Cyberpunk 2077 Lokalizacje mieszkalne i jak kupować mieszkania

Startseite » Cyberpunk 2077 Lokalizacje mieszkalne i jak kupować mieszkania
15. lutego 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Wiele Cyberpunk 2077 mieszkań zostały dodane po uwalnianiu w ramach 1.5 aktualizacja.

Za mieszkaniem otrzymujesz na początku gry, i bezpłatną kryjówkę Dogtown w Phantom Liberty DLC, Istnieją cztery dodatkowe apartamenty do znalezienia w czterech regionach miasta, z których każde rośnie koszty.

Chociaż „wynajmujesz” każdy, są one kupowane jednorazowo, co zasadniczo pozwalają kup mieszkanie i dając ci dostęp do swojego zapasu, zarabiaj Mieszkańcy mieszkań, i idź na romans W Cyberpunk 2077.

A także nowe Lokalizacje mieszkalne, Dla osób zadowolonych z mieszkania na początku gry możesz przeróbać swoje mieszkanie przez Strona internetowa Ezestates.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Jak kupić mieszkania w Cyberpunk 2077

Po załadowaniu zapisu po 1.5 aktualizacja, Otrzymujesz nowy typ Quest – Apartments – który pozwala na zakup nowych mieszkań lub remontu istniejącego w megabuildingu H10. W szczególności cztery nowe lokalizacje nazywane są „Welcome Home” i powinny pojawić się na ekranie.Uwaga: musiałeś ukończyć misję historii „grać na czas”, zanim będą dostępne.

W przypadku przygotowania można uzyskać dostęp do wszystkich mieszkań i remontów za pośrednictwem strony internetowej EZESTATES. Aby to zrobić, odwiedź pierwsze mieszkanie podane w ramach historii w Megabuilding H10 i zbadaj komputer.

Znajdziesz to między drzwiami wejściowymi a łazienką (z których ten pozwala zmienić swój wygląd od 1.5 aktualizacja).Tam wybierz ezestates w prawym dolnym rogu.Domyślnie pokaże cztery nowe apartamenty, ale możesz wybrać „remonty” po lewej stronie.Każda renowacja wynosi 10 000 USD – choć za te pieniądze zalecamy umieszczenie go w kierunku zupełnie nowego mieszkania, w którym można już żyć, a jedno jest pod wspornikiem cenowym…

Cyberpunk 2077 Lokalizacje i koszty mieszkania

Poza początkowym w megabuilding H10 i bezpłatna kryjówka Dogtown w Phantom Liberty DLC, są cztery inne Lokalizacje mieszkalne w Cyberpunk 2077:

  • Northside, Watson (5000 $)
  • Japantown, Westbrook (15 000 $)
  • The Glen, Heywood (40 000 $)
  • Corpo Plaza, centrum miasta (55 000 USD)
Oprócz strony internetowej EZESTATES, można je znaleźć w grze, wybierając odpowiednie zadanie w dzienniku (Apartamenty ma teraz swoją własną kartę) lub podczas przeglądania mapy użyj filtra niestandardowego, aby pokazać „mieszkanie do wynajęcia”.

Jeśli odwiedzasz osobiście, śledź pracę w odpowiedniej lokalizacji i wchodzą w interakcję z podkładką przy drzwiach.Zakładając, że masz wystarczające kredyty, twój nowy dom jest twój.Nawet jeśli „wynajmujesz”, jest to opłata jednorazowa – skutecznie czyni ją twoją przez resztę gry. Nie ma również limitu liczby nieruchomości, które możesz wypożyczyć – więc jeśli masz pieniądze, możesz „wynająć” je wszystkie.

Cyberpunk 2077 Lista buffów mieszkalnych

Oprócz zapewnienia miejsca, w którym można uzyskać dostęp do wspólnej zapasów, buffy są również dostępne z następujących interakcji:

  • Prysznic: Status „odświeżony” przez godzinę (regeneruje zdrowie podczas walki do 60%; wzrasta ponad 20% wraz z zaletą regeneracji)
  • Spanie: Stosuje status „wypoczynku” przez godzinę (+20% umiejętności XP) i regeneruje zdrowie
  • Kawa parzenia: Status „energetyzowany” przez godzinę ( +25% maks. Stamina, +30% wytrzymałości regeneru)

Chwyć potrzebne buffy i ciesz się Night City!

How do you rate Cyberpunk 2077 Lokalizacje mieszkalne i jak kupować mieszkania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *