Cyberpunk 2077 Lokalizacje i strategie obserwacyjne Cyberpsycho

Startseite » Cyberpunk 2077 Lokalizacje i strategie obserwacyjne Cyberpsycho
15. lutego 2024
20 minutes
36

By Jhonny Gamer

Obserwacje cyberpsycho w Cyberpunk 2077 to misje w stylu kontraktowym, w których musisz pokonać serię mini-bossów w nocy.

Będziesz mógł znaleźć w sumie 17 cyberpsychos w Cyberpunk 2077, niektórzy stają się dostępne dopiero po tym, jak przeszłeś w określony punkt w historii.

Odkryliśmy, że pierwsze prace Cyberpsycho stały się dostępne po ukończeniu głównej misji „Rescue” w Akcie 1, gdzie będziesz mógł śledzić to zadanie pod nazwą „Psycho Killer”.

Na tej stronie znajduje się wszystko Lokalizacje obserwacji cyberpsycho, strategie w ich pokonaniu i Jak pokonać obserwacje Cyberpyscho z nie śmiercionośnymi środkami Na początku gry.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony na ścieżkach życia i atrybuty.

Jak przygotować się do misji obserwacyjnych cyberpsycho w Cyberpunk 2077, w tym cele nieobigotowe

Zanim jednak zaczniesz obserwacje cyberpsycho, zalecamy dotarcie do Akt 2, a następnie porozmawiamy z Fixer Wakako w Japantown, gdzie w ramach zadania koncert po zakończeniu blokady kończy się.

Da ci bezpłatny mod, który możesz odebrać z RipperDoc o nazwie „Tatuaż: Tyger Claws Dermal Imprint”. Umożliwi to korzystanie z inteligentnego celu z inteligentną bronią, która przydaje się w połączeniu z modą cyberwaarową analizy docelowej dla systemu oka, co sprawi, że wszystko, co robisz, nie śmiercionośne.Załóż się z inteligentną bronią i tym modem cyberwagicznym, a będziesz mógł wyjąć wszystkie te cyberpsychos bez śmierci i z odrobiną przewagi ze względu na inteligentną broń.

W przeciwnym razie, Polecamy do resetowania systemu obserwacji cyberpsycho, Niezwykle potężny szybki czas, który zdejmie prawie każdy z tych cyberpsychos.

Możesz znaleźć resetowanie systemu, tworząc go za pomocą wymaganego profitu lub próbując szczęścia z wieloma dostawcami Netrunner w Night City.

Czy istnieje ostateczna nagroda za ukończenie wszystkich obserwacji cyberpsycho w Cyberpunk 2077?

Podobne do lokalizacji kart Tarot, Oprócz odblokowania określonego osiągnięcia lub trofeum (Nazwam, że jestem prawem) Wydaje się, że nie ma żadnej wielkiej nagrody za pokonanie wszystkich cyberpsychos.

Regina i tak poprosi cię o spotkanie w jej biurze, a potem ukończysz zadanie „Psycho Killer”.

Cyberpunk 2077 Bilet obserwacyjny Cyberpsycho do głównych lig

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Clarendon Street.

Nagroda: 1050 Eurodollars.

Udaj się na nabrzeże i powoli podejdź po skręceniu w lewo. Zeskanuj obszar, aby znaleźć hakeralny aparat do nadzoru, odszyfmij i kontynuuj. Idealnie, będziesz chciał wyłączyć kamery nadzoru, a także dodać tutaj wroga tutaj.

Gdy się zbliżasz, zobaczysz zwłoki do łupów. Przykucnij w ukrycie i idź naprzód. Znajdziesz rzucone ciało, a następnie natychmiast pójść do przodu i w lewo. Tutaj będziesz mógł zobaczyć Cyberpsygo Alec Johnson. Tutaj możesz zastosować QuickHacks. Na początku wykorzystaliśmy zarażenie, aby uzyskać odrobinę obrażeń.Następnie przekonasz się, że podskoczy w kierunku helikopera. Jego karabin jest niesamowicie śmiertelny i zabrał nas w jedną pierwszą próbę, więc strzelaj tylko wtedy, gdy jest bezpieczny. W tym trybie możesz również użyć awarii broni QuickHack, a następnie bezpiecznie zastrzelić go z daleka.

Nie chcesz wdać się w bliskie kwaterę z Alecem Johnson.

Trzymaj go na odległość, a jeśli go zamknie, upewnij się, że możesz uciec lub szybko się wykupić, aby utknął na miejscu. Ta arena jest pełna osłony do ukrycia, a QuickHacks to fantastyczny sposób na powstrzymanie tego drapieżnika.Po pokonaniu go będziesz w stanie odebrać jego lekki karabin maszynowy, obrońcy, a także kilka wir i odłamków. Przeszukaj obszar, aby uzyskać jeszcze kilka odłamków i łupów, a następnie zadzwoń do Reginy.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Demony wojny

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Charter st.

Nagroda: 1180 Eurodollars.

Ten cyberpsycho broni końca niedokończonego mostu. Gdy się zbliżasz, zobaczysz robota i policjanta Nocnego City, zostaną zastrzelone z dystansu, zanim twój cel Matt Liaw ucieknie. Podejdź ostrożnie i staraj się nie być przez niego widziany.

Ma szybkie uchylone, a także twardy karabin snajperski. Jeśli nadal będziesz do niego strzelać, będzie on również w stanie szybko uniknąć, a także mieć dostęp do dość ciężkich pistoletów, które mogą cię dość szybko zabić.To, co zrobiliśmy, używa się QuickHack, aby go zatrzymać, gdzie mogliśmy, a także dobrze wykorzystać inteligentny karabin snajperski, aby pochylić się wokół jego okładki i szybko wyciągnąć go z daleka, ponieważ po prostu nie będzie w stanieAby nadążyć za szkodami, które mu zadaszisz, ponieważ inteligentne celowanie pozwoli ci mieć niesamowicie wybaczające celowanie, a także zadawać mu znaczne obrażenia.

Stealth to kolejna dobra opcja, aby poradzić sobie z Mattem Liaw, ale zalecamy pozostanie daleko, daleko i dobrze wykorzystać swoje szybkie, aby uczynić go podatnym na śmiertelne ujęcia z bronią długoterminową, jeśli nie masz dostępu do aInteligentny karabin snajperski.

Pozostań pod osłoną, aby uniknąć jego strzałów snajperskich i skorzystaj z szybkich warstw, które z czasem zadają obrażenia, jak przegrzanie.

Po zabraniu go upuści starą kurtkę Edgerunner, oprócz kilku innych broni. Przeszukaj obszar na końcu niedokończonego mostu, dopóki nie znajdziesz zamkniętego komputera w skrzyni wysyłkowej, otwórz go, a następnie będziesz mógł wysłać wiadomość do Reginy, aby ukończyć tę obserwację cyberpsycho.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwacyjny kosiar

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Bellevue Overwalk.

Nagroda: 1180 Eurodollars.

Odblokuj to obserwację cyberpsycho po dotarciu do obszaru zablokowanego przez pojazdy militech, aby wejść do środka i stawić czoła kosiarce, będziesz chciał zamykać się na drugą stronę ulicy i przez rzekę, aby wejść do budynku.Ostrzegamy, gdy się zbliżasz, jest kilka ciał do zrabowania, ale gdy tylko wejdziesz do głównego pokoju „Boss”, rzucisz się przez uderzenia w walce kosiarki. Wycofaj się z powrotem do korytarza, a ona odejdzie z powrotem do dalszej odejścia w pokoju boss.

Jest to dobra strategia, jeśli odbywasz duże obrażenia, po prostu wycofaj się, a jej pozycja również zresetuje. Ostrzegaj jednak. Zbłądzić za daleko, a ona odzyska całe swoje zdrowie.Tutaj musisz zdawać sobie sprawę z uszkodzeń elektrycznych na ziemi, ponieważ kosiarka jest w stanie zwolnić i zrzucić na ciebie znaczące szkody żywiołowe. Z dystansu weź w nią garnki i uszczelnij ją na miejscu, gdy wystawiono to, powinno to dać wystarczająco dużo czasu na zrzucenie jej przyzwoitego uszkodzenia, zalecamy przejście za pomocą zasilanego karabinu i skorzystanie z szybkich, aby z czasem wyrządzić obrażeniaużycie przegrzania.

Pamiętaj tylko, aby pozostać na zasięgu, dzięki czemu kosiarka używa jej broni dystansowej, ponieważ walka w zwarciu może szybko cię przytłoczyć.Z kosiarką upuści przyzwoitą łup, a także odłamek niezbędny do ukończenia tego obserwacji cyberpsycho. Upuść Reginę wiadomość, aby zdobyć wizatyki.

Cyberpunk 2077 Rytuał Cyberpsycho Widging Bloodyy

Odblokuj wymóg: Gra na czas.

Najbliższy szybki punkt podróży: Doki.

Nagroda: 1180 Eurodollars.

To spotkanie Cyberpsycho jest nieco trudniejsze niż poprzednie, które do tej pory napotkaliśmy. Upewnij się, że masz zaopatrzenie w regeneracje przed wejściem, ponieważ może to być niewiarygodnie szybko.

Gdy się zbliżasz, Regina zadzwoni, zobaczysz ciała otoczone wanną, a Johnny Silverhand pojawi się.Najpierw zeskanuj wszystko w okolicy, a następnie zbliżaj się do członka Maelstrom, który wciąż żyje i zrabuje swoje zwłoki, po śmierci. To da ci zaszyfrowany odłamek.

Odłamek jest bardzo łatwo odszyfrowany, przeczytaj, a następnie skanuj obszar bardziej, aż Silverhand pojawi się ponownie, odsłaniając ci zwłoki. Może to nie być natychmiastowe, jak to miało miejsce w naszej grze, więc bądź cierpliwy, gdy czekaj, aż to się pop.

Pamiętaj o Defender, Power Light Machine Gun, który wybraliśmy z pierwszego napotkanego cyberpsycho? Wyposaż go, ponieważ będzie to niezbędne w tym, jak pokonaliśmy szybką Zarię Hughes. Zakłada twoją optykę, a potem rzuca ci ostrzami Mantis, zadając duże obrażenia.

Jednak metoda sera jest bardzo, bardzo prosta. Po prostu latawiec Zaria wokół wanny, z której się wyłonił, wysadzając ją w obrońcy.

Jej wzór w zwarciu jest stosunkowo łatwy do uniknięcia, ponieważ zrobi dwa przeciągnięcia, a następnie ciężkie rzucie, w którym będziesz chciał cofnąć się o 90 stopni, gdzie nie będzie w stanie cię uderzyć. Jeśli zakłóci twoją optykę, nie panikuj i odpalaj. Próbuje je uniknąć, ale ścieranie jest tutaj najlepszą metodą.

Jeśli okaże się, że potrzebujesz dodatkowych obrażeń, zarażenie Quickhack przyszedł tutaj przydatny i pozwolił nam zakłócić jej obłoki w zwarciu i zdobyć jeszcze kilka trafień.

Pamiętaj, aby biernie się leczyć, gdy ją wypisz, aby upewnić się, że utrzymasz zdrowie, jeśli zostaniesz przez nią przeciągnięte, a po pewnym czasie upadnie martwy, upuszczając kolejny odłamek, który chcesz przeczytać. Po tym napisz Regina, aby otrzymać nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Widok, w którym ciała uderzają w podłogę

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy Szybki punkt podróży: Pershing St.

Nagroda: 1300 Eurodollars.

Ten cyberpsycho to dość prosta walka, z niewiele przywiązanych falbanowych. Aby zdjąć Ellisa Cartera, po prostu podążaj za mapą i w dół do zamkniętego narożnika po prawej stronie na dole alejki, z której się zbliżasz. Pamiętaj, aby po drodze odebrać odłamki z zwłok i ukradnąć swoją drogę do Ellis.

Następnie możesz albo zrobić na nim usunięcie ukrycia, jeśli jesteś wystarczająco wykwalifikowany. Po powiadomieniu Ellis zaatakuje za pomocą swojej broni w zwarciu i szybko unikać wszelkich pocisków, które mogą zostać rzucone na jego drogę.

Zalecamy dobre użycie szybkiego ruchu kaleki, aby zatrzymać go w jego utworach, a następnie wyrzuć swoją najpotężniejszą broń i zawrzyj go przez czas, w którym się zatrzymał.

Strzelba najlepiej nadaje się do tej dość łatwej walki, arena jest również zaśmiecona materiałami wybuchowymi, które można przeciążyć za pomocą QuickHacks lub wysadzić za pomocą pistoletu, co również zadał mu sporo szkód. Bardzo łatwo spada.Po upływie, będziesz chciał przeczytać odłamek, który z niego zwisasz, a następnie zadzwonić do Reginy po nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwujący sześć stóp pod

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Doksy ebunike.

Nagroda: 1300 Eurodollars.

Będziesz mógł znaleźć ten cyberpsycho w pobliżu pustych samochodów Maelstrom. Jeden zjedzie, a potem będziesz mógł wejść, skanując po drodze martwych zwłok członków Maelstrom. Skręć w prawo i pod koniec torów pociągowych.

Tutaj będziesz mógł zwabić Lely Hein z osłony za pomocą szybkiego packa na jednej z maszyn. Możesz go ukradnąć, jeśli jesteś wystarczająco odważny, lub wysadzić urządzenie, na które ich rozproszyłeś.Hein jest snajperem dystansowym, więc zalecamy bycie agresywnym i polowaniem na to, gdy biegną na osłonę. W tym celu użyliśmy inteligentnej strzelby z bliskiej odległości, ponieważ Hein decyduje się uciec, gdy się zbliżasz. Nie zalecamy próby ich przeniesienia, chyba że masz karabin snajperski.

Jest o wiele szybciej i łatwiej wykonać zadanie, jeśli zmierzysz się w zasiężach w zwarciu i używasz wybranej broni.

Jeśli zostaniesz trafiony przez ich snajpera, uchyl się na osłonę, a następnie spłucz Hein za pomocą granatu lub rozrywki w szybkim czasie. Potem możesz z nich zważyć odłamek. Przeczytaj to, a następnie napisz Regina o nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Wiceging dym na wodzie

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Molo Pacifica.

Nagroda: 2170 Eurodollars.

Ustawione tuż obok Pacifica Pier Fast Travel Point, będziesz chciał wejść po molo, które jest zaśmiecone martwymi ciałami, dopóki nie zeskanujesz i nie podejdziesz do konkretnego NPC, który pokazaliśmy poniżej. Podnieś odłamek, a następnie przejdź dalej do spotkania z Diego Ramirez.

Ramirez jest szybki i ma zdolność szybkiego wysadzenia cię ze strzelbą, więc ostrożne podejście będzie znacznie bardziej skuteczne niż próba go wypowiedzi. Zalecamy użycie karabinu snajperskiego lub korzystania z szybkich haków, które wyłączają jego broń i ruch. Lub, alternatywnie, jeśli masz dostęp do resetowania systemu, będziesz mógł go wyciągnąć nieletnie w jednym uderzeniu.

Przeczytaj odłamek i podnieś łup na jego ciele, a następnie napisz do Reginy, aby ukończyć tę misję Cyberpsycho.Cyberpunk 2077 Cyberpsycho widzenie lex talionis

Odblokuj wymóg: Przenoszenie.

Najbliższy szybki punkt podróży: Grand Imperial Mall.

Nagroda: 1050 Eurodollars.

Znajdziesz ten cyberpsycho w pobliżu przejścia podziemnego w Grand Imperial Mall. Po przybyciu do zaznaczonego miejsca docelowego będziesz mógł otworzyć migawkę na Netrunner Den, strzeżoną przez kilka kamer, dronów bezpieczeństwa i robotów.

Zalecamy, aby najpierw wykonać protokół naruszenia na jednym z kamer, a następnie wyłączyć je albo szybkim, lub strzelając do nich. Następnie znajdziesz dwa drony. Użyj granatów EMP lub zwarcia QuickHack, aby szybko je wykonać. Następnie będziesz chciał użyć zarażenia na dwóch robotach po drugiej stronie areny.

Sam Spaceboy jest trochę wypycha, więc wysyłka go, jakkolwiek uważasz. Następnie idź do komputera na końcu pokoju i przeczytaj wiadomości.Następnie będziesz mógł wysłać wiadomość do Reginy, aby ją zakończyć i zdobyć swoje wiązki.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwowanie pustkowia

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Obóz Wraith.

Nagroda: 2170 Eurodollars.

Będziesz mógł wyzwolić tę obserwację cyberpsycho, jadąc przez Badlands i widząc porwaną ciężarówkę. Sprawdź obszar wokół ciężarówki, aby znaleźć ślad krwi, prowadząc do małego obszaru, dodaliśmy dla Ciebie obraz, jeśli się zgubisz.

Tam Euralio Alma będzie w kombinezonie napędowym, co oznacza, że pośpiech może nie być najlepszym z pomysłów. Jeśli pójdziesz na prawo od wejścia, będziesz mógł dostać się za nim podczas patrolowania i rzucania granatem emp lub użyć krótkiego łyżki, aby go utrudnić.

Następnie spróbuje cię ścigać po powiadomieniu, więc zachowaj odległość i skorzystaj z osłony i materiałów wybuchowych w okolicy, aby go zdjąć. Później go, a następnie zadzwoń do Reginy o nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Widokowe drugie szanse

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Stare turbiny.

Nagroda: 2170 Eurodollars.

Po przybyciu na scenę będziesz mógł znaleźć halki opon, prowadząc do małego wychodków z budynkiem na górze. Ten cyberpsycho, Zion Wylde będzie mógł cię dostrzec z daleka, więc zalecamy zachowanie dystansu i zbłąkać się od szlaku, ale nadal kieruje się w stronę budynku. Użyj osłony pobliskich budynków, aby go zamknąć. Wyskoczyliśmy dla Ciebie poniższą lokalizację.

Gdy Zion spojrzy na ciebie, będziesz chciał go wybrać w pojedynku snajperskim lub użyć szybkiego pobieg. Dla tych z was, którzy chcieliby zamknąć odległość, ostrzegaj! Podejście do jego obsługi jest również zaśmiecone wybuchowymi kopalniami. Po pokonaniu, podnieś i przeczytaj na nim odłamek i ponownie napisz Reginę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Wiceging na wzgórzu

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Obóz mobilny.

Nagroda: 2170 Eurodollars.

W tym celu zmierzysz się do ufortyfikowanego bunkra, jeźdzonego dronami, kopalniami i śmiertelnie cyberpsycho Russel Greene. Przed wejściem, zrzuć się z zwarciami i systemem zresetuj QuickHacks, ponieważ to znacznie ułatwi to.

Jeśli podążasz za tym, gdzie zbliżyliśmy się na mapie powyżej, istnieje tylne wejście, w którym będziesz mógł wyłączyć kamery bezpieczeństwa i poradzić sobie z dronami za pomocą krótkiego łyżki QuickHack. Jeśli tego nie masz, granaty emp i obrażenia elektryczne pomogą ci je zdjąć.

Pamiętaj, aby również strzelać lub wyłączyć system kamer i pamiętaj, czy zbliżasz się również z przodu, brama jeździ kopalniami wybuchowymi.

Stamtąd, jeśli Greene cię zauważy, szybko spadnie w kierunku twojej lokalizacji, z niesamowicie mocną strzelbą. Gdy celuje, skaczą na miejsce, a następnie skanuj. Jeśli jesteś w stanie mieć na niego oko i szybkie resetowanie systemu, bardzo szybko zejdzie.Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwacja na głuchych uszach

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Śródmieście Centralne.

Nagroda: 2850 Eurodollars.

Cedric Muller to cyberpsycho mieszkający na parkingu w pobliżu centrum centralnego. Udaj się, aby znaleźć zwłoki i wskazówki pozostawione po jego śladu. W końcu dojdziesz do odgrodzonego obszaru, pełen osłony i rozproszenia, abyś mógł użyć, gdy zmierzasz do Mullera.

Ponownie, resetowanie systemu QuickHack jest tutaj bardzo przydatne i w dół go w jednym uderzeniu, w przeciwnym razie zalecamy trzymanie go na odległość, ponieważ jego potężne wybuchy strzelby są niezwykle potężne. Wejdź z inteligentnym karabinem precyzyjnym lub karabinem snajperskim, aby szybko przejść przez okładkę. Jeśli potrzebujesz trochę wytchnienia, użyj szybkiego pachów, aby na chwilę podłączyć swoją broń.Po upadku będziesz w stanie znaleźć dwa odłamki, jeden na ciele Cedrica, a drugi na pobliskim zwłokach. Przeczytaj je oba, a następnie możesz zadzwonić do Reginy w celu uzyskania nagrody.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwujący Phantom of Night City

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Halsey i MLK.

Nagroda: 2850 Eurodollars.

Ten jest trochę dziwny, gdy poza Nocnym Centrum Zdrowia Behawioralnym Regina da ci pierścionek o cyberpsycho, Norio Akuhara. Udaj się na alejkę, a możesz go znaleźć na szczycie platformy.

Stamtąd misja pojawi się w Phantom of Night City. Akuhara ma niezwykle potężną katanę i porusza się bardzo szybko, więc polecamy wyciskanie jego ruchu i zbieranie go na zasięgu lub skorzystanie z porywanego systemu systemu.

Pamiętaj tylko, że jeśli używasz resetowania systemu, gdy jest on umieszczony na platformie, może to liczyć się jako śmiertelne zabójstwo. Liberalne wykorzystanie QuickHacks i próbuj utrzymać Akuharę na odległość, a nie będziesz mieć żadnych problemów.Zastąp odłamki jak zwykle, a będziesz mógł skontaktować się z Reginą w celu uzyskania nagrody, oprócz w pobliżu był całkiem niezły sprzęt.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Wicesing Kafe nadmorski

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Parque del Mar.

Nagroda: 2910 Eurodollars.

Ten cyberpsycho jest niezwykle niebezpieczny, jeśli zostaniesz zauważony, więc spakuj system resetowania z tobą QuickHack przed przyjściem. Gdy zbliżasz się do nadmorskiej kawiarni, zdejmij schody, gdzie będziesz mógł zobaczyć Dao Hyunh i zdejmij ją. Jeśli nie masz dostępu do resetowania systemu, rozważ swój najpotężniejszy karabin snajperski lub inne szybkie, aby zamknąć ją na miejsce.

Po tym, jak spadnie, z twojej pozycji, będzie zwłoki trzymające odłamek. Podnieś i przeczytaj. Następnie wróć do miejsca, w którym zdjąłeś Dao Hyunha i sprawdź jej ciało pod kątem odłamka. Panna młoda będzie również trzymała odłamek, który musisz przeczytać. Następnie napisz Regina o nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho List widokowy prawa

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Parque del Mar.

Nagroda: 2910 Eurodollars.

Ten cyberpsycho ma garaż, który jest wypełniony skrzelami z pułapkami, jeśli chcesz nie śmiercionośnej opcji, poruszaj się po tym małym labiryncie, zdalnie dezaktywując wszystkie lasery i kopalnie wybuchowe. W swoim podejściu znajdziesz Cyberpsycho Gaston Phillips.QuickHack go za pomocą resetowania systemu, jeśli to możliwe, jeśli nie, zbliżaj się z tępą bronią w zwarciu, ponieważ użycie pistoletu na tej arenie prawdopodobnie wyruszy z materiałów wybuchowych i zabije gaston hurtową.Uderza mocno, ale można go opanować, jeśli ostrożnie wyśmiewasz jego broń lub ruch za pomocą QuickHacks, kiedy możesz. Gdy zniknie, możesz odebrać kilka odłamków rozrzuconych na arenie i z jego ciała. Następnie użyj komputera, aby wypełnić misję.

Zadzwoń do Reginy, a potem będziesz na wesołej drodze.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho Rabaty za obserwację

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Rancho Coronado.

Nagroda: 2290 Eurodollars.

Chase Coley to kolejny cyberpsycho z dostępem do pancerza mocy, ale tym razem mamy przewagę na arenie, na której z nim walczymy. Skieruj się na górę, a wtedy szybko będziesz mógł zlokalizować Coleya. Podejdź do ukrycia i rzuć granatem EMP lub zwarcie, aby utrudnić jego umiejętności pancerza.

On wystrzeliwuje wam garnki z góry, z których będziesz mógł łatwo zejść z drogi i wystrzelić własne ujęcia z precyzyjnym karabinem lub podobnym rodzajem broni. Prawie się tu utknie, więc jest to łatwa strategia sera.

Po upadku będziesz chciał przeszukać ten obszar na trzy rzeczy;Odłamek na pobliskim zwłokę, odłamek samego Coleya i laptopa w budynku.Następnie będziesz mógł wysłać wiadomość do Reginy za swoją nagrodę.

Cyberpunk 2077 Cyberpsycho obserwacja zbyt mało, za późno

Odblokuj wymóg: Ratunek.

Najbliższy szybki punkt podróży: Hargreaves Street.

Nagroda: 2540 Eurodollars.

Ten cyberpsycho znajduje się w pobliżu obozowiska dla bezdomnych, które możesz zwiadować. Jeśli masz mod podwójnego skoku, szybko będziesz mógł wskoczyć na ogrodzenie na obwodzie, gdy pokazujemy. Poniżej. Tam spotkasz się z dwoma wieżami, które zalecamy szybko w trybie przyjaznym.

Pamiętaj więc, że Tamara Cosby wkrótce będzie za tobą. Jako netrunner będzie mogła używać na tobie szybkich. Nie jest szczególnie trudna, szczególnie z bliskiej odległości. Zalecamy więc, abyś poszedł w płonące pistolety, ponieważ to również zakłóci jej szybkie wyniki.

Ten jest bardzo łatwym usunięciem, zwłaszcza jeśli jesteś w stanie przeciwdziałać jej szybkimi warstwami starego niezawodnego resetowania systemu, który natychmiast ją wyciągnie. Stamtąd będziesz chciał odebrać odłamki rozrzucone w okolicy i z Cosby.

Następnie upuść Reginę wiadomość do nagrody.

How do you rate Cyberpunk 2077 Lokalizacje i strategie obserwacyjne Cyberpsycho ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *