Dark and DarkerKolejna bitwa jest z własnymi oszustami

Startseite » Dark and DarkerKolejna bitwa jest z własnymi oszustami
19. lutego 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

Dark and Darker Deweloper Ironmace rozpada się na oszustach nękających obecnie wydanie RPG Early Access.

W oświadczeniu opublikowanym do społeczności niezgody z gry „Graysun” Ironmace’a powiedział, że zespół „walczy o trudną walkę z oszustami”, a zwracanie się do hakowania było „poważnym priorytetem”.


Zagrajmy Ciemne i ciemniejsze – staraj się nie umrzeć! Dark and Darker Steam następny fest demo.

„W tej chwili walczymy o trudną walkę z oszustami, gdy zbieramy informacje z Ironshield, aby poradzić sobie z tą sytuacją” – napisał Graysun.

„Walka z oszustwem jest dla nas poważnym priorytetem, a aby dalej wspierać naszą społeczność, zaoferujemy konto niezgody, które możesz bezpośrednio wysłać z dowodem oszukiwania przez następne 30 dni.”

Gracze są zachęcani do przesłania na temat konta Discord „Ironshield” z dowodami wideo oszukiwania, a także „dołączona nazwa hakera w grze”. Same zrzuty ekranu nie są wystarczające, najwyraźniej.

Nie ma słowa na temat tego, co stanie się z oszustami, a nawet co stanie się po upływie 30 dni, ale powinna to być dobra wiadomość dla graczy, którzy napotkali frustrację z pierwszej ręki oszukiwania w grze (dzięki, PCGN).

Ironmace jest obecnie zaangażowany w inną bitwę, chociaż ta jest walką o prawa autorskie. Jak wyjaśniła nam Victoria w tym czasie, W sierpniu 2021 r. Były pracownik Nexona został rzekomo zgłoszony do wycieku danych i aktywów firmy podczas pracy w domu podczas pandemii Covid-19. Ten pracownik – znany jako lider A – kierował rozwojem projektu nazwanego „P3”. Jednak po rzekomym przyłapaniu „tysięcy” pliku projektu, lider A został zwolniony z Nexona.

Od tego czasu Ironmace podano list zaprzestania i rezygnacji z DMCA obalenia przez Nexona, coś, co twórca powiedział, że „opiera się na zniekształconych roszczeniach”. W rezultacie, Ciemne i ciemniejsze zostało usunięte z pary. Następnie użył chatgpt, aby udowodnić, że nie naruszyło żadnych roszczeń dotyczących praw autorskich.

Teraz jednak, Mroczne i ciemniejsze powrót do Internetu, choć na wczesnym momencie, a Ironmace zdecydował się na stworzenie własnego uruchamiającego, znanego jako Blacksmith, i sprzedać grę bezpośrednio z własnej strony internetowej i za pośrednictwem cyfrowych gier Storefront CHAF.

How do you rate Dark and DarkerKolejna bitwa jest z własnymi oszustami ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *