Cyberpunk 2077 zarabianie pieniędzy i jak szybko zarabiać Cyberpunk 2077

Startseite » Cyberpunk 2077 zarabianie pieniędzy i jak szybko zarabiać Cyberpunk 2077
16. lutego 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Zarabianie pieniędzy Cyberpunk 2077 jest cenny z wielu różnych powodów.

Jeśli jest jedna rzecz, którą musisz wiedzieć, kiedy się wchodził Cyberpunk 2077, To te pieniądze – znane również jako wir w Night City – jest królem.

Czasami chodzi o zdobycie najlepszych ubrań, dla niektórych jest to broń, a czasem musisz po prostu zdobyć jak najwięcej pieniędzy.

Bez względu na powód, pieniądze są zdecydowanie czymś, w co powinieneś zainwestować swój czas, a dzięki niesamowitej liczbie rzeczy do zrobienia w Night City, łatwo jest zgarnąć gotówkę. Mając to na uwadze, Jak szybko zarabiać pieniądze Cyberpunk 2077?

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i poprawa kredytu ulicznego.

Najłatwiej zarabiać bez przygotowania Cyberpunk 2077

CyberpunkGłówna kampania jest dość krótka w porównaniu z czerwoną drugą grą CD Projekt, Wiedźmin 3. Ale może to łatwo złożyć, jeśli zdecydujesz się wykonywać prace i koncerty, małe zadania i zadania, które są podawane V, które są przydatne zarówno do zarabiania EXP, jak i pieniędzy.Niektóre z tych koncertów zajmują tylko kilka minut, więc jeśli desperacko potrzebujesz trochę pieniędzy, zalecamy zabranie koncertu, aby zarobić dodatkowe wiry, aby wyrównać kieszenie.

Niektóre z tych koncertów i pracy poboczne można znaleźć w twoim dzienniku, ale niektóre są przekazywane tylko wtedy, gdy jesteś blisko lokalizacji zadania. Tam właśnie pojawia się twoja mapa. Otwórz mapę, a następnie ustaw swoją legendę, aby pokazał Ci tylko pracę.

Będziesz wiedział, kiedy będziesz we właściwym otoczeniu, ponieważ tylko prace mają tę samą, kultową żółtą Cyberpunk 2077.

Gdy znajdziesz pracę, która wygląda na interesującą, śledź ją, a następnie przejdź do lokalizacji, aby.

Następnie zostaniesz nagrodzony wirami, w zależności od tego, czy wykonujesz koncert, czy poboczny, stawka tych wir może się różnić, ale większość koncertów lub prac pobocznych daje stawkę 1500 lub więcej.Niektóre zaoferują wyższą stawkę, ale nie można powiedzieć, dopóki nie rozpoczniesz pracy pobocznej. Jeśli jest więcej do zrobienia niż „idź x, aby uzyskać y”, prawdopodobne jest możliwość przejścia na 1500 Eddie Mark.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest równowaga łupów i wirowania, które dostajesz w zadaniach. Czasami wiry mogą być małe, ale odbierane łupy są wysoce cenne – e.g Rzadka broń i ubrania, a można je sprzedawać w około 500-1000 wir.

Niektóre koncerty poboczne, które wynikają z dawania co najmniej 3000 w wirach – a czasem nowe przedmioty do tego – to następujące prace:

  • Koncert – Zarabia na nową cybernetykę i 3400 wir
  • Tune Up – 3000 wir
  • Epistrophy – każda strona z tej misji daje co najmniej 1000 wir. Po zakończeniu dostajesz 3400 wirów, zarabiając w całości około 12 000

Jest o wiele więcej, ale te trzy zadania wynikają najwięcej, ponieważ możesz prawie znaleźć i uzupełnić ich moment, w którym zaczynasz ACT 2.

Inne sposoby zarabiania pieniędzy Cyberpunk 2077, od exploits po sprzedaż przedmiotów

Oprócz powyższej metody zarabiania pieniędzy, technicznie „lepsze” metody wymagają pewnego przygotowania przed ręką.

Tworzenie i sprzedaż

Cyberpunk System rzemieślniczy 2077 jest dość prosty do zrozumienia, co czyni go niezwykle potężnym narzędziem, jeśli chcesz uzyskać zarówno EXP, jak i pieniądze, tworząc broń i mody, które będą się dobrze sprzedawać.

Nawet jeśli nie jesteś wszystkim, co zainwestowano w wyrównywanie twoich tworzenia, nadal może pomóc Ci zdobyć poważne wiry.Jak więc zainwestować w tworzenie? Przejdź do swojej strony rzemieślniczej, a zobaczysz szereg różnych schematów. Skoncentruj się na zielonych schematach, niezależnie od tego, czy jest to broń, ubrania, czy coś innego – po prostu skup się na jakości i rzadkości.

Po zobaczeniu przedmiotu, który otrzyma trochę zysku – kliknij element i powinien pokazać wartość pieniężną w prawym dolnym rogu.

Nie tylko obejmiesz zakres 160-270 do tworzenia niezwykłej/rzadkiej broni, która może być lukratywna, jeśli stworzysz garść broni i/lub szybkie, ale zdobędziesz wrażenia rzemieślnicze, które pomogą ci szybko awansować. Najlepsze z obu światów!

Po wykonaniu sprzedaj przedmiotom (ów) lokalnemu dostawcy i powtarzaj, aż otrzymasz poważne wiry do wydania.

Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się zejść drogą rzemieślniczą, może to być dość czasochłonne. Oczywiście wir są tego warte, ale zdobycie materiałów w pierwszej kolejności nie będzie spacerem w parku.

Wykorzystanie napojów maszynowych z automatem do rozpowszechniania

Pomimo tytułu i faktu, że jest to popularna metoda wśród wielu graczy, ten „exploit” nie jest wszystkim, co się zepsuło. Najpierw wyjaśnimy, co to jest exploit, a potem wpadniemy w to, dlaczego jest to dobry exploit, ale zamiast tego powinieneś skoncentrować swój czas i energię na koncertach i pracy bocznej.To raczej proste: znajdź automat i kup drinka za 10 wirdów. Następnie rozpowszechniaj części, które mogą sprzedawać za zasięg 30-50 wir, w zależności od rzadkości podanych komponentów. Teraz możesz zdecydować się na inne automaty w mieście, albo trzymać się jednej maszyny z automatem i spłukać i powtórzyć po oszczędzaniu i ponownym załadowaniu, aby odzyskać napoje.

Może to wydawać się najłatwiejszym sposobem na zdobycie wir, ale jest to również najbardziej czasochłonne, ponieważ ilość i jakość komponentów, które odzyskujesz z każdego napoju – co oznacza, że nie zawsze otrzymasz najlepszą ilość wizatów z powrotem. Na przykład weź ten napój poniżej.Kosztuje 10 wirów, więc kiedy go rozpowszechniasz, istnieje duża szansa, że otrzymasz około 2-6 wspólnych i rzadkich części. Pojawiające się napoje rzadko cię przekroczy rzadką rzadkość, dlatego to, dlaczego ten exploit jest metodą „w porządku”, a nie „10/10 Zrób to natychmiast”.

Powiedzmy więc, że zrobiłeś to dla wielu napojów i masz około 300 znaków, jeśli chodzi o rzadkie/wspólne komponenty. Udasz się do sprzedawcy lub punktu zrzutu – najbliższy sprzedawca, który znajduje się w pobliżu dobrego wyboru lokalizacji automatów, znajduje się w mieszkaniu V, więc zalecamy wykonanie tego exploit, a nie gdziekolwiek indziej w Night City -i sprzedaj wszystkie posiadane komponenty.

Brzmi prosto i łatwo. Ale oto, ile my Persona otrzymana przez sprzedaż wszystkich 334 moich nietypowych części (2672 wir):Marna ilość pieniędzy, którą można zarobić w ciągu 5-10 minut, wykonując koncerty NCPD i prace boczne. To zabawny exploit i może uzyskać gotówkę, jeśli jesteś cierpliwy, ale tak naprawdę zalecamy po prostu trzymanie się pobocznych zadań Cyberpunk 2077 lub zamiast tego podejmij broń rzemieślniczą. (Możliwe jest również, że ten „exploit” zostanie ostatecznie załatany – więc może użyj go, póki możesz!)

Zabrania w Cyberpunk 2077

Jako świetna postać z gry wideo powiedziała kiedyś: „Zabrawaj ciała”. Tutaj jest tak samo Cyberpunk 2077, ponieważ, jak wskazują różne kolorowe pudełka, które wskazują rzadkość łupu, trochę łup.

Aby uzyskać szybki przykład na gamie wir dla łupów, możesz sprzedać wspólną broń za około 50 wir, podczas gdy ultra rzadka broń można sprzedać pomiędzy 2.5K-5K znak. Należy się spodziewać rozbieżności.

Podobnie jak wytwarzanie, grabieże ciał nie jest dokładnie efektowny, ale może być satysfakcjonujący, jeśli chcesz włożyć wysiłek.W końcu są dwóch profesjonalistów do grabieży: możesz znaleźć rzadkie łupy i od razu je sprzedać za poważne wiry lub, tak jak wspomnieliśmy powyżej, możesz użyć łupu – które mogą być bronią, ubraniami, śmieciami, praktycznie wszystkoOdbierasz – aby zdemontować i stworzyć niesamowite przedmioty do sprzedaży.

Bez względu na to, co robisz z łupem, jest to sytuacja wygrana/wygrana.

Jedyną rzeczą, której musisz uważać, to nosić zbyt dużo łupów, ponieważ skończysz się obciążony.

Jak widać, istnieje mnóstwo różnych sposobów, aby zdobyć wiry, które chcesz i potrzebujesz – ale nie ma mowy, aby zrobić wszystko, co z siebie wszystko z pracą i koncertami, które są rozproszone po mieście Night City.

Po pewnym czasie może to być czasochłonne, tak, ale jeśli szukasz najlepszych z najlepszych, to wykonywanie tych prac jest 100% tego warte.

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i poprawa kredytu ulicznego.

How do you rate Cyberpunk 2077 zarabianie pieniędzy i jak szybko zarabiać Cyberpunk 2077 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *