Cyberpunk 2077 to połowa ceny po nowej łatce

Startseite » Cyberpunk 2077 to połowa ceny po nowej łatce
16. lutego 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

Cyberpunk 2077 miał spryskany czas, kiedy rozpoczął się w grudniu 2020 r. I spotkał się z długą drogą do powrotu. Teraz z ich 1.5 Patch i aktualizacji następnej generacji gra powinna oferować lepsze wrażenia z gry i możesz ją tańszy, jeśli do tej pory się wstrzymałeś.

CD Projekt Red ogłosił aktualizację 15 lutego i wysłał ją tego samego dnia. Aktualizacja remontuje prawie wszystko w grze, od zachowania AI, jak działa jazda, zadania, umiejętności gracza i więcej. Aktualizacja naprawia również ogromną liczbę błędów i usterków, więc jeśli kupisz grę, powinieneś teraz zdobyć działający produkt.

Z wyprzedzeniem, możesz dowiedzieć się, gdzie dostać Cyberpunk 2077 dla każdej konsoli, jaka jest cena dla każdego i jak możesz uzyskać bezpłatną próbę gry przed zakupem.

Jeśli jesteś odtwarzaczem Xbox, możesz uzyskać Cyberpunk 2077 za pół ceny w sklepie Microsoft, umożliwiając odtwarzanie go na Xbox One i serii X/S.Możesz także kupić fizyczną kopię edycji Xbox One w grze Do £20 w Asda., które można również odtwarzać w serii X/S.

Dla graczy PlayStation, Cyberpunk jest również Połowa ceny w sklepie PlayStation Do £19.99 i można go grać na PS4 i PS5. Możesz także kupić fizyczną kopię wersji PS4 od Amazon dla £19.99.


Jeśli nadal obawiasz się gry, możesz grać w nią przez pięć godzin za darmo. Zarówno w sklepach Microsoft, jak i PlayStation możesz uzyskać bezpłatną próbę, co daje dostęp do wszystkiego w grze. Pięć godzin to mnóstwo czasu, aby zobaczyć, jak dobrze gra gra i powiedzieć, czy lubisz historię i rozgrywkę, a twoje postępy z procesu będą się skończyć, jeśli kupisz pełną grę.

Cyberpunk był prawie nie do odtwarzania na PS4 i Xbox One podczas uruchomienia, ale aktualizacje poprawiły wydajność na obu konsolach. Jeśli kupisz grę na PS4/Xbox One, będziesz mógł również za darmo uaktualnić do wersji gry następnej generacji, jeśli planujesz uzyskać nową konsolę w przyszłości.

Konsola nowej generacji pozwoli ci w pełni docenić wszystko Cyberpunk może zaoferować, ale jeśli starasz się znaleźć jeden w magazynie, sprawdź nasze strony szachownicze dla PlayStation5 i Xbox Series X/S. Powinieneś także śledzić Jelly oferuje Twitter konto, w którym dajemy Ci znać, kiedy i gdzie odbywają się uzupełnienia.

How do you rate Cyberpunk 2077 to połowa ceny po nowej łatce ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *