Dark and Darker Deweloper nie obiecuje wynagrodzenia i trudne stanowisko w sprawie oszustów

Startseite » Dark and Darker Deweloper nie obiecuje wynagrodzenia i trudne stanowisko w sprawie oszustów
19. lutego 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Dark and Darker Deweloper Ironmace wziął niedawno w Niezgoda Q&A, gdzie podzielił się jeszcze kilkoma nowotworami o nadchodzącym średniowiecznym szablowaniu ekstrakcji.

Omówiło się wiele gruntów, ale otoczyło się niektóre kluczowe wyniki w tej dyskusji Model monetyzacji ciemnej i ciemnej i podejście programisty do oszustów.

Na froncie monetyzacji Ironmace obiecał, że w grze nie będą „absolutnie żadnych” elementów płacowych, a jego model będzie taki, który „gracze mogą zrozumieć”.


Niektóre Mroczny i ciemniejszy Alpha Playtest Foundage, abyś mógł się cieszyć.

Zatrzymało się jednak, że nie udostępniło więcej szczegółów na temat tego, jak wszystko będzie wyglądać w praktyce,. Zapytany o przykłady co Monetyzacja ciemnej i ciemniejszej może wyglądać, że Ironside przyznał, że „trudno powiedzieć teraz”, ponieważ deweloper jeszcze nie „w pełni zdecydował”.

Tymczasem, chociaż w grze nie będzie żadnych shenaniganów płacowych, deweloper dodatkowo stwierdził samą sprzedaż gier „nie może na bieżąco pokryć kosztów serwerów uruchamiania”. Jako taki, Zespół ciemny i ciemny będzie nadal „musiał generować przychody na poziomie akceptowalnym dla [jego] graczy”.


Cler, barbarzyńca i czarodzieja wchodzą do baru…

Uczestnicy q&A także chętnie omówili potencjalnych oszustów, którzy nieuchronnie spróbują wślizgnąć się do gry, zauważając, że ucieczka z Tarka miała z tym prawdziwy problem.

Ironmace stwierdził, że jest to jedno z jego „największych wyzwań”, ale walka z oszustami to jego ”Destiny”.

„Niemożliwe jest w 100 % obronić się przed oszustami w grach FPS, ale nie będziemy oszczędzić żadnych inwestycji w obronę przed tym” – oświadczył deweloper.


W książce żartów szukałem miecza. Wszystko, co mogłem znaleźć, to żarty, które miały w nich znaczenia pojedynku!

Bertie miała szansę Ciemny i ciemniejszy wcześniej w tym roku. „Choć może być drewniane… To fascynująca mieszanka – napisał po swoim czasie z grą.

„W szczególności grafika, na portretach charakteru i ekranach ładowania, jest bardzo sugestywna – jest trochę trochę Warhammer o tym, ten sam rodzaj brudu. I choć rzeczywistość gry w grze nie do końca go pasuje, nadal jest w stanie odwrócić się od pochodni migoczących i wzywających kamienistych korytarzy.

„Jak długo okaże się zabawne, nie wiem, ale cieszę się, że to chwila – rozumiem, dlaczego.”

Dla tych, którzy chcą spróbować Mroczny i ciemniejszy dla siebie, Ironmace ma test zabawowy w kwietniu.

How do you rate Dark and Darker Deweloper nie obiecuje wynagrodzenia i trudne stanowisko w sprawie oszustów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *