Cyberpunk Długość 2077 i jak długo pokonać Cyberpunk 2077

Startseite » Cyberpunk Długość 2077 i jak długo pokonać Cyberpunk 2077
16. lutego 2024
4 minutes
54

By Jhonny Gamer

Cyberpunk Długość 2077 jest zrozumiała z wielkiego zainteresowania, z poprzednią grą programisty CD Projekt, Wiedźmin 3, będąc w końcu coś w rodzaju giganta – ale to się okazuje Cyberpunk jest trochę inny.

Jest to w rzeczywistości trochę krótsze – chociaż ogólna długość zależy od tego, ile jego działań pobocznych chcesz zrobić – ale poniżej przedstawimy naszą odpowiedź na pytanie jak długie jest Cyberpunk 2077 w całości, w oparciu o nasze doświadczenie gry, a także Ile jest aktów W Cyberpunk 2077.

Oczywiście przed nurkowaniem warto wygłosić nasze początkowe wrażenia i pełne Cyberpunk 2077 Recenzja też spojrzenie (nie podłączać!), aby zobaczyć, czy gra w ogóle brzmi jak twoja rzecz.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony Nagrody Cyberpunk GOG, Ścieżki życia i atrybuty.

Cyberpunk 2077 Długość: Jak długo pokonać Cyberpunk 2077

Na podstawie średnio przybliżone czasy od tych, którzy grali przez całą drogę, Cyberpunk 2077 ma około 25 do 30 godzin Aby zobaczyć główną historię do końca.To jest, jeśli skupisz się wyłącznie na głównej historii, umysłu, może po prostu majsterkowaniu od czasu do czasu przy użyciu kompilacji i przedmiotów, i próbując swoich sił na bardzo niewielkiej liczbie działań pobocznych, gdy główna historia prosi o zabicie trochę czasu.

Rzeczywisty czas, jaki potrzebowałby w pełni zakończyć Cyberpunk 2077 jest oczywiście znacznie dłuższy i zależy całkowicie od tego, ile z nich chcesz grać. Istnieje wiele ciężkich opowieści, które mają kilka etapów, takich jak nominowane zadania z Panamem, a także niezliczone jednorazowe „koncerty”, losowe spotkania i szereg różnych zakończeń zgodnie z podejmowanymi decyzjamipo drodze.

Mając to na uwadze, poświęć ten czas z szczyptą soli, ponieważ tak długo zajęłoby ci to, gdybyś zrobił bardzo niewiele więcej – ale jest to mało prawdopodobne, aby doświadczyć gry. Poświęć trochę czasu na poznanie systemów, w tym w jaki sposób atrybuty, profity i umiejętności Wszystkie połączone i poznaj wielu wspaniałych ludzi w grze – są w tym najlepsze rzeczy.

Ile jest aktów Cyberpunk 2077?

Niezwykle, Cyberpunk 2077 ma „akty”, które z grubsza dzielą swoją historię na grupy, ale nie w sposób standardowy: są Dwa akty w Cyberpunk 2077, a także krótkie interludium, prolog i epilog.


Pierwsze 20 minut Corpo LifePath

Prolog jest miejscem, w którym zaczniesz grę i różni się w zależności od Nomada, Street Kid lub Corpo LifePath że wybrałeś na początku.

Nie zepsujemy niczego, co się dzieje, ale w krótkim akcie 1 jest w rzeczywistości podstawową historią gry, podczas gdy Akt 2 tworzy więcej jej większości.

Między nimi jest krótkie „interludium”, którego nie zepsujemy, a wreszcie jest epilog, w którym będziesz grać w konsekwencji swoich wyborów i doświadczycie jednego z Cyberpunk 2077 wiele zakończeń.

Po zakończeniu podstawowej historii wiedz, że rzeczywiście możesz wrócić do głównej gry. Sposób, w jaki działa, to osiągnięcie „punktu bez powrotu”, w którym gra ostrzega, że będziesz zamknięty w głównej misji do końca (przez kilka godzin, z naszego doświadczenia), a potem możeszZaładuj ponownie i bądź w tym momencie wracany lub oczywiście jakikolwiek inny zapis, który chciałbyś załadować.

How do you rate Cyberpunk Długość 2077 i jak długo pokonać Cyberpunk 2077 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *