebie

Od naszego zrozumienia od grania głównej historii w grze, wybór ścieżki życia daje V w dużej mierze daje dodatkową perspektywę lub przewagę w niektórych rozmowach i sytuacjach – umożliwiając odgrywanie roli z wybranym tłem.Żadna ścieżka nie ograniczy cię do grania pewnej kompilacji, więc ostatecznie najlepszym wyborem ścieżki życia jest ta, która brzmi najbardziej atrakcyjnie z perspektywy opowiadania historii. (Mieliśmy dedykowane sekcje i wideo na wszystkich trzech ścieżkach życia, aby pomóc Ci zdecydować, który najlepiej wygląda od samego początku.)

Po zakończeniu prologu wszystkie trzy ścieżki prowadzą do tego samego „początkowego” punktu po prologu, gdzie stamtąd główna lista misji będzie taka sama.Jeśli jesteś szczególnie zainteresowany wczesnym wykonywaniem niektórych działań, niezależnie od ścieżki życiowej, wówczas stawiasz punkty Cyberpunk 2077 atrybuty warto zrobić.

Corpo Life Path w Cyberpunk 2077

Jeśli interesujesz się korporacjami, które prowadzą większość świata Cyberpunk 2077, a następnie Corpo Life Path jest dla Ciebie.

Oto pierwsze 20 minut na ścieżce życia Corpo, więc wiesz, czego się spodziewać z góry:


Ten prolog uważa, że V zaczyna się jako pracownik korporacji Arasaka i wkracza do świata korporacyjnego backstabbingu, z którym zatrudniasz zaufanego przyjaciela Jackie.

Wybór tej ścieżki życia zapewni opcje dialogu unikalne dla Corpo Life Path w kontakcie z Arasaką i innymi korporacjami, takimi jak Militech, pracownicy.

Oznacza to, że w przeciwieństwie do Nomad lub Street Kid Life Paths, będziesz mógł przejrzeć sztuczki określone przez pracowników korporacji, a nawet umieścić własne, między innymi opcjami oparte na interakcji lub misja.Minusem ścieżki życia Corpo jest to, że będziesz mieć niewielką znajomość zarówno Badlandów, jak i ulic Night City, co sprawi, że interakcja z ludźmi, którzy będą trudniejsze.

Jeśli chodzi o wygląd, Corpo Life Path jest mieszanką neomiltaryzmu i neokitsh, choć ostateczny styl V jest w twoich rękach.

Nomad Life Path w Cyberpunk 2077

Jeśli wybierzesz ścieżkę życia Nomada Cyberpunk 2077, a następnie zaczniesz grę w Badlands, a nie w Night City.

Oto pierwsze 20 minut Nomad Life Path, więc wiesz, czego się spodziewać z góry:


Pytanie Prologue po raz pierwszy skoncentruje się na spotkaniu z Jackie, która pomoże ci przemycić kontrabandę przez punkt kontrolny w mieście nocnym. Jeśli martwisz się, że utkniesz w Badlands na długo, nie martw się – jesteś tam tylko przez 30 minut, zanim wejdziesz do Night City.

Tam, wiedza V nomad styl życia może być wykorzystana na ich korzyść na wiele sposobów, w tym uzyskiwanie informacji od innych koczowników, wykorzystywanie ich doświadczeń w Badlands oraz niewielkie rozmowy o pojazdach i maszynach.

Niestety, życie jako Nomad oznacza, że V nie będzie miało dużego doświadczenia w kontaktach z pracownikami korporacyjnej lub z pracownikami na niższych szczeblach Nocnych City Society, co oznacza, że mniej prawdopodobne jest, że masz unikalne opcje dialogu lub opcjonalne cele podczas interakcji zte postacie.W przeciwieństwie do pozostałych dwóch ścieżek życiowych, wygląd Nomada opiera się na stylu sztuki entropizmu w Cyberpunk, ale kiedy zdobędziesz więcej wolności w Night City, możesz stworzyć wygląd V, jak chcesz.

Street Kid Life ścieżka Cyberpunk 2077

Jeśli wybierzesz ścieżkę życia ulicznego dzieci Cyberpunk 2077, a następnie V będzie dorastał w Night City i mają doświadczenie w pracy w świecie gangów ulicznych.

Oto pierwsze 20 minut ścieżki życia przy ulicy, więc wiesz, czego się spodziewać z góry:


Pytanie Prologue widzi V, po powrocie z Atlanty, zgadza się pomóc potrzebującym znajomemu.

W przeciwieństwie do Nomad lub Corpo Life Paths, uliczny dzieciak V nie będzie postrzegany przez wielu członków gangu w Night City. Zamiast tego będziesz mieć dostęp do opcji dialogowych, które pozwolą ci skorzystać z wiedzy V o gangach i ich różnych działaniach.

To z kolei pozwoli ci zdobyć informacje, że inne ścieżki życia mogą zarobić poprzez przemoc lub hakowanie.Będziesz jednak w niekorzystnej sytuacji w kontaktach z grupami Nomad lub korporacją.

Jeśli chodzi o wygląd, uliczna ścieżka życia dla dzieci zaczyna się od uczucia Kitsh, ale, jak w przypadku innych ścieżek życia, ostateczny styl V zależy od Ciebie.

Powodzenia w znalezieniu drogi przez Noc!

How do you rate Cyberpunk 2077 Life Paths Choice i które Corpo, Nomad lub Street Kid Path są najlepsze ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *