Dark and Darker Dev twierdzi, że pozew „Trade i prawa autorskie” Nexona przeciwko niemu został odrzucony

Startseite » Dark and Darker Dev twierdzi, że pozew „Trade i prawa autorskie” Nexona przeciwko niemu został odrzucony
19. lutego 2024
4 minutes
32

By Jhonny Gamer

Ironmace twierdzi, że sąd oddalił wniosek swojego byłego wydawcy Nexona o nakaz po roszczeniu wydawcy, że Dark and Darker został napisany ze skradzionym kodem z gry, którą zespół opracował dla Nexona.

W oświadczeniu dla graczy na serwerze niezgody, deweloper Ironmace – znany jako SDF – poinformował, że sąd oddalił nakaz Nexona w sprawie „przestępstwa handlowego i naruszenia praw autorskich”, „odrzucając w ten sposób roszczenia i podejrzenia, które ciemne & Ciemniejszy został opracowany przy użyciu Nexona’S tajemnicy handlowe i naruszanie praw autorskich ”.

Trybunał podobno orzekł, że Dark and Darker Service „nie należy zawiesić na podstawie twierdzeń i samych dowodów Nexona”, torując potencjalny powrót do Steam do gry.


Zagrajmy Ciemne i ciemniejsze – staraj się nie umrzeć! Dark and Darker Steam następny fest demo.

„Prośba Nexona o wstępny nakaz przeciwko Ironmace w celu uzyskania sekretu handlowego i naruszenia praw autorskich został odrzucony”, napisał SDF Ironmace’a w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym serwerze niezgody i przetłumaczono z Korei za pośrednictwem Transliatu Google Transate.

„Trybunał orzekł, że„ gry Ironmace’a nie może być postrzegana jako naruszająca prawo do praw autorskich lub tajemnic handlowych Nexona ”, odrzucając w ten sposób roszczenia i podejrzenia, że Mroczny i ciemniejszy został opracowany przy użyciu Nexona’S tajemnicy handlowe i naruszanie praw autorskich. To nie było. Ponadto Trybunał orzekł, że ciemność & Służba Darkera nie powinna być zawieszona na podstawie roszczeń Nexona i samych dowodów.”

SDF mówi, że Nexon nie wszedł do swojej własnej gry, pokonny P3, jako dowód, mimo że Nexon twierdzi Mroczne i ciemniejsze zostały opracowane z kodu P3, ale przyznał, że decyzja sądu o nieuczciwej konkurencji Nexona była „rozczarowująca”.

„Decyzja Trybunału dotycząca nieuczciwej konkurencji jest rozczarowująca tym, że pochodziła z sytuacji, w której Nexon nawet nie złożył samej gry P3 jako oficjalnych dowodów, dodał SDF.

„Jest to jednak spowodowane ograniczeniami badania dowodowego w tymczasowym procedurze nakazu, a zgodnie z decyzją o nakazach tymczasowych, jednym z powodów, dla których sąd oddalił wniosek Nexona o nakaz tymczasowy, była potrzeba wiernego badania dowodów i dowodów iprzesłuchanie w głównym procesie.

SDF zakończył się stwierdzeniem, że „jeśli w głównym pozwie przeprowadzone zostanie„ jeśli wystarczające i dokładne dochodzenie w sprawie dowodów ”, to„ Prawda o niesprawiedliwości roszczeń Nexona i niewinności Ironmace’a ”wyjdzie na jaw. Podziękowali także graczom na całym świecie za wsparcie, dodając, że Ironmace miał nadzieję „zainwestować i dołożyć wszelkich starań, aby rozwinąć ciemność & Ciemniejsza w solidną grę, którą można serwisować przez ponad 10 lat ”.

Nexon musi jeszcze publicznie skomentować orzeczenie lub potwierdzić, czy zamierza się odwołać (dzięki, Gracz)

Jak wcześniej wyjaśniła Victoria, Koreański programista stojący za średniowiecznym szablonem Mroczne i ciemniejsze przeszukano swoje biuro po zarzutach, że studio stworzyło swoją grę ze skradzionym kodeksem, a Ironmace podano list zaprzestania i rezygnacji, a DMCA obciążony przez Nexona, coś, co twórca powiedział, że „opiera się na zniekształconych roszczeniach”. W rezultacie, Ciemne i ciemniejsze zostało usunięte z pary. Następnie użył chatgpt, aby udowodnić, że nie naruszyło żadnych roszczeń dotyczących praw autorskich.

Teraz jednak, Mroczne i ciemniejsze powrót do Internetu, choć na wczesnym momencie, a Ironmace zdecydował się na stworzenie własnego uruchamiającego, znanego jako Blacksmith, i sprzedać grę bezpośrednio z własnej strony internetowej i za pośrednictwem cyfrowych gier Storefront CHAF.

ICYMI, Mroczne i ciemniejsze przychodzi na telefon komórkowy. PUBG: Wydawca BattleGrounds Krafton nabył prawa do wprowadzenia RPG na urządzenia mobilne, chwaląc „potencjalną i wyraźną kreatywność” i stwierdzając, że Ironmace „stukał w coś przekonującego”.

Aha, i czy wiesz Mroczny i ciemniejszy ma teraz nawet własną kawę?

How do you rate Dark and Darker Dev twierdzi, że pozew „Trade i prawa autorskie” Nexona przeciwko niemu został odrzucony ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *