Cztery gier ekskluzywnych Xboxów zmierzających do PS5 i Switch, potwierdza Phil Spencer

Startseite » Cztery gier ekskluzywnych Xboxów zmierzających do PS5 i Switch, potwierdza Phil Spencer
16. lutego 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Po zbliżających się raportach Xbox przygotowuje się do pewnej multiplatform przyszłości, Microsoft potwierdził, że przyniesie cztery wcześniej expluzi tytułowe tytuły na pierwszej stronie Xbox, aby PlayStation 5 i przełączać się jeszcze w tym roku, z większym prawdopodobieństwem nadejdzie w przyszłości.

Doniesienia, że Microsoft przygotowywał się do wydania wielu gier z pierwszej strony na konkurencyjnych konsolach – mianowicie Sea of Thieves i Hi-Fi Rush-po raz pierwszy pojawiły się na początku tego roku, ale dopiero w zeszłym tygodniu roszcze Starfield i Indiana Jones i The Great Circle będą również multiplatformami, że Microsoft złamał ciszę, obiecując ujawnić więcej w podcastie w tym tygodniu.

A teraz, jak Zgłoszone przez The Verge – który został wcześniej zaprezentowany przez Microsoft przed dzisiejszym ujawnieniem – szef gier Xbox Phil Spencer potwierdził, że firma „podjęła decyzję, że zabierzemy cztery gry do innych konsol”. Zalekcie, Spencer nie nazywa się bezpośrednimi gierami, mówiąc tylko, że dwa to tytuły oparte na społeczności, a dwie to mniejsze gry.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Czy Xbox Games on PlayStation oznaczają, że wojny konsolowe się skończyły?Obejrzyj na YouTube

Zamiast tego dodatkowa przejrzystość pochodzi z krawędzi, która powołuje się na „źródła zaznajomione z Microsoft’Plany S ”, mówi Hi-Fi Rush and Pentiment będą pierwszymi dwoma tytułami zmierzającymi do PlayStation 5 i Switch, z Morze złodziei i uziemione do podążania.

I rozmawiając z The Verge przed dzisiejszym podcastem, Spencer nalegał, aby Microsoft „koncentruje się na tych czterech grach i naukę z tego doświadczenia”, mówiąc, że nie ma pracy, na innych franczyzach.”I while Starfield i Indiana Jones nie są częścią początkowych planów multiplatform Microsoft, Spencer nie wyklucza możliwości, że ostatecznie dotrą do PS5. „Nie sądzę, że powinniśmy, ponieważ branża kiedykolwiek wyklucza grę na dowolną inną platformę”, wyjaśnił.

Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo, że inne tytuły Xboxa pierwszej strony pojawią się na PlayStation i Switch, z pewnością wydaje się możliwe. Zapytany, czy będzie więcej gier wieloplatformowych, szczególnie jeśli początkowe cztery wydania Microsoftu okażą się skuteczne, Spencer odpowiedział: „Tak, ale jeszcze tego nie widzieliśmy. Chcemy zobaczyć, co się stanie, ponieważ pójście i wykonywanie prac rozwojowych, aby wprowadzić je na nowe platformy, to prawdziwa praca. Chcemy upewnić się, że powrót ma sens. Chcemy upewnić się, że publiczność to’S jest apetyt, może nie.”

The Verge mówi, że rozumie Gears of War, Microsoft Flight Simulator i następne DOOM zostały rozważone do wydania multiplatform.

Co do tego, dlaczego Microsoft zaczyna eksperymentować z multiplatform podejście do swoich gier pierwszej strony, Spencer powiedział: „Podejmujemy każdą decyzję z myślą o długoterminowym zdrowiu Xbox, co oznacza rosnącą platformę, nasze gry, budowanie The Building the Budowanienajlepsza platforma dla twórców, docierając do jak największej liczby graczy. My’zawsze chce uczyć się jako zespół kierowniczy i rozwijać się, i uważamy, że jest to interesujący punkt na czas, abyśmy wykorzystali to, co niektóre inne platformy mają teraz, aby pomóc w rozwoju naszych franczyz.”

Jest to zatem interesujący czas dla Microsoft – i fascynujące będzie zobaczenie, jak ewoluują jego plany multiplatform.

How do you rate Cztery gier ekskluzywnych Xboxów zmierzających do PS5 i Switch, potwierdza Phil Spencer ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *