Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i najlepsza odzież, a gdzie znaleźć legendarną zbroję

Startseite » Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i najlepsza odzież, a gdzie znaleźć legendarną zbroję
15. lutego 2024
11 minutes
51

By Jhonny Gamer

Nie ma sensu się temu zaprzeczyć: wyglądam fajnie Cyberpunk 2077 jest częścią całego odwołania, ale znalezienie odpowiedniego stroju było trochę trudne, zachowując dobre statystyki dla twojej postaci.

Na szczęście z późniejszymi aktualizacjami dodano stroje! Pozwalają ci wyglądać fajnie, jednocześnie niewidocznie wyposażając całego głupiego sprzętu do surowych statystyk i profitów.

Gdy uderzysz w nocne miasto, znajdziesz dużo Cyberpunk 2077 Pancerz od skrzyń i wrogów, które na razie ochroni cię, ale może się wydawać rozczarowujące. Właśnie dlatego szukaliśmy najlepszej legendarnej odzieży, jaką można znaleźć za darmo na mapie – na pewno coś będzie dla każdego.

Zanim zaczniemy, pamiętaj, że poziom umiejętności technicznych zwiększa pancerz o +2 z każdym poziomem, co jest miłym bonusem. Ponadto fenomen „Licencja na chromowanie” w drzewie umiejętności technicznych Daje ci +40% zbroi na poziomie 2.

Proszę zanotować: Statystyki i rzadkość mogą się różnić w zależności od obecnego poziomu Kiedy zbierasz odzież w Cyberpunk 2077, a także ilość gniazd modów. Ale możliwe jest je ponownie przenieść, zapisując grę przed podniesieniem jej i ładowania, dopóki nie będziesz zadowolony z wyniku.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony najlepsze Cyberpunk 2077 Broń, XP i poziomowanie i zarabianie pieniędzy.

Ulepszanie zbroi i odzieży w Cyberpunk 2077

Zbieranie odzieży nie oznacza, że na zawsze utkniesz z ich statystykami. Zawsze sprawdź, czy nie ma żadnych szczelin, które można następnie dostosować do woli z dowolnymi fajnymi modami, które znalazłeś.

Ale jeśli naprawdę chcesz (dosłownie) przenieść je na wyższy poziom, możesz faktycznie ulepszyć je w menu rzemieślniczym.W tym celu, podobnie jak broń, zalecamy inwestowanie punktów w umiejętności techniczne i odblokować zdolności w drzewie umiejętności rzemieślniczych. Zawsze miej oko na wymagania.

Jeśli zdarzy ci się, że masz niskie zasoby tworzenia, sprawdź dla nich lokalnego dostawcę – są one zwykle dość tanie.

Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i odzież do rekomendacji zewnętrznego tułowia

Poniżej szczegółowo opisaliśmy nasze zalecenia dotyczące Najlepsza zbroja i odzież tułowia zewnętrznego Cyberpunk 2077:

Kamizelka rockerowa po poliamidach

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Watson, Kabuki.Jak dostać się do: Z Bellevue Overwalk Fast Travel Checkpoint w Kabuki, Watson, udaj się na schody, które są im. Idź w górę, a zobaczysz ciało na dalszym końcu korytarza z pomarańczową ikoną na górze. Zabracz go, aby chwycić kamizelkę wahadłową po poliamidu, a także míRame wzmocniony kowbojski kapelusz.

Wytrzymały płaszcz z odznakami z uniesionymi aramidami

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Santo Domingo, Rancho Coronado.Jak dostać się do: Jeśli zdarzy ci się mieć szybki punkt kontrolny Almunecar i Jerez. Jeśli idziesz pieszo, poszukaj głównej autostrady, która przecina Rancho Coronado – w pewnym momencie, w pobliżu południowego krańca dzielnicy, zobaczysz wiele przeplatanych dróg, a jedna z nich ma pięćtrasy się z nich rozprzestrzeniają.

Użyj tego jako odniesienia i skieruj się na wschód w kierunku małych domów na drugim bloku. Możesz pobrać dwie pary ciężkiego płaszcza odznaki wzmocnionego aramidami od funkcjonariuszy policji.Kurtka nomadowa z dublayer z matką

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Na południe od Night City na pustyni.

Jak dostać się do: Wybierz główną drogę pochodzi z Santo Domingo i udaj się do południowo -zachodniego końca mapy. Gdy zbliżasz się do ostatniej drogi, która prowadzi w kierunku zaludnionego obszaru, pamiętaj, aby zauważyć mały prostokąt na otwartym polu – właśnie tam będziesz chciał udać się.

Tam zobaczysz opuszczony dom, ale tuż obok znajduje się otwarte drzwi pułapki, które prowadzą do podziemnego schroniska. Pamiętaj, że będziesz musiał mieć co najmniej poziom 13 w swoim ciele, aby otworzyć drzwi. Oprócz innych przedmiotów, możesz złapać kurtkę nomad z siatki mikropłytowej duola-warstwa z walizki na ziemi.

Replika kurtki samurajskiej Johnny’ego

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Lokalizacja: Uzyskane podczas misji Chippin ’

Jak dostać się do: Podczas drugiej części Chippin 'in (to jest jeden z Johnny Silverhand„Misje), poczekaj, aż Rogue zadzwoni do ciebie i spotkaj się z nią w życiu pozagrobowym i wyjdź na zewnątrz. Wymiepi prezent dla V, a po otwarciu ciężarówki zobaczysz lśnioną kurtkę samurajską. To jest replika kurtki Johnny’ego samurajskiego.

Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i odzież do wewnętrznych zaleceń tułowia

Poniżej szczegółowo opisaliśmy nasze zalecenia dotyczące najlepsza wewnętrzna zbroja tułowia i ubrania Cyberpunk 2077:

Polykarbona nomad koszula z wzmocnionymi szwami

Rzadkość: Legendarny

Lokalizacja: Na południe od Night City na pustyni.Jak dostać się do: Kierując się na południe poza nocnym miastem, biorąc albo szybki punkt kontrolny Tango Tors lub Autiderks, podążaj tą drogą do końca, dopóki nie trafisz na skrzyżowanie.

Skręć w prawo (kierując się na zachodnią stronę, jeśli patrzysz na mapę) i wokół w połowie drogi przez głowę na południe, aż znajdziesz furgonetkę (jest tuż w tej samej odległości, co skały, które zobaczysz na minimapie nad drogą).

Zabracz ciało, aby chwycić koszulę Nomad poliwęglanu ze wzmocnionymi szwami. Pamiętaj, że musisz mieć co najmniej poziom 20, aby go wyposażyć.Czołg Johnny’ego

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Lokalizacja: Uzyskane podczas misji tapewormowej.

Jak dostać się do: Po głównej historii, po poszukiwaniu i zniszczeniu (jest to jeden z Johnny Silverhandmisje) skończysz w motelu. Po prostu śledź rozmowy z Johnny i Johnny’s Tank Top pojawi się w Twoim ekwipunku po wyjściu z okna.

Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i odzież do rekomendacji

Poniżej szczegółowo opisaliśmy nasze zalecenia dotyczące najlepsza pancerz i ubrania Cyberpunk 2077:

Odporne na zarysowania spolaryzowane lotniki rockowe

Rzadkość: Legendarny

Lokalizacja: Santo Domingo, Rancho Coronado.Jak dostać się do: Ta lokalizacja jest nieco trudna, ale jest kilka wskazówek, których można użyć jako odniesienia.

W Rancho Coronado zobaczysz trzy sklepy, które są blisko siebie, tworząc trójkąt: sklep z odzieżą po lewej, medpoint na górze i staw z jedzeniem na dole. W sklepie z odzieżą wybierz tę drogę na południe na linii prostej, aby nieco ponad dwa przecznice.

Jeśli spojrzysz na mapę, zobaczysz pusty prostokąt tuż przed pustym miejscem w kształcie kwadratu. Będziesz chciał upuścić i skierować się tuż pod złamanym mostem. Tam zobaczysz kobietę tuż przed sklepem o ścianę (jest też blisko niebieskiej furgonetki).

Zabracz ciało, aby chwycić odporne na zarysowania spolaryzowanych lotników rockerowych, a także plastikowy wiatrowiec Scav i inne przedmioty. Pamiętaj, że lotnicy mają wymagania poziomu 18.Opancerzone media OCUSET z aparatem

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Na południe od Night City na pustyni.Jak dostać się do: Wybierz główną drogę pochodzi z Santo Domingo i udaj się do południowo -zachodniego końca mapy.

Gdy zbliżasz się do ostatniej drogi, która prowadzi do zaludnionego obszaru, pamiętaj, aby powiększyć, aby zauważyć cieńszą drogę po prawej – jest mały trójkąt z inną drogą, która jest podzielona na dwie. Biorąc to w kształcie trójkąta, skieruj się lekko na północ, a zauważysz złamaną autostradę.Idź do lokalizacji, wejdź do domu i chwyć opancerzone multimedie z aparatem z klatki piersiowej tuż obok drzwi.

Media Baseball Cap z warstwą reaktywną

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Na południe od Night City na pustyni.Jak dostać się do: Jest to blisko opancerzonego multimedialnego ocuset z lokalizacją aparatu. Wybierz główną drogę, która pochodzi z Santo Domingo i udaj się do południowo -zachodniego końca mapy.

Gdy zbliżasz się do ostatniej drogi, która prowadzi do zaludnionego obszaru, pamiętaj, aby zauważyć grupę domów, które są prawie pomiędzy luką między dwiema drógami.Wybierz drogę, która tam prowadzi, przejdź obok stacji benzynowej, a następnie zobaczysz otwarte pole. Obejdź to, a będziesz chciał wspiąć się na wieżę. Raz na górze możesz wziąć czapkę baseballową multimedialną z reaktywną warstwą czapki.

Lotnicy Johnny’ego

Rzadkość: Rzadki/kultowy

Lokalizacja: Uzyskane podczas misji Chippin ’.

Jak dostać się do: Po tapeworm Chippin 'stanie się dostępny w ramach Johnny’ego SilverhandKońcowe misje gry. Po prostu śledź historię v budzi się następnego dnia. Takie jak top zbiornikowy, lotnicy Johnny’ego zostaną automatycznie dodane do zapasów.

Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i odzież do rekomendacji dolnej części ciała

Poniżej szczegółowo opisaliśmy nasze zalecenia dotyczące Najlepsza pancerz dolnej części ciała i ubrania w Cyberpunk 2077:

Odporne na nakłucie botki rockowe

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Centrum miasta, centrum miasta.Jak dostać się do: Jeśli spojrzysz na mapę, w centrum miasta zobaczysz dużą drogę, która prowadzi do małych Chin. Podążaj za nim, aż zobaczysz rzekę i skręć w lewo w kierunku długiego korytarza z boku budynku.

W oddali zobaczysz zamknięte drzwi – można je otworzyć, jeśli statystyki twojego ciała jest na poziomie 12, ale jeśli nie, po prostu zeskocz w prawo, a będziesz mógł wspiąć się z powrotem dodruga strona.

Po tam, złóż kobietę obok skrzyń, aby znaleźć odporne na nakłucie botki na kostki. Pamiętaj, że musisz mieć co najmniej poziom 30, aby je wyposażyć.

Przeciwdziałanie spodniom Neotac z podszewką złożoną

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Watson, małe Chiny.Jak dostać się do: Jeśli podążysz główną drogą pochodzącą z centrum na północy, mniej więcej w połowie zobaczysz dwa punkty po każdej stronie na mapie.

Jeśli jesteś na głowie autostrady aż do poziomu gruntu i skieruj się na zachód, trzymając się ulicy po prawej stronie.

W pewnym momencie natkniesz się na neonowe znaki w kształcie strzałek-podążaj za nimi, aby złapać przeciwpunktowe spodnie Neotac z kompozytową podszewką od oficera obok drzwi.Trwałe botki bioather nomad western

Rzadkość: Legendarny.

Lokalizacja: Na wschód od Night City w Badlands.Jak dostać się do: Jeśli wybierzesz długą drogę pochodzącą z Rancho Coronado na wschód, w pewnym momencie zaczniesz widzieć dziesiątki małych ikon po prawej stronie mapy. Tuż przed pójściem w kierunku tego obszaru, przejdź przez tę inną długą drogę, która zamiast tego na południe.

Zobaczysz trzy okazje, aby odbyć objazd w prawo, zignorować je wszystkie i udać się na dno skrzyżowania w kształcie trójkąta.

Po przyjeździe zauważysz stację benzynową. Tuż za nim znajdują się otwarte drzwi pułapki, które prowadzą do podziemnego schroniska. Znajdziesz trwałe botki bioather nomad w środku z jednego z ciał.

Spodnie Johnny’ego

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Lokalizacja: The Glen, Heywood.Jak dostać się do: W tym celu musisz ukończyć koncert o nazwie Psycho Fan, znajdujący się w Glen, Heywood. Jeśli nie pojawi się automatycznie tak, jakby nam się stało, wykonaj kilka szybkich działań w dzielnicach – zalecamy misje NCPD, ponieważ są one dość proste.

Otrzymasz telefon od Sebastiana „Padre” Ibarry, opowiadając o tym, kiedy będzie dostępny. W celach informacyjnych byliśmy na poziomie XP 21 i z 29 ulic Credit. Udaj się na dach, pozwól sobie upaść i wejść do środka.

Zanim cokolwiek zrobisz, weź schody po prawej stronie, wejdź do pokoju i zrabuj walizkę po lewej stronie łóżka (był dla nas oznaczony znakiem bramki, mimo że nie jest celem).

Tam znajdziesz spodnie Johnny’ego, które wymagają poziomu 33, aby je użyć.Buty Johnny’ego

Rzadkość: Rzadki/kultowy.

Lokalizacja: Charter Hill, WestbrookJak dostać się do: W tym celu musisz ukończyć koncert o nazwie Family Heirloom, położony w Charter Hill, Westbrook. Tak samo jak Fan Psycho – jeśli nie zdarzy się to automatycznie, upewnij się, że ukończ kilka działań w całym dzielnicy.

Warto zauważyć, że koncert nie odblokował dla nas, dopóki nie osiągnęliśmy 35 Street Credit. To jest prostsze niż poprzednie. Zdejmij wszystkich wrogów na parkingu i wejdź do biura. W tej samej szafce co odłamek znajdziesz buty Johnny’ego.

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i zarabianie pieniędzy.

How do you rate Cyberpunk 2077 Najlepsza zbroja i najlepsza odzież, a gdzie znaleźć legendarną zbroję ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *