Cyberpunk 2077 Mantis Blade Locations and MODS

Startseite » Cyberpunk 2077 Mantis Blade Locations and MODS
15. lutego 2024
6 minutes
60

By Jhonny Gamer

Modladki są rodzajem cyberwagi, w którym możesz podać V Cyberpunk 2077.

Po wszczepieniu Mantis Blades w ciele V, będziesz mógł przymocować swoich wrogów serią potężnych ostrzy, które można poprawić dzięki użyciu Mods Blade Mantis.

Jeśli masz ochotę na parę ostrzy Mantis w Cyberpunk 2077, Następnie sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć parę Darmowe legendarne ostrza Mantis, co z pewnością da ci przewagę nad twoimi wrogami.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony na ścieżkach życia i atrybuty.

Mantis Blades i Rarity różnica w Cyberpunk 2077

Mantis Blades to jedno z czterech cyberwacznie dostępnych dla twoich ramion Cyberpunk 2077 i są doskonałym wyborem dla jednego gniazda na ramię cyberprzestępczości.Po zainstalowaniu ostrzy Mantis będziesz mógł ich użyć zamiast typowego ataku w zwarciu, aby dostarczyć wrogowi serię potężnych ciosów.Istnieją trzy różne poziomy rzadkości dla łopat Mantis – rzadkie, epickie i legendarne.

Rzadkość Mantis Blades decyduje o cenie, Street Credit poziom wymagany do ich użycia i liczby modów można zastosować.

Poziom kredytu ulicznego, którego potrzebujesz dla każdego poziomu rzadkości łopat Mantis, to:

  • Rzadki – poziom 20
  • EPIC – poziom 25
  • Legendarny – poziom 45


Oprócz ceny różnice między poziomami rzadkości dla łopat Mantis są takie, które można zastosować do nich.

Rzadkie ostrza modliszki pozwalają na zastosowanie modę Modlade Edge Mods, Mody Epic Mantis Blade pozwalają na zastosowanie dwóch modów – Mod Edge i Modor Rotor Blade Modor. Wreszcie, legendarne łopatki Mantis mają trzecie gniazdo modowe, które może pomieścić dowolny mod bary Mantis.

Mantis Blades Lokalizacja: Jak zdobyć ostrza Mantis Cyberpunk 2077

Możliwe jest znalezienie łopat modliszki poprzez grabież niektórych pudełek w całym mieście, Ale najłatwiejszy sposób na wyposażanie się w parę ostrzy Mantis Cyberpunk 2077 to odwiedzić RipperDoc. To powiedziawszy, możesz znaleźć bezpłatną parę legendarnych ostrzy Mantis, które wyjaśniamy w następnym rozdziale.

W całym mieście Night City jest 14 rozrzuconych i każdy z nich zaoferuje sprzedaż zestawu Mantis Blades, z ceną zależną od rzadkości ostrzy, co również różni się w zależności od RipperDoc do RipperDoc. Należy zauważyć, że nie wszystkie RipperDoc sprzedają ostrza modliszki, więc jeśli chcesz parę, upewnij się, że odwiedź odpowiedni RipperDoc.Below you find a list of all the Ripperdocs in Night City, along with the price and rarity of the Mantis Blades they offer:

Cena lokalizacji
Centrum miasta – centrum miasta Legendarny 100350
Heywood – Wellsprings Legendarny 100350
Pacifica – West Wind Estate Nie dotyczy Nie dotyczy
Santo Domingo – Arroyo Nie dotyczy Nie dotyczy
Santo Domingo – Rancho Coronado Nie dotyczy Nie dotyczy
The Badlands – Mobile Camp Nie dotyczy Nie dotyczy
Watson – Kabuki Rzadki 15350
Watson – Kabuki Rzadki 15350
Watson – Kabuki Rzadki 15350
Watson – Little China – Viktor (1) Rzadki 15350
Watson – Northside Rzadki 15350
Westbrook – Charter Hill Rzadki 15350
Westbrook – Japantown Rzadki 15350
Westbrook – Japantown – Fingers (2) Nie dotyczy Nie dotyczy

Oku.

2 – Jeśli skrzywdzisz palce podczas misji głównej, przestrzeń pomiędzy, Nie będziesz w stanie skorzystać z jego usług RipperDoc.Jak uzyskać bezpłatne legendarne ostrza Mantis Cyberpunk 2077

Jeśli chcesz parę ostrzy Mantis w Cyberpunk 2077, ale nie masz ochoty się rozstać z żadnym z twoich wir, Następnie możesz łatwo odebrać parę legendarnych ostrzy Mantis, gdy uzyskasz pełny dostęp do Night City w Akcie 2.

Aby znaleźć te legendarne ostrza, musisz udać się do Nocnego Centrum Zdrowia Behawioralnego, które można łatwo znaleźć w Corpo Plaza. Aby szybko go dotrzeć, możesz szybko podróżować do Halsey & MLK, a następnie przejdź do skrzyżowania drogowego bezpośrednio na wschód od tego szybkiego miejsca podróży.

Udaj się do tej lokalizacji.

Gdy tam będziesz, spaceruj po lewej stronie głównego wejścia do behawioralnego centrum zdrowia, a zobaczysz drzwi z żółtymi prętami.


Znajdź to wejście.

Jeśli po raz pierwszy odwiedzisz ten obszar, otrzymasz telefon od Reginy Jones, aby opowiedzieć o członku Tiger Claw ulegającym cyberpsychozie, który odblokuje obserwację cyberpsycho: Phantom of Night City.

Norio Akuhara może być trudnym wrogiem do walki, zwłaszcza jeśli jesteś niski poziom, ale nie musisz z nim walczyć, aby złapać te ostrza modliszki.

Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do tego małego obszaru, Akuhara zostanie rozproszona przez innego wroga, dając ci czas na ucieczkę po prawej stronie alei, gdzie w pobliżu martwego ciała znajdziesz pudełko przedmiotów.


Będzie rozpraszany przez kilka ważnych sekund.

Szybko zrabuj to pudełko, a następnie zabraknie tego obszaru – będziesz teraz dumnym właścicielem parę legendarnych ostrzy Mantis.


Możesz szybko pobiec do tego pudełka i zrabować legendarne ostrza Mantis.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić każdy RipperDoc w Night City i zainstalują ostrza za darmo.Mods Mantis Blade i gdzie je znaleźć Cyberpunk 2077

Istnieją dwa rodzaje mobów dostępnych dla ostrzy Mantis Cyberpunk 2077 – Mantis Blade Edge i Mantis Blade Rotor, który zwiększy prędkość ataku twoich ostrzy.Krawędź ostrza Mantis zmienia jednak rodzaj obrażeń zadanych przez twoje ostrza. Istnieją cztery różne rodzaje uszkodzeń, jakie mogą zadawać ostrza Mantis – fizyczne, termiczne, chemiczne i elektryczne.Mody te można kupić z różnych RipperDocs rozrzuconych po całym mieście Night, chociaż dostępne zapasy będą zależeć od odwiedzanego przez RipperDoc, a także można znaleźć mody, plądrując ciała twoich wrogów lub pudełka.

Możesz także stworzyć własne mody Blades Mods, jeśli znasz specyfikacje, które można również kupić od RipperDocs, i mieć odpowiednie komponenty.Baw się dobrze, wycinając ludzi z twoimi łopatkami modliszki Cyberpunk 2077!

How do you rate Cyberpunk 2077 Mantis Blade Locations and MODS ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *