Cyberpunk 2077 na stadionie: pakiet niespodzianek, który jest porównywalny z serią x

Startseite » Cyberpunk 2077 na stadionie: pakiet niespodzianek, który jest porównywalny z serią x
15. lutego 2024
9 minutes
37

By Jhonny Gamer

Cyberpunk 2077-Jedna z największych gier z 2020 roku, a także jedna z najbardziej kontrowersyjnych, zwłaszcza dlatego, że w konsolach ostatniej generacji doświadczenie jest dla najmniejszych. Maszyny nowej generacji trafiają lepiej, ale jest też inny pretendent do rozważenia: platforma Stadia Stadia Stadia Google. Im bliżej spojrzeliśmy na port Stadia, tym bardziej interesujący się stał się, i w rzeczywistości istnieją scenariusze, które dostarczają ulepszone wizualizacje w stosunku do serii Xbox X Wykonanie gry.

Dojście do tych wniosków i uzyskanie potrzebnych danych było problematyczne. W obecnej sytuacji Covid upewnianie się, że gramy w Stadia w najlepszym wydaniu, gdy nasze domowe połączenie internetowe nie gra w piłkę, jest trochę wyzwaniem. Możesz uzyskać pełną historię w osadzonym filmie poniżej, ale wystarczy powiedzieć, że po wyjściu do wież komórkowych, olinowaniu przenośnego systemu przechwytywania samochodów, a następnie spędzającym miejsce na publiczne miejsce Wi-Fi o wadze 200 Mb / s, w końcu udało nam się zdobyć solidny rock solidny, potrzebowaliśmy połączenie o wysokiej przepustowości. I wiedzieliśmy, że połączenie było dobre dzięki raczej doskonałym Stadia ulepszona Rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, która zawiera kilka przydatnych funkcji, takich jak możliwość wymuszania najwyższej jakości strumienia, monitorowanie statystyk przepustowości i wiele, wiele więcej. Pomimo trudnego środowiska testowego, dzięki temu rozszerzeniu wiedzieliśmy, że nasze opóźnienie w sieci wynosiło zaledwie 14 ms i że spośród 132 -minutowej sesji przechwytywania zaledwie 140 klatek zostało zrzuconych, z 8.28 gigabajtów spożywanych na godzinę. Stadia Enhanced potwierdziła również odpowiedni strumień wideo 4K za pomocą optymalnego systemu kompresji VP9.

Jeśli chodzi o sam port, myślę, że jest tu jeden kluczowy. Podczas gdy doświadczenie konsoli najlepiej cieszyć się na maszynie nowej generacji, najważniejsze jest to, że nadal grasz w wersję konsoli z ostatniej generacji, z dużą ilością kompromisów wizualnych. Cyberpunk 2077 na stadionie to inny czajnik ryb: Cd Projekt Red nawet przyniósł osobnego programistę, aby dostarczyć port – QLoc – który wcześniej obsługiwał Dark Souls Remastered, Hellblade on Switch i wersje PC of of of Mortal Kombat 11 i niesprawiedliwość 2. Wyniki są intrygujące, co najmniej.


Cyberpunk 2077 na stadionie porównywane i kontrastowane z doświadczeniem Xbox Series X – i jest to znacznie bliżej, niż mogłoby się wydawać.

Przede wszystkim, podobnie jak seria X, istnieją tryby jakości i wydajności, celowanie odpowiednio 30 klatek na sekundę i 60 klatek na sekundę. Jak można się spodziewać, rozdzielczość jest niższa w obu scenariuszach na platformie streamingowej. W trybie jakości, jak sądzimy. Tymczasem tryb wyższego stopnia ramki widzi znacząco zakres Microsoft 1080p-1620p. To okno wydaje się zbyt ciasne na stadionie i być może rozdzielczość może być wyższa w niektórych scenariuszach, ale żaden z naszych obrazów testowych nie może trafić w prawdopodobne górne granice 1080p. Z pewnością tryb wyższego stopnia ramki wygląda znacznie bardziej rozmyte – ale rozdzielczość nie jest tutaj pełną historią.

Największą różnicą jest zdecydowanie poziom szczegółowości, w którym seria X i stadia często występują na bardzo różne sposoby, a platforma przesyłania strumieniowego jest w stanie dostarczyć więcej szczegółów w niektórych scenariuszach (często dramatycznie), podczas gdy seria X jest w stanie zaoferować więcej w innych. Istnieją pewne dowody sugerujące, że Stadia ma również większą pamięć podręczną tekstur, ponieważ niektóre przypadkowe przedmioty wydają się uzyskiwać rozwiązywanie sztuki wyższej jakości w niektórych sytuacjach. Jakość cienia jest podobnie mieszana: ponownie, ogólnie mówiąc, Xbox Series X wydaje się mieć cienie wyższej jakości, ale dalsze cienie odległości wykazują poprawę stadionów. Tymczasem rozdzielczość oświetlenia objętościowego jest wyraźnie ocena lub dwie wyższe w serii X, najbardziej zauważalne ze względu na blokowe artefakty wokseli, które można zobaczyć.

Pod względem wydajności, seria X ma przewagę nad stadionem, ale w niektórych scenariuszach jest znacznie bliżej, niż mogłoby się wydawać. Po pierwsze, oba interpretacje gry są ukierunkowane na 30 klatek na sekundę z ich trybami jakości – i ogólnie rzecz biorąc, oba to osiągają. Różnica polega na tym, że seria X jest na ogół bardziej stabilna, ze spójnym ustalaniem ramek 33MS, coś, czego moje doświadczenie na stadionie nie mogło się dopasować. Motion Blur do pewnego stopnia ukrywa ją jąkanie, ale choć wystarczająco przyzwoite i znacznie poprawione w stosunku do biednych wersji z ostatniej generacji gry, nie jest tam całkiem tam. Opóźnienie z systemu opartego na chmurze jest również bardziej zauważalne przy 30 klatkach na sekundę – ale dostosowujesz. Domyślnie Stadia działa w trybie wyższej ramy, który zamiast tego kieruje 60 fps. Tak, istnieje deficyt rozdzielczości, ale istnieje wyraźna, zauważalna poprawa opóźnienia wejściowego, mimo że faktyczna wydajność wynosi głównie na terytorium 45-55 fps – w większości wolniej niż seria X, ale zaskakująco blisko w niektórych scenariuszach w niektórych scenariuszach.


Xbox Series X

Stadia
Nasza pierwsza łamigłówka. Stadia poprawiła tekstury w samochodach, co wygląda jak dodatkowe źródło światła oraz więcej szczegółów (narzędzia po prawej). Detale zewnętrzne są wyższe na stadionie, chociaż liście są bardziej gęste w serii X. Ciekawe, prawda?.

Xbox Series X

Stadia
Liście bardziej gęste w serii X? Cóż, może nie – różnica tutaj jest surowa.

Xbox Series X

Stadia
Ten pogląd z pierwszej misji jest w rzeczywistości błędem specyficznym dla trybów jakościowych na stadionie i serii X – ale pokazuje, że Volumetrics oparty na wokselach działa w niższej rozdzielczości na stadionie. Nie tak dramatyczne w scenariuszu, który nie jest wdrażany, ale zdecydowanie jest na korzyść serii X.

Xbox Series X

Stadia
Wszystkie nasze ujęcia pochodzą z trybu jakości. Stadia wydaje się działać między 1440p a 1584p, podczas gdy seria X jest również dynamiczna, między 1620p a 1800p.

Xbox Series X

Stadia
To niewielki punkt, ale podejrzewamy, że proceduracyjnie generowane bałagan (tj. Rząd.

Xbox Series X

Stadia
Na pierwszy rzut oka, stadia wygląda tutaj jak wersja serii X o niższej rozdzielczości, ale Microsoft Machine ma trochę bardzo odległych szczegółów.

Xbox Series X

Stadia
Jednak w tym punkcie widzenia brakuje wielu szczegółów w serii X – Lampposts, detale mostu itp. Jednak ponownie wydaje się, że seria X ma więcej liści w odległości od prawej strony.

Xbox Series X

Stadia
Cienie odległości widoczne na budynku po lewej wydają się faworyzować Stadia, co również wykazuje więcej szczegółów.

Xbox Series X

Stadia
Zbliża się jakość cienia, która zwykle jest ostrzejsza w serii X.

Uruchom narzędzie porównawcze

Włącz JavaScript, aby korzystać z naszych narzędzi porównawczych.

Podsumowując, wykonanie stadia Cyberpunk 2077 działa w niższej rozdzielczości niż Xbox Series X, chociaż jego tryb jakości zapewnia wyższą liczbę pikseli niż PlayStation 5. Konsola Sony jest nadal miejscem, w którym można znaleźć najbardziej konsekwentne doświadczenie o wysokiej zawartości ramki, ale port Stadia ma własne zalety. Porównuje bardzo pozytywnie z wersją serii, aw wielu scenariuszach wydaje się, że jest w stanie dostarczyć więcej szczegółów niż jakakolwiek kompilacja konsoli – z pewnością dopóki nie dotrą na zamówienie plastry nowej generacji. W międzyczasie Stadia wygląda dobrze, ponieważ dom przenoszenia ze znanym rodowackim wziął bazę kodową i dostarczył na zamówienie wersję gry dla systemu, czego konsole nowej generacji jeszcze nie mają.

Ale jest w tym coś więcej – istnieją pojęcia dostępności i dostępności. W tej chwili nie możemy polecić Cyberpunk 2077 do gry w systemach ostatniej generacji, podczas gdy bariera dla wjazdu dla naprawdę przyzwoitego wrażenia na PC może również okazać się trudne dla wielu – komputer z grą z procesorem sześciorakim/12 wątków i nowoczesnym procesorem graficznymI to nie jest tanie. Stadia nie jest idealnym rozwiązaniem, ale nie musisz kupować nowej konsoli, aby ją odtwarzać, działa dobrze na laptopie lub telefonie – potrzebujesz przyzwoitego połączenia internetowego. Mój nie przecinał musztardy (pomimo pozornie przekraczającej specyfika. Mając to na uwadze, podejrzewam, że większość ludzi, którzy spełniają wymaganie specyfikacji Stadia, otrzyma całkowicie rozsądne doświadczenie (chociaż spór z innymi użytkownikami z tego samego połączenia zawsze będzie problemem).

Interesujące jest również to, że zarówno tryby jakości, jak i wydajności w Cyberpunk 2077 są dostępne, niezależnie od tego, czy masz subskrypcję stadia pro, czy nie. Rzeczywiste strumieniowanie 4K jest nadal rezerwatem poziomu premium, ale tryb jakości super próbuje do 1080p dla użytkowników niebędących PRO-i działa. Tylko obecność przełącznika w grze jest też postęp: byłem sfrustrowany przez porty stadialne, takie jak Red Dead Redemption 2, które zmusiło cię do gry w trybie wyższej wierności przy 30 klatkach na sekundę na ekranie 4K, nawet jeśli wolisz grać na 1080p z wyższym stopniem ramki. Mamy nadzieję, że przełączniki w grze stanie się normą w sprawie tytułów stadionów.

W zeszłym roku spojrzeliśmy na Cyberpunk 2077 działający na konsolach PS5 i serii Xbox i wspomniałem, że wersja Stadia była warta obejrzenia. Moje krótkie praktyczne tam skłoniło mnie do głębiego zagłębienia o ten utwór i cieszę się, że to zrobiłem. Choć kontrowersyjne na wiele sposobów, Cyberpunk 2077 to gra wysokiej jakości, ale wymaganie sprzętu, aby uzyskać dobre wrażenia, jest wyraźnie uciążliwe. W tym miejscu systemy chmur, takie jak Stadia, oferują wyraźną przewagę – i choć nie jest idealna, jakość tego portu jest zdecydowanie bardzo przyzwoita.

How do you rate Cyberpunk 2077 na stadionie: pakiet niespodzianek, który jest porównywalny z serią x ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *