Dark Souls 2 – Przewodnik kooperacyjny, przywołanie, duży biały mydło

Startseite » Dark Souls 2 – Przewodnik kooperacyjny, przywołanie, duży biały mydło
20. lutego 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Jeśli znajdujesz wyzwanie Dark Souls 2 Po prostu trochę zbyt trudne, wtedy zawsze możesz skorzystać z systemu przywoływania gry. Zrób to, a będziesz mógł wezwać pomoc dla innego poszukiwacza przygód, aby razem walczyć z najgorszymi stworzeniami na świecie. Podobnie, jeśli czujesz się na cele charytatywne, możesz udostępnić się innym graczom. Nie tylko poczujesz ciepłe, rozmyte uczucie, że pomagasz komuś z dziury, ale także dostaniesz za to bardzo smaczne nagrody.

Jak przywołać graczy Dark Souls 2

Jeśli naprawdę przybyłeś z Cropper i chcesz zaprosić losowego gracza do swojego świata, musisz po prostu mieć oczy obrane dla znaczników, które pozostały na całym świecie. Pamiętaj, że musisz być w ludzkiej formie, aby móc zobaczyć te znaki.


[60 fps] Dark Souls 2 PS4 vs Xbox One Gamepalay Test Rate Rate Test

Zasadniczo możesz spodziewać się tych znaczników spółdzielni tuż za mglistymi bramami, które czają się bossowie, lub w ogniskach. Te ostatnie znaczniki zwykle sugerują osobę, która opuściła znak, jest zainteresowana wyczyszczeniem z tobą całego obszaru, zamiast walczyć z konkretnym szefem.

Nie ograniczasz się tylko do posiadania jednego asystenta pomocy w lepkiej łatce. Możesz przywołać maksymalnie dwóch dodatkowych graczy do swojego świata, a chociaż szefowie stają się nieco trudniejsze dla każdego dodatkowego zawodnika, który przywołujesz, powinieneś stwierdzić, że dodatkowe możliwości szkód lub grupowania przez grę kooperaPula zdrowia.

Jak dołączyć do gry kooperacyjnej w Dark Souls 2

„Jeśli czujesz się filantropijnie i chcesz pomóc komuś zmagającego się z sekcją gry, będziesz musiał zdobyć coś o nazwie biały stone.”

Jeśli czujesz się filantropijnie i chcesz pomóc komuś zmagającego się z sekcją gry, będziesz musiał zdobyć coś o nazwie biały stone. Istnieje kilka miejsc, w których możesz zdobyć te przedmioty, ale po jednym wyposażonym znaki będziesz w stanie wyłożyć znaki wskazujące Twoją dostępność, aby pomóc innym.

Pierwsze z tych kamieni można znaleźć w Forest of Fallen Giants i jest podawana przez postać o nazwie Paterze. Możesz go znaleźć tuż za salą balistyczną, a kiedy wyczerpasz jego opcje dialogowe, otworzy dla ciebie bramę. Przejdź przez niego, podążaj ścieżką, a następnie upuść się, gdy tylko będziesz mógł ponownie z nim rozmawiać. Pamiętaj tylko, że będziesz musiał poradzić sobie z prawie tuzinem wrogów, gdy podążasz tą ścieżką.

Użyj elementu w swoim ekwipunku, aby położyć znacznik, gdziekolwiek chcesz, a następnie poczekaj na wezwanie. Kiedy to się stanie, zostaniesz wezwany do innego świata po kilku minutach oczekiwania. Jeśli zabijesz szefa, podczas gdy w nowo odkrytym fantomowym formie, zostaniesz nagrodzony dużą kupą dusz bonusowych, znakiem wierności, który pozwala dołączyć do Blue Sentinels, a także zwrócisz do ludzkiej formykiedy wrócisz do domu.

Inną metodą udostępniania się jest zdobycie alternatywnego kamienia znanego jako mały biały stone. Aby zdobyć ten przedmiot, najpierw będziesz musiał zabić ostatniego giganta, a następnie udać się do Cardinal Tower Bonfire w Forest of Fallen Giants. Idź bezpośrednio na górę od ogniska, a następnie użyj klucza, aby otworzyć drzwi. Wewnątrz znajdziesz skrzynię, która zawiera przedmiot.

Znak, który wytwarza ten mydelniczka, jest – jak można się spodziewać – trochę mniejszy niż ten produkowany przez dużą różnorodność, a także zostaniesz tymczasowo wezwany do świata nowego gracza jako coś, co nazywa się cieniem. Pokonaj szefa w tej formie, a zostaniesz nagrodzony gładkim i jedwabistym kamieniem, uzupełniaj swoje dusze, a także przywrócone do ludzkiej formy.

Są to metody pomocy innym graczom, ale jeśli naprawdę czujesz się hojny wobec ducha, możesz rozważyć dołączenie do spadkobierców słońca. Ukończ sesje spółdzielcze podczas członka tej frakcji, a zostaniesz nagrodzony medalami słonecznymi. Zakładaj ich wystarczająco dużo, a będziesz mógł zdobyć potężną zbroję z kwatermistrza Przymierza w miarę wzrostu kolekcji.

Dark Souls 2 Przewodnik kooperacyjny

Przed wypowiedzeniem się o podstawach współpracy, ważne jest, aby upewnić się, że jesteś gotowy, aby zacząć walczyć w momencie, gdy udostępnisz się do współpracy. Osoba wykonująca przywołanie mogła zostać na przykład zaatakowana, lub mogła przypadkowo przyciągnąć uwagę pobliskiego potwora lub szefa. Nigdy nie zakładaj, że będziesz miał czas na majsterkowanie za pomocą sprzętu i zapasów po przybyciu do innej gry – zawsze zakładaj najgorsze.

Gdy tylko znalazłeś siły z innym graczem, będziesz musiał znaleźć sposób na komunikowanie się ze sobą. Jeśli nie masz możliwości używania Voice Chat, jest to prawie niezbędne, aby opanować Gesty Dark Souls 2 i mamy szybki przewodnik odblokować każdy z nich.

Jeśli polegasz na dość ograniczonym systemie gestów w zakresie komunikacji, niezbędne jest również, aby mieć wzajemne zdrowie, gdy jesteś w stanie bitwy. Jeśli twój współzawodnik jest bliski śmierci, a ty masz jakikolwiek sposób, aby wtrącać się i tymczasowo przyciągnąć uwagę wroga, może to po prostu dać im cenną okazję, której potrzebują, aby trafić z ich kolby Estus.


Poprzedni

How do you rate Dark Souls 2 – Przewodnik kooperacyjny, przywołanie, duży biały mydło ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *