Cyberpunk 2077’s 2.0 Aktualizacja jest tak dobra, że powinieneś rozważyć ponowne uruchomienie od zera

Startseite » Cyberpunk 2077’s 2.0 Aktualizacja jest tak dobra, że powinieneś rozważyć ponowne uruchomienie od zera
16. lutego 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

W RPG nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż uczucie odblokowania nowej umiejętności. Decyzje o wielkiej historii są nieliczne, ale drzewo umiejętności RPG jest zawsze przy sobie, karmiąc małe wzmocnienia mocy, wskazując na nowe sposoby, w których możesz zaatakować każde spotkanie – jeśli tylko zyskasz trochę więcej XP iWięcej gotówki za kluczową broń lub aktualizację cybernetyczną.

Z nowymi drzewami profitami i remontowaną przedmiotami, Cyberpunk 2.0 Aktualizacja uzasadnia całkowity ponowne uruchomienie. Jak prawie wszystkie gry rpg gier wideo, Systemy progresji Cyberpunk dotyczą naliczania władzy – trudność polega na odkrywaniu, gdzie moc leży w bałaganie profitów, umiejętności, atrybutów i premii. 2.0 Aktualizacja bierze niezręczną, irytującą plątaninę, rozbija ją i reformuje w bardziej przyjazną i satysfakcjonującą formę, jak jajko kremowe lub kula wełny.

Pierwsza wielka zmiana;spodnie vs. implanty. Można zabrzmieć w trywialnym usunięciu znacznych wzmacniaczy statystyk z odzieży, aby umieścić je w cyberwale, ale jest to ważna zmiana. Zamiast potrzebować przypadkowo znaleźć fajną parę okularów przeciwsłonecznych w koszu, możesz odwiedzić lokalny Ripperdoc, aby podjąć dużą decyzję dotyczącą wydatków na następną bioniczną aktualizację. Oznacza to również, że możesz nosić najlepiej wyglądające pojemniki, które posiadasz, nie martwiąc.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Idris Elba występuje jednak w płatnej ekspansji Phantom Liberty Cyberpunk 2.Aktualizacja 0 jest bezpłatna.Obejrzyj na YouTube

To ulga, ile to scentralizuje się System przekładni Cyberpunk. Mogę myszę za implanty na jednym ekranie, aby odczytać ich efekty. Przyrostowe statystyki zwiększa się jak dodatkowe 1.5 procent do celowania broni pojawia się na ekranach aktualizujących cyberware, a nie jako węzły na drzewie umiejętności. 2.0 Przesuwa również wiele przyrostowych, pasywnych ulepszeń do systemu umiejętności. Te pięć liniowych ścieżek po cichu wyrównuje się, kończąc odpowiednie wyczyny w grze. Na przykład wyciszone strzały w głowę w górę umiejętności łowcy głowy, a hacki sprawiają, że jesteś lepszym netrunner.

2.0 to ogromne ćwiczenie odrzucające. Po prostu łatwiej jest przeczytać grę, znaleźć to, nad czym chcę pracować i ścigać interesujące kompilacje. Koncentracja na cyberware jest idealna do ustawienia. Bardzo lubię cyberwale systemu operacyjnego Sandevistan, które pozwala mi dotknąć e, aby spowolnić czas, i gałki ocznych, które ukrywają mnie przed kamerami i pozwól mi połączyć się z inteligentnymi pistoletami. 2.0 Dodaje nowe animacje do opuszczenia przerażającego krzesła dentysty RipperDoc, co jest miłym dotykiem przypominającym niepokojącą sekwencję wczesnej aktualizacji gry.

Chociaż Cyberware zostało znacznie ulepszone, koszt gotówki każdego aktualizacji czyni go najbardziej nieelastycznym systemem – koncerty boczne mogą pomóc w pewnym stopniu, ale pozyskanie pół przyzwoitego sprzętu może potrwać dużo czasu. Na szczęście o wiele łatwiej jest zwrócić i wydawać punkty atrybutów, a nowe drzewa atrybutowe są pełne nowych korzyści, które odblokowują ekscytujące kompilacje postaci, szczególnie dla bojowników i hakerów w zwarciu.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Hack kolejka w drzewie inteligencji pozwala układać wiele szybkich haków na jednej postaci, a Overclock pozwala zastosować QuickHacks kosztem zdrowia zamiast pamięci RAM. Wyniki mogą być druzgocące. Jest to prawie zbyt wredne, aby ponownie uruchomić bioniczne oczy wroga, podpalić, a następnie wysadzić pobliski serwer, aby wyjąć przyjaciół, wszystko za kilka sekund. Jest to rodzaj potężnej kompilacji Netrunner, która powinna być dostępna lata temu podczas premiery

Podobnie, jeśli masz masywną tępą broń, taką jak młot Sasquatch (dowiedziałem się tylko, że mogę się wokół niej zakraść i nadal chwycić młotek w mojej obecnej grze), Quake i dzikie cielce są po prostu śmieszne. Ta ścieżka pokazuje, jak dobrze ożywają korzyści z ważną bronią. Silny Phantom Liberty, uciszony pistolet, sprawia, że chcę odpocząć, aby włożyć więcej punktów w chłód, aby odblokować martwe oko – żadne rozłożenie pocisków i ogromne uszkodzenia strzału głowy to z pewnością brutalna kombinacja.

Pokusa, jeśli ukończyłeś grę, będzie zanurzyć się prosto w starym oszczędności, zabawy z nowymi umiejętnościami i podjęcie doskonałej ekspansji Phantom Liberty. Szczerze mówiąc, nie obwiniałbym cię, ale jeśli szukasz najbardziej satysfakcjonującego doświadczenia, rozważ utworzenie nowego V i zaczynając od zera. Najlepsze zalety i kompilacje pozostaną poza zasięgiem przez długi czas, ale odkryłem, że osiągnięcie kolejnego etapu profitu, stopniowo poszerzanie moich opcji i znalezienie nowej drogi przez noc, było niezwykle satysfakcjonujące. Rzadko zdarza się, że gra tak dokładnie przerobiona, a rzadsza, że taka aktualizacja odniesie sukces.

How do you rate Cyberpunk 2077’s 2.0 Aktualizacja jest tak dobra, że powinieneś rozważyć ponowne uruchomienie od zera ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *