Cyberpunk 2077 Najlepsza broń, w tym najlepsze karabiny szturmowe, karabiny snajperskie i strzelby

Startseite » Cyberpunk 2077 Najlepsza broń, w tym najlepsze karabiny szturmowe, karabiny snajperskie i strzelby
15. lutego 2024
13 minutes
41

By Jhonny Gamer

O ile wybierać odpowiedni wybór dialogów lub inwestowanie w umiejętności hakowania może prowadzić do większej liczby tras pacyfistycznych, to, co najlepsze Cyberpunk 2077 Broń Zawsze będę miał plecanie, gdy sytuacje nieuchronnie pójdą na południe.

Jest ich mnóstwo rozrzuconych przez cały noc miasta. Prawie wszyscy wrogowie upuszczają ich jako łup po śmierci, ale znalezienie potężnej broni wymaga dodatkowej pracy nóg, zwłaszcza jeśli wybierasz legendarną i kultową broń.

Ta lista zawiera broń dla każdej kategorii, którą można uzyskać zarówno wcześnie, jak i późno Cyberpunk 2077.

Pamiętaj o tym Statystyki i rzadkości mogą się różnić w zależności od obecnego poziomu Kiedy wybierasz niektóre z tych broni, a także ilość gniazd modów. Ale możliwe jest je ponownie przenieść, zapisując grę przed podniesieniem jej i ładowania, dopóki nie będziesz zadowolony z wyniku.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony najlepsze Cyberpunk 2077 zbroja i odzież, XP i poziomowanie i zarabianie pieniędzy.

Cyberpunk 2077 Wyjaśniono broń tworzenia i modernizacji

Zanim przejdziemy do kategorii, a także statystyki i rzadkości różniące się, gdy zbierasz te broń, którą możesz przeczytać, oszczędzając przed ręką (jak wspomniano powyżej), pamiętaj, że wybranie jednej z tych broni nie oznacza, że będziesz, że będzieszutknęły ze swoich statystyk na zawsze.

Zawsze sprawdź, czy nie ma żadnych szczelin, które można następnie dostosować do woli z wszelkimi fajnymi modami, które znalazłeś, a także zakresy i kagańce. Ale jeśli naprawdę chcesz (dosłownie) przenieść je na wyższy poziom, możesz faktycznie ulepszyć je w menu rzemieślniczym.

W tym celu zalecamy inwestowanie punktów w umiejętności techniczne i odblokowanie zdolności w drzewie umiejętności tworzenia.Zawsze miej oko na wymagania – na przykład będziesz mógł tworzyć legendarne plany, gdy będziesz na poziomie 18, odblokowując umiejętności rzemieślnicze Edgerunner. Jeśli zdarzy ci się, że masz niskie zasoby tworzenia, sprawdź dla nich lokalnego dostawcę – są one zwykle dość tanie.

Po zakończeniu, oto nasze najlepsze zalecenia dotyczące broni według kategorii…

Cyberpunk 2077 Najlepsze rekomendacje dotyczące karabinów precyzyjnych

Karabiny precyzyjne mogą wydawać się dziwnym wyborem w grupie, ale niosą dużo siły ognia – po prostu nie próbuj ich używać jak broń automatyczną, ponieważ prezentują najwięcej swoich możliwości, gdy ładujesz każdy strzał.

M-179E Achilles

Rzadkość: Epicki.

Detale: To potężna broń, którą można dodatkowo zwiększyć za pomocą szczelin. Zawsze upewnij się, że ładuje swój ogień, aby uwolnić mocniejszy strzał niż zwykle.

Jak dostać się do: Możesz uzyskać karabin M-179E Achilles Precision na różne sposoby. Dla nas było to część łupu od wroga, więc istnieje szansa, że pojawi się dla ciebie podczas gry.

Ale można również znaleźć plan na dachu zaświatów (wspinanie się po ogrodzeniu i na wyższy dach z klatką piersiową na jego dalszym końcu) oraz w sklepie z bronią w centrum miasta.

Z Halsey i MLK Fast Travel Point, po prostu przejdź przez ulicę, aż skierujesz się do windy – wybierz czwarte piętro i wejdź do sklepu karabinów i pistoletów. Cena będzie się różnić w zależności od twojego poziomu.

Wdowmaker

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Detale: To jest interesujący. W rzeczywistości wystrzeliwuje dwa pociski na strzał, a także zadawanie uszkodzeń chemicznych, które mogą prowadzić do trucizny. Zalecamy odebranie wdowmakera, nawet jeśli nie lubisz karabinów precyzyjnych – ten może zmienić zdanie.

Jak dostać się do: Karabin Precision wdowmaker można znaleźć podczas misji Ghost Town z Panamem. Pamiętaj, że możesz przegapić szansę złapania tej broni, jeśli nie zgodzisz się na pomoc w jej zemście.

Jeśli go zaakceptowałeś, to Storm Nash’s Base, a po zakończeniu bitwy możesz zwabić broń z jego ciała.

Cyberpunk 2077 Najlepsze rekomendacje karabinów snajperskich

Akcja w Cyberpunk 2077 może być czasami chaotyczny, ale to nie znaczy, że nie możesz zabrać ze sobą karabinu snajpera.

Jak zwykle strzały w głowę będą tutaj chlebem i masłem, ale na wypadek, gdybyś przegapił cel, w większości przypadków obrażenia żywiołowe powinny wystarczyć, aby dokończyć zadanie.

Ashura

Rzadkość: Rzadki.

Detale: Ta broń ma funkcjonalność inteligentnych linków, a także wysokie obrażenia termiczne i szansę na spowodowanie oparzenia wrogom.

Jak dostać się do: Karabin snajperski Ashura można uzyskać podczas pickupu, misji dość wcześnie w grze, co sprawia, że jest to świetna broń. Wewnątrz obiektu Maelstrom, tuż przed tym, jak zaczniesz sprawdzić, czy sejf na podłodze, tuż obok wpisu Codex. Wewnątrz znajdziesz Ashura.

Overwatch

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Detale: To jedna z najlepszych broni, jakie możesz uzyskać w grze, i zawsze trzymamy się. Jest świetny do strzałów w głowę dzięki mnożnikowi obrażeń w głowie, jest wyposażony w zwiększoną prędkość przeładowania i niestandardowy tłumik z nietope.

Nawet jeśli nie masz pewności co do twoich umiejętności snajpowania, wizjer Overwatch używa, stąd nazwa.)

Jak dostać się do: Overwatch karabin snajperski można uzyskać podczas jeźdźców na burzy, jednej z misji Panamu. Do końca, gdy siedzi na motocyklu, powie „ostatnia rzecz: twoja rekompensata” i będziesz miał zadanie chwycić broń.

Cyberpunk 2077 Najlepsze rekomendacje pistoletu

Pistolety mogą nie być głównym wyborem dla wielu, ale te Cyberpunk 2077 noś wiele ukrytego potencjału, co daje szybką i potężną broń, która może wytrzymać kilka grup wroga bez wzdłuż.

Lizzie

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Detale: Nie możemy wystarczająco polecić tej broni. Nie tylko niesie uszkodzenia termiczne, ale może być również naładowane w celu uwolnienia wielu strzałów jeden po drugim, podobnie jak karabiny precyzyjne. Zawiera także mnożnik obrażeń od strzału w głowę i szansę na spalenie wrogów.

Jak dostać się do: Ten potężny pistolet można znaleźć podczas automatycznej miłości głównej pracy. Tuż przed spotkaniem z Judy (zobaczysz czerwony pokój serwerowy) Odwróć się w stronę graffiti na ścianie – Lizzie czeka na odebranie na rogu stołu.

Skippy

Rzadkość: Epic/kultowy.

Detale: To naprawdę potężna pistolet specjalizuje się w uszkodzeniu wstrząsu, ale jest w funkcji inteligentnego linku, w którym naprawdę świeci – ciągłe rozmowy może być korzyścią lub klątwą, w zależności od tego, jak wielki jesteś fanem Rihanny.

Jak dostać się do: Zobaczysz pracę poboczną na południe od College St. Szybki punkt podróży i lekko na północny zachód od pracy broni. W okolicy jest dość krótka uliczka, a jedynym zadaniem jest zbliżenie się do ciała obok walizki.

Chwyć Skippy i wykonaj dość osobliwe kroki, aby to ustawić. Możesz wybrać między dwoma trybami strzelania dla jego funkcji inteligentnych linków, co oznacza, że broń automatycznie wyceluje w głowę lub na kończyny ciała, sklasyfikowane odpowiednio jako Stone Cold Killer i kochający szczeniak. Poziomy broni skaluje się z graczem i nosi dwa gniazda modów.

Malorian Arms 3516

Rzadkość: Legendarny/kultowy.

Detale: Malorian Arms 3516 to, w dół, jedna z najlepszych broni Cyberpunk 2077. Jest szybki, niezawodny i tak stylowy jak jego były właściciel.

Jest wyposażony w funkcjonalność rykochet, mnożnik uszkodzeń termicznych i mnożnik uszkodzeń strzału w głowę, a także cztery gniazda modowe na wypadek, gdybyś chciał, aby był jeszcze mocniejszy. Wreszcie, atak V w zwarciu V zmieni się, podczas gdy trzymasz pistolet, robiąc łuk ognia lewym ramieniem.

Jak dostać się do: Ta broń można uzyskać pod koniec Chippin 'in (jedna z misji Johnny’ego) i nie martw się o brak. Po prostu przejdź do Ebunike z Rogue i pokonaj Graysona. Następnie będziesz mógł chwycić ramiona Malorian 3516 z ziemi.

Cyberpunk 2077 Najlepsze zalecenia dotyczące broni broni broni

Podobnie jak w pistoletach, nie powinieneś nie doceniać pistoletów podmokowych. Ich szybki ogień i rozłożone pociski mogą cię przeznaczyć, zwłaszcza z wysokimi krytycznymi i żywiołowymi obrażeniami.

Fenrir

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Detale: Nie tylko ma schludny wygląd, ale jest to potężna broń, zwłaszcza na początku gry. Ma funkcjonalność rykochet, a także uszkodzenia termiczne, a także zwiększony wpływ na kule i zmniejszone rozprzestrzenianie się. Po prostu pamiętaj o wysokim odrzucie.

Jak dostać się do: Ta broń wymaga wykonania pracy pobocznej, która zostanie oznaczona na mapie z aktu 1. Na północnej stronie Watson w pobliżu doków znajdziesz mnicha przemawiającego do siebie.

Porozmawiaj z nim, aby rozpocząć zadanie, a następnie szturmować siedzibę Maelstrom. Kiedy już się skończy, porozmawiaj z bratem i tuż nad stołem oprócz niego, znajdziesz Fenrir.

Prototyp: Shingen Mark v

Rzadkość: Legendarny/kultowy.

Detale: To jest waleta wszystkich transakcji. Ma funkcjonalność inteligentnego łącza, uszkodzenia termiczne, zarówno wysokie przypadki krytyczne, jak i szkody, a także mnożnik uszkodzeń strzałów w głowę.Jak dostać się do: Ta broń można znaleźć w pojemniku z numerem 667 w Arasaka Industrial Park. Zalecamy odebranie tego po głównej misji, która obejmuje wspomnianą lokalizację.

Z szybkiego punktu podróży idź w kierunku tego głównego wejścia (które jest tuż przed wspomnianym punktem kontrolnym) i idź prosto. Pamiętaj, że czekali na nas wrogowie, ale w zależności od twojego poziomu nie powinno być trudno przez nie przejść.

Gdy zbliżasz się do dalszego końca, spójrz na prawą stronę, aby znaleźć otwarty pojemnik. Dezaktywuj wybuchową kopalnię albo hakując lub robiąc to ręcznie, i chwyć prototyp: Shingen Mark v wewnątrz.

Cyberpunk 2077 Najlepsze rekomendacje karabinów szturmowych

Karabiny szturmowe mogą początkowo wydawać się dość standardowe, ale kiedy zobaczysz je w akcji z funkcjami Ricochet lub Smart Link, gwarantują się najlepszym wyborem podczas strzelanin.

M251S Ajax

Rzadkość: Rzadkie.

Detale: Ten karabin szturmowy zawiera funkcję rykochet, a także szczeliny dla zakresu.

Jak dostać się do: Karabin szturmowy M251S można znaleźć podczas automatycznej miłości głównej pracy w Akcie 2. W pewnym momencie zmierzysz się z Woodmanem, choć pamiętaj, że to spotkanie może iść na różne sposoby.

Jeśli będziesz musiał z nim walczyć, nie martw się, ponieważ nagroda będzie dość potężną bronią w zapasie.

Podzielone stoimy

Rzadkość: rzadka/kultowa.

Detale: Podzielony, że stoimy, nosi funkcję łącza Smark, która jest zawsze doskonałym narzędziem, ale obejmuje również uszkodzenia chemiczne oraz szanse na krytyczne i truciznę. Jest tam też gniazdo modowe dla dodatkowego bonusowego chaosu.Jak dostać się do: Podzielony, który stajemy, karabin szturmowy można znaleźć podczas pracy z boku stadionu, dla którego powinieneś już ukończyć granie na czas.

Ta misja ma serię kroków – będziesz uczestniczyć w czterech strzelaninach z celem 44 celów, które należy usunąć.

Ale zanim każdy z nich wypijesz strzał. Z naszego doświadczenia wynika, że nie wpłynęło to tak bardzo na nasze strzelanie, tylko na wizję, ale powinno być wystarczająco proste. Po zakończeniu wróć do NPC, a otrzymasz karabin szturmowy jako nagrodę.

Cyberpunk 2077 Najlepsze zalecenia dotyczące strzelby

Jest interesująca różnorodność, jeśli chodzi o strzelby Cyberpunk 2077. Niektóre z nich są bardziej lekkie i można je nakręcić kilka razy w krótkim czasie, ale inne, liczące się z możliwościami Ricochet lub Smart Link, mogą naprawdę zmieniać sytuacje na twoją korzyść z brutalną siłą.

M2038 Taktyk

Rzadkość: Legendarny.

Detale: Taktyk M2038 jest pełen funkcji rykochet, czterech gniazd modów i wysokie uszkodzenia termiczne, które mogą prowadzić do spalania.

Jak dostać się do: Można znaleźć tę broń w klatce piersiowej w kryjówce wroga. Biorąc punkt kontrolny Longshore South Fast Travel jako odniesienie, skieruj się na południe w kierunku wielkich trzech „domów” na mapie i zmierzy się z North. Natychmiast otrzymasz zawiadomienie o działalności przestępczej.

Albo zdejmij, albo prześladuj się i wspinaj się po żółtych schodach po prawej stronie wokół środka kryjówki. Wspinaj się, skieruj się do drugiej strony, a zobaczysz klatkę piersiową tuż przed końcem dachu, ukryta za dużym pudełkiem z anteną na górze.

BA Xing Chong

Rzadkość: Legendarny/kultowy.

Detale: BA Xing Chong strzela do rund wybuchowych i łączy się z nimi funkcjonalność Smart Link. Z wyjątkiem wysokiej szansy na szkody krytyczne, a także krwawienie. Co najważniejsze, ma wyższy DPS niż zwykła strzelba. Pamiętaj tylko, że musisz mieć zdolność techniczną na poziomie 18, aby odblokować zdolność rzemieślniczą Edgerunner, która pozwala V na tworzenie legendarnych przedmiotów.

Wymagania: To jedna z najpotężniejszych strzelb w Cyberpunk 2077, ale ma duży haczyk. To tylko plan i możesz go złapać dopiero po pobiciu głównej historii (ostatni szef da ci kartę dostępu).Opcja alternatywna: Możesz uzyskać mniej fantazyjną wersję tej strzelby w sklepie z bronią w centrum miasta (z Halsey i MLK Fast Travel Point, po prostu przejdź przez ulicę, aż skierujesz się do windy – wybierz czwarte piętro i wejdź do karabinówi sklep z pistoletami.

Cena będzie się różnić w zależności od twojego poziomu), ale nadal jest to godna broń do realizacji w grze po grze.

Jak dostać się do: Lokalizacja znajduje się w tajnym pokoju pod koniec Chippin 'w pracy. Po przeciwnej stronie statku od miejsca, w którym konfrontujesz się z Graysonem, zobaczysz zamknięty pokój.

Ale nie martw się, po prostu zeskanuj zamek drzwi po lewej stronie i wybierz opcję zdalnej dezaktywacji. W środku znajdziesz kilka broni na dalszym końcu, a także klatkę piersiową na podłodze z planem.

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i zarabianie pieniędzy.

How do you rate Cyberpunk 2077 Najlepsza broń, w tym najlepsze karabiny szturmowe, karabiny snajperskie i strzelby ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *