Czy powinieneś wybrać drobnoustroje lub acele w Starfield?

Startseite » Czy powinieneś wybrać drobnoustroje lub acele w Starfield?
19. lutego 2024
3 minutes
33

By Jhonny Gamer

Podczas ostatniej misji linii zadań UC Vanguard W Starfield jesteś poproszony o wybranie między drobnoustroje lub acele Rozwiązanie problemu terrorrormorfy.

Czasami Starfield ma trwałe konsekwencje dla swoich decyzji, a czasem tak nie.

Aby dać ci większy obraz konsekwencji tej decyzji, przeszliśmy wszystko, co wiemy o tym, co się stanie, jeśli wybierzesz Aceles lub Microbe Solution poniżej.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Nasze najnowsze spojrzenie na Starfield Foundage rozgrywki.Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz uzyskać więcej pomocy w swoich galaktycznych przygodach, odwiedź nasze Starfield przewodniki, wskazówki i sztuczki strona.

Czy powinieneś wybrać drobnoustroje lub acele w Starfield?

Dostajesz te same nagrody i XP za którąkolwiek z decyzji, ale są dwa główne konsekwencje decyzji drobnoustrojów lub aceles w Starfield :

  • Reakcja twoich towarzyszy konstelacji.
  • Zachowanie i działania NPC.

Reakcje towarzyszące drobnoustrojów lub aceles

Pierwszą bezpośrednią konsekwencją zbierania roztworu drobnoustrojów lub akcesów jest reakcja towarzyszy konstelacji. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wybierzesz opcję aceles, Twoi towarzysze nie spodoba.

Oznacza to, że możesz uzyskać łatwe „polubienia”, aby zwiększyć powinowactwo z Sarah, a w szczególności Barrett, o ile wybierzesz opcję drobnoustrojów. Pamiętaj, aby wziąć przedmiot „Pariour” przed rozmową, jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć ich powinowactwo podczas rozmowy.

Andreja i Sam Wydaje się, że faworyzuje opcję Aceles, ale może to się różnić w zależności od tego, jak wysokie jest ich powinowactwo.


Pierwsza osoba, patrząc na Barretta, aby polubiła decyzję o mikrobe
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Możesz uniknąć „niechęci” od towarzyszy, oszczędzając przed rozmową z nimi, a następnie znalezienie wyboru okna dialogowego, który nie daje negatywnej odpowiedzi. Opcja „Zgadzam się nie zgodzić” powinna działać dla wszystkich czterech, ale może się to różnić w zależności od tego, jak wysokie jest ich powinowactwo.

Nie możesz uniknąć rozmowy z towarzyszami konstelacji (chyba że nie planujesz nigdy więcej z nimi rozmawiać), ponieważ podniosą twoją decyzję, gdy tylko zainicjujesz rozmowę, nawet jeśli tylko po to, aby uzyskać dostęp do ich zapasów.

Mikrobe lub aceles Zachowanie i działania NPC

W naszym czasie odtwarzania nie otrzymaliśmy żadnych zadań uzależnionych od rozwiązania TerorRormorph, ale istnieją konsekwencje zachowania NPC i co robią, w zależności od wybranej opcji.

Na przykład, jeśli wybierzesz rozwiązanie Aceles, faktycznie zobaczysz Aceles Creatures na niektórych planach, do których podróżujesz – a także zobaczysz, jak walczą z TerorRormorphs. Postacie wokół lokalnych miast mogą mieć coś do powiedzenia na ten temat, jeśli przejdziesz obok nich lub zainicjujesz rozmowę, a możesz nawet zobaczyć członków UC Vanguard, którzy przynoszą acele na niektóre siedliska na planecie.


Pierwsza osoba pogląd na rozmowę z prezydentem i wybieranie pomiędzy aceles lub opcjami drobnoustrojów
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Chociaż wybór nie wydaje się mieć żadnych poważnych konsekwencji dla wszechświata twojej gry, istnieją kilka drobnych akcentów, które zmieniają, które możesz wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji drobnoustrojów lub aceles Starfield.

Jeśli chcesz więcej pomocy, mamy strony na najlepszej broni, Najlepsze statki, i placówki.

How do you rate Czy powinieneś wybrać drobnoustroje lub acele w Starfield? ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *