Dark and Darker został usunięty z pary po zaprzestaniu i zapotrzebowaniu

Startseite » Dark and Darker został usunięty z pary po zaprzestaniu i zapotrzebowaniu
19. lutego 2024
3 minutes
38

By Jhonny Gamer

Dark and Darker został usunięty z Steam po tym, jak deweloper Ironmace otrzymał zapotrzebowanie i rezygnacja z popytu koreańskiego wydawcy Nexona.

Fani po raz pierwszy zauważyli zmiany wprowadzane na stronę sklepu Steam RPG z dnia na dzień, kiedy zasoby takie jak filmy i zrzuty ekranu zostały po cichu usunięte. Następnie zdali sobie sprawę, że kooperacja online i PVP przestały działać, a następnie całkowite usunięcie wszystkich śladów gry. Teraz, jeśli spróbujesz załadować grę Sklep parowy, zabierze Cię na pierwszą stronę Steam.


Zagrajmy Ciemne i ciemniejsze – staraj się nie umrzeć! Dark and Darker Steam następny fest demo

„Dla wszystkich naszych fanów otrzymaliśmy niedawno list zaprzestania i rezygnacji, a DMCA obciążony przez Nexona Mroczne i ciemniejsze w oparciu o zniekształcone roszczenia – wyjaśnił Ironmace za pośrednictwem serwera niezgody społeczności (dzięki, Reddit).

„Obecnie współpracujemy z naszym zespołem prawnym, aby rozwiązać ten problem w najlepszy możliwy sposób. Ze względu na wrażliwy prawny charakter tego problemu musimy zachować ostrożność w naszych oświadczeniach, aby nie zagrozić naszej pozycji.

„Prosimy o twoje zrozumienie, gdy pracujemy nad odzyskaniem gry tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, że zrobimy wszystko, co jest możliwe dla naszych fanów. Dzięki!”

Jak wyjaśniła nam Victoria na początku tego miesiąca, W sierpniu 2021 r. Były pracownik Nexona został rzekomo zgłoszony do wycieku danych i aktywów firmy podczas pracy w domu podczas pandemii Covid-19. Ten pracownik – znany jako lider A – kierował rozwojem projektu nazwanego „P3”. Jednak po rzekomym przyłapaniu „tysięcy” pliku projektu, lider A został zwolniony z Nexona.

Od tego czasu połowa 20-osobowego zespołu P3 porzuciła Nexona i dołączyła do Ironmace’a do pracy Ciemny i ciemniejszy. Obejmowało to deweloper rzekomo złapany – a następnie zwolniony za – wyciekanie plików P3. Od tego czasu twierdzi, że P3 był używany jako prototyp Ciemny i ciemniejszy.

Według Nexona, Mroczne i ciemniejsze ma „uderzające podobieństwa z koncepcją P3 w dużej rozgrywce, zasadach i sztuce, której nie można było wykonać niezależnie”, a firma potwierdziła, że „podejmuje środki nie tylko przeciwko liderowi A, ale ktokolwiekw przeciwnym razie lub inna firma związana z wyciekiem danych ”.

How do you rate Dark and Darker został usunięty z pary po zaprzestaniu i zapotrzebowaniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *